Kahve Falı

peki malenciğim çok teşekkür ederim canım benim.baş ağrın için üzüldüm inş iyisindir şu an.biraz zaman geçsin bakalım.çok teşekkürler malen.

akannehir bu kadar mı tutar yaa inanamadım....Çok teşekkür ederim canım eline gözüne sağlık alkisalkisalkis

malencim bende falımın fotolarını koysam bnim falıma da bakabilir msin ? eğer bugün müsaitsen ? :1hug:

Valla canim simdi cok güzel bir kalbin icine oturmussun,ozaman gördügüm kalp kirikligi senindi eskiye dair kirikliklarin var...Herseyin güzel olmasi dilegiyle...

ben bugün üye oldum. ve fal meraklısı olarak hemen yazayım dedim. malen banada bakabilir misn? yorumun için şimdiden tşk ederim.

Eklentiler

• $DSCN0715.jpg
    12,3 KB · Görüntüleme: 50
  • $DSCN0716.jpg
    11,3 KB · Görüntüleme: 37
  • $DSCN0717.jpg
    12,5 KB · Görüntüleme: 49
  • $DSCN0719.jpg
    11,2 KB · Görüntüleme: 43
  • $DSCN0720.jpg
    11,9 KB · Görüntüleme: 48
ben bugün üye oldum. ve fal meraklısı olarak hemen yazayım dedim. malen banada bakabilir misn? yorumun için şimdiden tşk ederim.

bakalım ne çıkıcak faldazemuszemus cnm ne dicem? nasııl yukledın bu resimleri anlatır mısın? ben de yüklicem.beceremedimmafoldumben

inşallah iyi şeyler çıkar :)
konunun altında cevaplama bölümü varya, onun yanında gelişmiş cevap butonu var oraya tıkladım. attach kısmındanda resimleri ekledim. umarım anlatabilmişimdir :)

malen ablacım bu bi yakınımın.erkek kendisi.anlattıkça ben merak sardı:) şimdiden teşekkür ederim,müsait olduğun hangi zaman bakarsan...ellerine,ağzına sağlık.boshayallersmile

Eklentiler

• $fa2.JPG
    9,1 KB · Görüntüleme: 47
  • $fa3.JPG
    8,2 KB · Görüntüleme: 41
  • $fa4.JPG
    14,6 KB · Görüntüleme: 48
inşallah iyi şeyler çıkar :)
konunun altında cevaplama bölümü varya, onun yanında gelişmiş cevap butonu var oraya tıkladım. attach kısmındanda resimleri ekledim. umarım anlatabilmişimdir :)

çooookk teşekküürr ederimmmmm,sayende öğrendimopuyorumnanaktan

en kısa zamanda cwbınızı bekliyorum malen abla yeni üyeyim teşekkürler

Eklentiler

• $gamze1.jpg
    10,9 KB · Görüntüleme: 27
  • $gamze2.jpg
    9,3 KB · Görüntüleme: 53
  • $gamze3.jpg
    11,6 KB · Görüntüleme: 43
  • $gamze4.jpg
    10,2 KB · Görüntüleme: 31
  • $gamze 5.jpg
    10,7 KB · Görüntüleme: 37

Gelelim senin falina..
Hane icin temiz görünüyor,bir takim seyleri toplama telasina girmissiniz ama sanki aileler bölünmüs gibi,ya senin tarafinda bir bölünme var yada esinin ailesinde bir bölünme var..
Birini görüyorum bu kisi hem kiskanc hemde hic güzel birseye tahammülü yok,bir erkek tarafindan zamaninda cok siddet görmüs bir kisi bu..Sürekli bu kisi idare edilmeye calisiliyor...Siz aile olarak yani es cocuk falan cok bagli bir aileye sahipsiniz..
Suan belli belirsiz üzüntüler yasiyorsun ama gecici hepsi..Bir yolun varmis ama sen gitmemissin yada gidememissin,icinde kalmis,belki bu aralar firsatini arayacak ve gideceksin...Esin senin tarafindan birini istemiyor,sürekli bu kisiyi koruman esinin sinirini bozuyor..Sen ise baskalarinin lafi ile hareket etmekten nefret eden birisin,birileri sevinecek diye o baskiya karsi cikiyorsun...Senin kayip olan bir esyan var,belki farkinda degilsin ama arayip bulamayacaksin..Onun icinde üzüleceksin...Sana kin duyan insanlar var etrafinda nedense,bunu sebebi her konuya yorum yapman.bence biraz geri kal olaylardan...Suan ki arzun kendine ait olan bir yer ama daha zamani var,siz tanidiklarinizla ayni binadasiniz galiba...Esinle beraber aranizda güzel bir yaklasim olacak...Cok memnun olacagin bir döneme giriyorsun...Kafanda bazi soru isaretleride var ama hepsi birer kuruntudan ibaret...Saglik sorunu suan iyi görünüyor,orta yasli bir kadin var o biraz rahatsiz okadar...bukadar canim..

canım çok doğru şeyler söylemişsin. bölünme ailelerimizde değil ne yazık ki eşimle benim aramda. boşanma aşamasına geldik. şu anda ayrı yaşıyoruz. ve aylardır görüşmüyoruz. o gördüğün kıskanç kadında kimsenin günahını almak istemesemde ya eşimin annesi olabilir. binada tanıdıklarla otrduuğumuzda doğru. yorumun için çok teşekkür ederim. sence eşimle tekrar bir araya gelebilir miyiz? sadece hissiyatnı öğrenmek istedim.

bakalım ne çıkıcak faldazemuszemus cnm ne dicem? nasııl yukledın bu resimleri anlatır mısın? ben de yüklicem.beceremedimmafoldumben

Bu erkek cok genis bir kalbe sahip.
Birine güven vermek istiyor ama basaramiyor,sanki karsisindaki kisi ona karsi güvensizlikler yasiyor...
Bu aralar birseye adim atacak ama dikkatli olsun,ani bir dalginliginda herseyi bastan kurmasi gerekebilir...
Gecmiste kalan bir iliskisi hala aklinda sanki,gecmise cok dönük yasiyor..
Cok girisimci ama düsünmeden yaptigi seyler o anlik emegini silebilir..
Ailesine yeni bir fert katilacak buda bebek,birinin yada evli ise kendisinin bir bebegi olacak....Iliski durumu suan icin zayif,her problemi kafasinda cok büyütüyor..
Ailede yada yakinlarinda fiziksel hasta olan kim?
sanki bu durum onun canini cok SIKIYOR..ona yetemediklerini düsünüyor...
Cok depresif anlar yasamis akli sürekli birseylerle mesgul olmus,biraz kafasini toplasin ve dinlendirsin beynini....Sürekli düsünmekten uykusuzluktan bas agrilari cekiyor..
Rekabet halinde oldugu biri var bunun,fazla kafasna takmasin..

malen ablacım vallahi bravo diyorum başka bişey demiyorumvereliniortak

Yukarida yazdim
esinle aranda bir bag görünüyor,belki bu düzelme isareti olabilir.
Nekadar ayri gözüksenizde baginiz var,bu bag cocuk olur baska birsey olur ama bag var arada..Bu bag nedir bilemem ama ben simdi ayrilik görmüyorum..E harfi kim var sinirlendigin?

Merhabalar yorumlarsaniz sevinirim:

Duygusal acidan cok ac bir ruhun var senin.
Hep sevilmek istiyorsun ve cevrendekilerin seni ikinci plana attigini düsünüyorsun.
Yüksek bir yerde görüyorum seni ama bu yüksekligi sen kendi basina yaratiyorsun.
Cevrende sevenin oldugu kadar sevmeyeninde cok,sivri dilli olusun,bir lafi pat diye söylemen insanlarda negatif bir izlenim birakiyor.Gecen dönemlerde bir rahatsizlik gecirmissin ve suan üstünde kalip kalmadigi aklini kurcaliyor..Cok laf kargasasi olmus bir mevzuda ama suan geride kalmis o laflar...Is konumun var ise biri ile ortak bir alanda beraber is yapacaksiniz..Sen onun yüzüne o ise senin süzüne gülecek.samimiyetsiz bir ortaklik bu anlayacagin....Sende kendini cok mutsuz hissediyorsun ve olan bir olay yüzünden baska birini sorumlu tutuyorsun...Acikcasi sen nekadar huzurda arasan,dinginlikte arasan biryerlerden birsey cikip seni buluyor...
Evde 3 kisimi yasiyorsunuz?
Bu ara yine bir gelisme olacak,bu gelismenin ardindan bolluk gözüküyor size..
Nisanlanacak birileri var ama sen istemiyorsun icten icte..Güvenin yok cünkü...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…