Kahve Falı

öncelikle çok geçmiş olsun malencim, yorumun içinde tşk ederim. çok doğru şeyler söylemişsin. ben evliyim ama 8 aydır ayrıyız. davamız devam ediyor bakalım hayırlısı. içimdeki pişmanlık ve gözyaşlarım hep bu süreçle alakalı. onun dışında hayatımda olmasını arzu ettiğim pek çok şeyi yaptım. yani çok yerinde saptamalar yapmışsın. tekrar tşk ederim. kendine çok iy bak.

Sagol canim
Senin adinada cok üzüldüm belki o gördügüm yüzük bu davayla alakaliydi.
Sakin üzme kendini ve hakkinda ne hayirli ise o olsun..
Hep mutlu olman dilegimle..

bunyenmı hassas acaba bende sıfayı cabuk kapanlar grubundanım
kusum sozde bakıyorum dıosun da maasallah dokturuyorsun ayrıntılar falan herkesın harcı deıl...yetenek meselesı:S
benımdesezgıler kuwwetlı ama falda tınnnnn:))
aneyede sole bıze lazımsın sen sakın ole bıse yapmasın operem

hihoyyyt mrb benim de kahve tabağımda ilginç şekiller var mesela kocaman bi kedi çıkmış kedileride çok severim ama bakarsanız çok sevinirim teşekkürler.

Eklentiler

• $HPIM0224.jpg
    14,8 KB · Görüntüleme: 53
  • $HPIM0225.jpg
    14,1 KB · Görüntüleme: 46
Son düzenleme:
hihoyyyt mrb benim de kahve tabağımda ilginç şekiller var mesela kocaman bi kedi çıkmış kedileride çok severim ama bakarsanız çok sevinirim teşekkürler.

Kedi sinsice yanasan birini isaret eder..
Kedidir kücüktür sevimlidir diye yorumlanmaz falda..Bu laf cambazi olan ve sinsi bir insan oldugunu gösteriyor etrafinda ve sen bu kisinin sözlerine uydursada,yalan söylesede cok inaniyorsun..
Bir kalabaligin icine düsmüssün aslinda sikayetcide degilsin,aksine memnunsun ama o kalabalik senin sandigin gibi süslü püslü biryer degil..Yada böyle biryere rast geleceksin.
Sen cok safsin yanlis anlama saf derken kimse hakkinda kötü düsünen biri degilsin.Kime iyi desen sonunda muhakak bir falsosu cikiyor o kisinin ama bu seferde sana o yaramaz birak diyen kisiler hakli cikincada sinirleniyorsun...Cok aceleci bir ruh haline sahipsin buda isleri cikmaza sokuyor..

çok teşekkürler yorumun için dediğin gibi kimse hakkında kötü düşünmediğim halde ara sıra düşmanlıklarla ve arkamdan iş çevirenlere raslıyorum çok üzücü maalesef bazı insanların iki yüzlü olması

Sagol canim
Senin adinada cok üzüldüm belki o gördügüm yüzük bu davayla alakaliydi.
Sakin üzme kendini ve hakkinda ne hayirli ise o olsun..
Hep mutlu olman dilegimle..

bende üzülüyorum ama yapacak bir şey yok. hep hayırlısı diye dua ediyorum. umarım sende hep mutlu olursun.

Maix senin falina gecen bakmistim ve ara gecmeden yine resim eklemissin.
Özür diliyorum ama tekrar üst üste birinin falina bakamam..
Ya baskasi baksin yada biraz zaman gecsin üstünden..

canım benim çok teşekkür ederim.büyük ölçüde doğru.sorunlu olduğum kişiyle aramdaki sorunun sebebi benim sinirlerimin yıpranmasımı....bu çok doğru sinirlerim harap...canım evet resm çok iyi cıkmadı.ben tekrar içeyimde resim yükleyeyim sana zahmet olmazsa.çok ihtiyacım var inan........üniversite okumamın hayallerini kuruyorum ama cok zor.3 tane cocuğum var.....of offf.....

çok doğru ben cok içli biriyim cok mutsuzum ama rol yapıyorum mutluymuş gibi.eşim birine borç verdi alamıyor.alabilecekmiyiz.ben üniversite için boşamı uğraşıyorum......problemli olduğum kişiyle olanlar bendenmi kaynaklanıyor?malen bu sorularıma cevap verebilirmisin canım....iki kere bakmayım yazmışsın diğer mesajda ama biraz bekle dersen beklerim...birisi otizim geçmişi olan 3 çocuğum var.ve gurbetteyim...offf içim sıkılıyor...........

Canim öncelikle hakkinda hayirlisi ne ise olsun.
Dedim zaten esin cok borclanmis ve bir ara zor durumdada kalmissiniz ve yakinlarda feraha cikacaksiniz...Problem sen degilsin sen sadece bu sorunlarin icinde kücücük bir su damlasisin.Esin nasil desem,disarda geldiginde senin en ufak bir lafina cabukcak sinirleniyor ve ortam geriliyor..Sen kendi hayalin icin beklemek zorunda kalacaksin,sartlar bunu gösteriyor...Sabirli ol cok güzel bir firsat gececek elinize bunuda degerlendirin bosa atmayin..Hic birzaman isyan etme Sibel,allah görüyor kimin nasil oldugunu,o yüzden sabirla bekle.Senin esinin tarafinda bir kadin var bu kadinda zor durumda..Siz ortaklasa is falanmi yaptinizda tutmadi..Hasta olan cocugunda simdilik sorun yok ve en kücük cocugun cok nazara gelen bir yapida..Allah sana bagislasin cocuklarini ve üniversite hayallerine biraz ara ver ama sonunda olacak ins.

1 hafta geçti yetmez mi kızz bilmiyorumkismile

Bakabilsem tamam ekle bakarim diycem ama bir haftada cok uzun bir süre degiL ve baktigimda hep ayni seyleri duyacaksin benden..
Sen neticelenmemis birseyin olmasini bekliyorsun ama biraz daha beklemen gerekecek.
Yatip kalkip ayni seylere odaklaniyorsun icin ferah gibi ama bir yandanda kipir kipir,

malen çok teşekkür ederim.cevabın için..küs olduğum biri var.ona çok kırgınım sinirle ağzına geleni saydı bana.sonrada sinirle herşeyin söylenebileceğini arkadaşların birbirlerini idare etmesi gerektiğini söylüyor.o beni defalarca kırdı ben affettim.benim şakamı o yanlış anladı ağzına geleni saydı.özür dilemek için bile gayret etmiyor.haklıyım ama mutsuzum.elim tlf gdip geliyor ama onun aramasını bekliyorum.arayacakmı?bunun için ayrıca fal kapatayımmı?not:küs olduğum kişi de abiside benim arkadaşım......................

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…