Kahve Falı

kizlar benim falimada bakar misiniz??
ilk denememde resimler net cikmamisti bakamamistiniz :gitme:
simdi bakabilirseniz cok sevinirimm :kedi:
umarim resimler yeterlidira.s.

cimg0001c.jpg

cimg0002d.jpg

cimg0003f.jpg

ayyy seve seve beklerim canimm,tesekkür ederimm alkisalkisalkis
Sorry ich hab vergessenbilmiyorumkismile
Okey simdi baslayalim senin fala bakmaya.
Senin evin feraha benziyor ama distan ferah aydinlik gözüküyor.
3 SIKINTI sizi epey üzmüs.ama az kalmis bu SIKINTILARDAN kurtulmaniza.
Birinin yapmis oldugu bir hatayi siz cekiyorsunuz,,,
Ya biri bir yola gidecek yada bir yoldan birileri gelecek,senin cok sevdigin biri bu kimse.
Senin bir düsügün oldumu bilmiyorum ama tekrar bir bebek düsüncesi var cok iclenmissin ama bakarsin aniden bir bebek haberi alirsin...Yakin zamanda bir kalabaliga gireceksin ama bu kalabalikta 2 kisi ile karsi karsiya gelmek istemeyeceksin...
Bu aralar esinin yada yakinin olan bir erkegin kücük bir rahatsizligi olusacak(bel)kismi gözüküyor,,,,Sizin bir yerden bir beklentiniz var,biraz zaman alicak o beklentinin gerceklesmesi icin...Gayet iyi cikmis,ufak tefek sorunlar var ama öyle büyütülecek gibi degil...Sürekli kavga eden birileri var,sen bunlarin derdinden bikmissin artik..
Bir yola gideceksin,negatif düsünce icindesin ama temiz bir olay gerceklesecek.
Bukadar bakabildim kusura bakma ich bin sehr müde.Biss späterolumunekankayizsmile

Malen canım beni unutma merakla bekliyorum yorumlarını :) ben ımagehouck da sorun vardı buraya koyamadım ama konu olarak açıp resimlerimi oraya ekledim canım oradan bakabilirsin

Sorry ich hab vergessenbilmiyorumkismile
Okey simdi baslayalim senin fala bakmaya.
Senin evin feraha benziyor ama distan ferah aydinlik gözüküyor.
3 SIKINTI sizi epey üzmüs.ama az kalmis bu SIKINTILARDAN kurtulmaniza.
Birinin yapmis oldugu bir hatayi siz cekiyorsunuz,,,
Ya biri bir yola gidecek yada bir yoldan birileri gelecek,senin cok sevdigin biri bu kimse.
Senin bir düsügün oldumu bilmiyorum ama tekrar bir bebek düsüncesi var cok iclenmissin ama bakarsin aniden bir bebek haberi alirsin...Yakin zamanda bir kalabaliga gireceksin ama bu kalabalikta 2 kisi ile karsi karsiya gelmek istemeyeceksin...
Bu aralar esinin yada yakinin olan bir erkegin kücük bir rahatsizligi olusacak(bel)kismi gözüküyor,,,,Sizin bir yerden bir beklentiniz var,biraz zaman alicak o beklentinin gerceklesmesi icin...Gayet iyi cikmis,ufak tefek sorunlar var ama öyle büyütülecek gibi degil...Sürekli kavga eden birileri var,sen bunlarin derdinden bikmissin artik..
Bir yola gideceksin,negatif düsünce icindesin ama temiz bir olay gerceklesecek.
Bukadar bakabildim kusura bakma ich bin sehr müde.Biss späterolumunekankayizsmile

ay canimm yüregine saglik...
sanki yanimdaymissinda tüm bunlari yasarken sende görüyormussun gibi hissettim,süpersin
vielen vielen Dank noch mal opuyorumnanaktan

Son düzenleme:
Bebegin geldi gelecek kapida:emir_bebek:
Bakarsin gününde önce olur sana bir süpriz yaparopuyorumnanaktan
Allahtan hayirlisi olsun,bak gamzeleri bile gördüm benkaydirigubbakcemile5

Amin canım hepimizin hakkında hayırlısı olsun.Bebek isteyen herkese Rabbim en kısa zamanda anne baba olmayı nasip etsin.... Doğumu bekleyen hamişlerimizinde yardımcısı olsun.Rabbim hepimizin güzel yüreğine göre versin inş. hayırlıysa ..:Saruboceq:

Malen canım beni unutma merakla bekliyorum yorumlarını :) ben ımagehouck da sorun vardı buraya koyamadım ama konu olarak açıp resimlerimi oraya ekledim canım oradan bakabilirsin

Ben senin falin baktim canim özel msjlada yorumladim.
Msjlarina bak görürsün..

ay canimm yüregine saglik...
sanki yanimdaymissinda tüm bunlari yasarken sende görüyormussun gibi hissettim,süpersin
vielen vielen Dank noch mal opuyorumnanaktan

Nicht zu Danken schatziopuyorumnanaktan
Ben senin icini okuyorum kaydirigubbakcemile3saka yaptim icime dogani söyledim..

Amin canım hepimizin hakkında hayırlısı olsun.Bebek isteyen herkese Rabbim en kısa zamanda anne baba olmayı nasip etsin.... Doğumu bekleyen hamişlerimizinde yardımcısı olsun.Rabbim hepimizin güzel yüreğine göre versin inş. hayırlıysa ..:Saruboceq:

Amin canim bende sirada bekleyenlerdenim.
Haberin vardir belki 5 ay önce bir düsügüm oldu o günden beri kendime gelemedim.
Biraz daha beklemem lazim,allah kismet ederse bende istiyorum en kisa zamanda bir tane bebis..Allah herkesin gönlüne göre versin..

bu da benim cnm bişeyler yazarsın.inş.

Eklentiler

• $DSC00042.jpg
    $DSC00042.jpg
    16,8 KB · Görüntüleme: 51
  • $DSC00047.jpg
    $DSC00047.jpg
    8 KB · Görüntüleme: 49
bakacak olan kişiye şimdiden çok teşekkür ederim..ve neolur birisi baksın:KK43:

Eklentiler

• $Fotoğraf-0001.jpg
    $Fotoğraf-0001.jpg
    8,7 KB · Görüntüleme: 51
  • $Fotoğraf-0002.jpg
    $Fotoğraf-0002.jpg
    7,4 KB · Görüntüleme: 63
  • $Fotoğraf-0004.jpg
    $Fotoğraf-0004.jpg
    6,7 KB · Görüntüleme: 51
  • $Fotoğraf-0005.jpg
    $Fotoğraf-0005.jpg
    7,6 KB · Görüntüleme: 57
  • $Fotoğraf-0007.jpg
    $Fotoğraf-0007.jpg
    12,7 KB · Görüntüleme: 89
melencım mrb bana da bakarmısın canımm??sımdık ıcsem ne zman bakarsın:) sıra cokmu ?kolayy gelsınn sımödıden

Merhaba Malencim abim çok ısrar etti bana da baktırır mısın diye bilmiyorumkismile bende hatrına içtim çektim fotoğraflarını umarım bakarsın canım. vereliniortak Abim evli 3 cocuğu var almanyada yasıyor Türkiyeye kesin dönüş yapmak istiyor buu olacak mı bunu cok merak ediyor canım maddi durumları filan nasıl olacak?.Şimdiden çok teşekkür ediiyorum opuyorumnanaktan a.s. :nazar:

Eklentiler

• $DSC04584.jpg
    $DSC04584.jpg
    12,1 KB · Görüntüleme: 62
  • $DSC04585.jpg
    $DSC04585.jpg
    12,9 KB · Görüntüleme: 54
  • $DSC04586.jpg
    $DSC04586.jpg
    10,8 KB · Görüntüleme: 58
  • $DSC04587.jpg
    $DSC04587.jpg