Kahve Falı

faal.jpg

Benim falimada bakarmisiniz.. ben guzel seyler cikardim.. fal bakmayi bilmiyorum ama sekiller guzel geldi bana..

Alinti yapmayin lutfen..

Tskler simdiden

Son düzenleme:
Bayanlar fala bakicam ama lütfen simdi kimse resim eklemesin.ötekilerine bakilsin ondan sonra ekleyin.yarin aksama dogru eklenenlere bakicam.

Bayanlar fala bakicam ama lütfen simdi kimse resim eklemesin.ötekilerine bakilsin ondan sonra ekleyin.yarin aksama dogru eklenenlere bakicam.

Canım benimki 102.sayfada ne zaman müsait olursan acelesi yok.Emeğine sağlık şimdiden :)
Bu arada babyke karışmak istemem ama gerçekten güzel bir fala benzettim bende... Şekiller çok hoş...

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar bana yine fal bakar mısınız aklinialirimsmile
Ne meraklıyım fala da sempatiksalakcinni
Benim erkk arkadasm yarın askere gidiyor bingöle mafoldumben bir de annemle babam ayrı yasıyorlar. Bazı bilgileri bilmeyince yorumlanmıyor fal diye bu temel bilgileri söyliyim dedim Falıma bakana simdiden saygılar hürmetler buyrunnnnnnnnn a.s. opuyorumnanaktan

Senin icin daralmis ve nefes almakta güclük cekiyorsun.
Ama bukadar kendine yüklenme gececek hersey,herseyi oluruna birak.
Sevgilin,in yolu gayet temiz acilmis allah hayirlisi ile görevini yapmayi nasip etsin.
Kisa bir süre önce anne tarafindan bir kayip yasamissiniz ve anne ile aranda bir cekisme var,anne biraz agrasif,baba tarafinda ise baban suan baska biri ile gözüküyor.
Senden haric bir kardes daha var sanki bununda biraz rahatsizliklari var..
Yolun cok temiz ve acik,sen cok saf ve temiz bir insansin..Ama bak cevrende bir kiz var cok daginik biri buna fazla takilma bence,sana gelip birsey anlaticak ozaman nasil biri oldgunu anlarsin..Herseyin detaylarina cok takiliyorsun buda iyi bir davranis degil,kendine zarar vermekten baska bir yere gitmez...

faal.jpg

Benim falimada bakarmisiniz.. ben guzel seyler cikardim.. fal bakmayi bilmiyorum ama sekiller guzel geldi bana..

Alinti yapmayin lutfen..

Tskler simdiden
Iki kisi arasinda cok güzel bir sevgi bagi var,okadar kisi bu sevgiyi silmeye calismis ama basarili olamamis..Bu sevginin yani sira cok büyük bir ksmet gelecek size,bunu getirende bir erkek olacak..Birde dikkatimi cekti siz biri ile yan yana gelince hep ayni mevzu hakkinda konusuyorsunuz ama netice yok oldugunuz yerde takili kaliyorsunuz.
Size yatili kalmak icin gelmek isteyen biri olmus ama sen yada evdeki kisi buna pek sicak bakmamis,baskasinin sorumlulugunu almak zor geliyor esine sanirim.
Aile baginiz cok kuvvetli,basladiginiz bir is neticelenecek..

yatan birini gördüm falda o ben miyim?
Canim hayirlisi ile bebegini dünyaya getiriceksin insallah.
Cok temiz cikmis ama hafif hafif rahatsizliklar görünüyor,korkacak bir durum yok yani.
Bir kadin var ortaya bir laf atiyor ve sen küplere biniyorsun,artik onu umursama,onda bu huy yer yapmis,sen sinirlendikce dahada uzatiyor meseleyi.Bu seferki sinirlenmende sana iyi olan ama onun sevmedigi biri hakkinda konusmasi,seni sinirlendirecek,
Yasli bir amca var bu cok tatli bir adam kimse ve sana birsey verecek yada evine getirecek...
Uzaktan biri ile bir görüsmen var ve ailenizden biri nisan gibi birsey yasayacak..
Valla daha ne diyeyim cok temiz cikmis..Kizinda gamzeli olacak:)

iyi geceler...malen müsait olduğun bir gün bana da bakarmısın çok merak ettim boshayallersmile

Olur Busejik bakarim,
Ama kimse beni bu konuda zorlamasin cünkü haftaya cok agir bir sinavim var, oyüzden kisitli bakiyorum...Bakmadiklarim olur ise küsmeyin sakin cünkü dedigim gibi sinava yogunlasmam lazim...
Sende ekle yarin bir göz atarim..opuyorumnanaktan

Olur Busejik bakarim,
Ama kimse beni bu konuda zorlamasin cünkü haftaya cok agir bir sinavim var, oyüzden kisitli bakiyorum...Bakmadiklarim olur ise küsmeyin sakin cünkü dedigim gibi sinava yogunlasmam lazim...
Sende ekle yarin bir göz atarim..opuyorumnanaktan

çok tşk ederim cnm ..yarın özelden gönderirim resimleri o zaman opuyorumnanaktan

Canim hayirlisi ile bebegini dünyaya getiriceksin insallah.
Cok temiz cikmis ama hafif hafif rahatsizliklar görünüyor,korkacak bir durum yok yani.
Bir kadin var ortaya bir laf atiyor ve sen küplere biniyorsun,artik onu umursama,onda bu huy yer yapmis,sen sinirlendikce dahada uzatiyor meseleyi.Bu seferki sinirlenmende sana iyi olan ama onun sevmedigi biri hakkinda konusmasi,seni sinirlendirecek,
Yasli bir amca var bu cok tatli bir adam kimse ve sana birsey verecek yada evine getirecek...
Uzaktan biri ile bir görüsmen var ve ailenizden biri nisan gibi birsey yasayacak..
Valla daha ne diyeyim cok temiz cikmis..Kizinda gamzeli olacak:)

Ayyy canımsın yaaa ne güzel şeyler söylemişsin öyle.Yüreğine sağlık.ınş. dediğin gibi olur her şey.Gece gece huysuzlandım kalktım yine biraz bel ağrılarım var.Haklısın falda gördüğün gibi ağrılarım artmaya başladı şu sıralar.Her gün bir yenisi ekleniyor sanki.
Kızım için gamzeli demişsin inş. öyle olur canım bendede var gamze inş.bana benziyordur...
Doğumumda istediğim gibi olur inş.a.s. :1hug:
ınş. hamilelikte çektiğim ağrı sızıdan fazlasını çekmem doğumumda...

Bu ailedeki nişan olayını bir kaç ay önce sezende söylemişti.Ay bir olmadı gitti.ınş. ablam nişanlanır :)
Uzaktan görüştüğüm kişide diğer ablam.Zırt pırt doğumla ilgili şeyler soruyorum telefonda bunaltıyorum kadını :) :)
Yaşlı amcayı merak ettim babammı acaba?Ben doğum yapıcamda hediyemi getirecek napacak :) :)

Bu arada sence kızım haftaya kadar beklermi?Sanki bu hafta doğuma gidecekmişim gibi bir his var içimde.Huzursuzum böyle hissediyorum nedense...

Son düzenleme:
Ayyy canımsın yaaa ne güzel şeyler söylemişsin öyle.Yüreğine sağlık.İnş. dediğin gibi olur her şey.Gece gece huysuzlandım kalktım yine biraz bel ağrılarım var.Haklısın falda gördüğün gibi ağrılarım artmaya başladı şu sıralar.Her gün bir yenisi ekleniyor sanki.
Kızım için gamzeli demişsin inş. öyle olur canım bendede var gamze inş.bana benziyordur...
Doğumumda istediğim gibi olur inş.a.s. :1hug:
İnş. hamilelikte çektiğim ağrı sızıdan fazlasını çekmem doğumumda...

Bu ailedeki nişan olayını bir kaç ay önce sezende söylemişti.Ay bir olmadı gitti.İnş. ablam nişanlanır :)
Uzaktan görüştüğüm kişide diğer ablam.Zırt pırt doğumla ilgili şeyler soruyorum telefonda bunaltıyorum kadını :) :)
Yaşlı amcayı merak ettim babammı acaba?Ben doğum yapıcamda hediyemi getirecek napacak :) :)

Bu arada sence kızım haftaya kadar beklermi?Sanki bu hafta doğuma gidecekmişim gibi bir his var içimde.Huzursuzum böyle hissediyorum nedense...

Bebegin geldi gelecek kapida:emir_bebek:
Bakarsin gününde önce olur sana bir süpriz yaparopuyorumnanaktan
Allahtan hayirlisi olsun,bak gamzeleri bile gördüm benkaydirigubbakcemile5

Esinin iki kisi ile bir problemi var,konusmaya calisiyorlar ama hepsinin agzi bir degil,biri ile anlassa öteki sorun cikariyor..
Ici,kafasi cok karismis ve cok yogun görünüyor...
Migde yada kasik kisimlarindan bir agrisi var yada olacak...Dikkat etsin kendisine cabuk hastalanan bir yapisi var,,,
Kendi tarafindan bir insanlada bir problem yasamislar ama esinin genelede kisilerle sorunu hep maddi....
Bir yer alimi karari olmus ama hep lafta kalmis devami gelmemis,ismin icinde $ harfi olan biri ile bir konusmasi var...
Esin laflara cok cabuk kanip cok hayal kuran biri ve bu yüzden islerin sonunu getiremiyor....Bir kac haftaya kadar bir ferahlik yasayacak ama bu ferahlik bir yere ödeme yaptiktan sonra gerceklesecek...Esinin arasi biri ile bozulmus ve buna baska bir kisi sebep olmus,en kisa zamanda arasi ile bozulanla bir konusma yapacak...
Cok uykusuz ve yorgunluk yasiyor,kafasi dedigim gibi cok dolu..
Bekledigi ne ise biraz daha sabretmeli.....Bukadar bakabildim...

Çok teşekkürler canım.a.s.

Malencim
bu hafta sonuna doğru uygun olursan bende ekliyim mi falımı???
ama uygun olmazsan da önemli değil
sınavını atlatta
sen ne zaman uygun olursan o zaman bakarsın

Malencim aramıza tekrar hoşgeldin a.s bende bu akşam bi kahve içtim resimlerini koyuyorum uygun oldugun zaman bakabilirsen çok sevinirim canım. :))

malencim imagehack da bi sorun vardı resimleri buraya koyamadım yeni bi konu şeklinde açtım resimlerimi oraya bilgisayardan ekledim canım oradan bakabilirsin.

X