Kahve Falı

bosver cnm ya bende 1 sene okulu uzattım ama sonunda bitti kapak atınca gerisi geliyor onemli olan girmek ...cnm cok memnum izmirde fiesta baya unlu bir yerdir yani orayı herkes bilir

hmm benim arkadaşım saat kulesinin oralarda oturuyor.neresi oluyordu orası tam olarak??yakın mı fiesta orayaa??

ya bu arada liv ızmir'de Belgin Kostak diye bir falcı varmış gazetede okumuştum gittin mi yada duydun mu acaba merak ettim..ızmir'e gelirsem aklımda..kadın baya iyiymiş yanılmıyorsam dokunarak falan bakıyodu ..

nereee dokunarakkk ben ürkerim her yerimii elletmem ölee:kedi:kaydirigubbakcemile3

ya çok ilginç gelmişti bana gazetede röportajı vardı..çocukken falan babaannesinin ölceğini falan söylemiş öyle farketmiş yeteneğini..6. hissi çok kuvvetliymiş falan ..her yerine ellemez elini tutması yetiyormuş kaydirigubbakcemile3

neyse liv gelince yorumlar artık ..bende kaçtım kızlar yarın görüşürüz artık ben anca resimleri aksam göndericem siz baktırırsanız yorumlarınızı yazarsınız iyi geceler ..

böööyykkkafamçokkarıştıpislik sevmediğimi biliyo yalülülülülülü
ayrıca fal baktırmayı sevmediğimi ve baktırmadığımı bile bile kıllık yap sen:dilcikar:

:dance::dance: sen benm yanmda olsan varyaaa hihoyyyt öle bi sevdiriirdim kii lülülülülülü bu smile senn için knkacım ==> :kahve: lülülülülülü
biz arkadaşla içerdik sonra sallardık birbrmize bişeler...işin eglncesndeyz yani:lepi:

ya sen ne komik bi kızsın:)pazarcılar olur ya geelll abla gelll almasanda alıyomuş gibi yap falan:roflol:misafire kadar yetişmiş abi:roflol:eek:kuyanlarada sarıyo çok güldüm ya delisırnaşık şey

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3bana komik diyenin yorumunaa bakkkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemilenapimm kızımmm belkii onlardırr kaçak güreşiyorlardır diee sarcam tabiii:1ninca:amaa sonundaa esmer_şekerrim kendi iradesiylenn teslim oldu:jeyyar:süprizzzzz

X