Kahve Falı

bilirim evet bende 1-2 kez gittim kadın anlatıyordu arkadaşım o sırada dayamadı kadına'abla sen kapatta esmer_sekerim baksın'dedi...kaydirigubbakcemile3 çok gülmüştüm o an tabi kadın biraz bozuldu...:1shok:

oooo cnm sen fal işini baya iyi biliyorsun o zaman ...orada cenk diye birisi var gittiginde mutlaka ona baktır tatlım...

karsıyaka cnm ...bebegim alsancakta kı fiestayı mutkala biliyorsundur ...ben oraya gidip her ay fal baktırırım =)

leynnnnnnnnnnnnnnnn anammmm aklımda bulunsunn hemncecik izmirli arkedaşlarıma telefon ediyoeum bi posta gönderiyorummm veeeeeee beğenirlerseeeee okul dönemi izmire kaçıyorummmmm:eek:

1-2 kez gitmedim aslında yanlış yazmışım baya bir gittim fakat 1-2 kez fal baktırdım...biliyorum cenk'i duymuştum ama çokta fala bağlamadığım için birşeyleri fazla baktırmam çok öylesine...ben sadece hislerimle hareket ediyorum kahve fincanı bahane...opuyorumnanaktan

iskambil falı vardır bilirsiniz kızlar onada bakıyorum ama baktığım kişi karşımda olmalı...diğer türlü bakmak güzel olmuyor,bakmıyorumda...

leynnnnnnnnnnnnnnnn anammmm aklımda bulunsunn hemncecik izmirli arkedaşlarıma telefon ediyoeum bi posta gönderiyorummm veeeeeee beğenirlerseeeee okul dönemi izmire kaçıyorummmmm:eek:

bence sen kaydını egeye aldır gulum kampuste guzel rahat edersin sırnaşık şey =) ben seni en guzel fal bakan yerlere gotururum sen gel yeter kı sırnaşık şey=)

1-2 kez gitmedim aslında yanlış yazmışım baya bir gittim fakat 1-2 kez fal baktırdım...biliyorum cenk'i duymuştum ama çokta fala bağlamadığım için birşeyleri fazla baktırmam çok öylesine...ben sadece hislerimle hareket ediyorum kahve fincanı bahane...opuyorumnanaktan

işteeee canım zatenn fincan bahane olmalıııı genelde ii bakanların cümlesidirr buu sositosositosositososito

simdiden heyecanlanmaya basladım =)
sen burdamıydın :kedi: livcim biliyorum sıramı 3.yüm ,, yarın gönderirsin resimleri diye düşündüm kaydirigubbakcemile3

bebegim simdi mı bakılcak yoksa yrna mı

liv senin fal meraklısı oldugunu yeni öğreniyorum canım:)ii mi peki o dediğin yer???

bazı seyleri tuturuyorlar cnm ben memnunum sırnaşık şey=)

bence sen kaydını egeye aldır gulum kampuste guzel rahat edersin sırnaşık şey =) ben seni en guzel fal bakan yerlere gotururum sen gel yeter kı sırnaşık şey=)

ilk sene ortalamam çok iyiydii aslında 2.seneye geçerim dedimm yaz okulunda bi ders almam lazımdı 2.senem sorunlu geçtii her açıdan o yüzden aldıramadım yaramıı kanattın livimmmafoldumbennysee canımm bendee gezmeye gelirimmmmmmm.memnun musun fiestadan???sen onu söleee seloşuma haberr vercemmm:eek:kaydirigubbakcemile

kızlar ben yatayım erken kalkacağım yarın atarsınız resimleri ama dediklerimiz yazmayı unutmayın...iyi geceler hepinize...öpüyorum kocaman... :):)

iskambil falı vardır bilirsiniz kızlar onada bakıyorum ama baktığım kişi karşımda olmalı...diğer türlü bakmak güzel olmuyor,bakmıyorumda...

hıııı ben nasıl kaçırmışımm onu hiç iskambil falı baktırmadım.ölesine uyduruktan olanlaraa kendim bakardımm amaa eğlence amaçlı tutmazdı zatennn:içelim:

hıııı ben nasıl kaçırmışımm onu hiç iskambil falı baktırmadım.ölesine uyduruktan olanlaraa kendim bakardımm amaa eğlence amaçlı tutmazdı zatennn:içelim:

yok öyle eğlence amaçlı olup açılan gibi değil bu...sonra detaylı anlatırım iyi geceler...opuyorumnanaktan

ilk sene ortalamam çok iyiydii aslında 2.seneye geçerim dedimm yaz okulunda bi ders almam lazımdı 2.senem sorunlu geçtii her açıdan o yüzden aldıramadım yaramıı kanattın livimmmafoldumbennysee canımm bendee gezmeye gelirimmmmmmm.memnun musun fiestadan???sen onu söleee seloşuma haberr vercemmm:eek:kaydirigubbakcemile

bosver cnm ya bende 1 sene okulu uzattım ama sonunda bitti kapak atınca gerisi geliyor onemli olan girmek ...cnm cok memnum izmirde fiesta baya unlu bir yerdir yani orayı herkes bilir

yok öyle eğlence amaçlı olup açılan gibi değil bu...sonra detaylı anlatırım iyi geceler...opuyorumnanaktan

tmm canm daha fazla uykundan etmeyelimmmmm hadii öptmm yarın frekansların açık bi şekildeee ol emiiikaydirigubbakcemile3bende benim frekanslar açık olcammmmm falıı dört gözlee bekliycemmmzemuszemusopuyorumnanaktanŞeniz

X