Kahve Falı

ilaç aldın mı valla şu aralar bende düşünmeye başladım almayı ya uyumam sabah altı yediyi buluyor kafayı yemek üzereyim sürekli o yanımdaymış gibi kendimle konuşuyorum ya

yok uyku ilacını bile bi iki kere kullandım ..
kendi kendimi tedavi etmeye çalışıyorum
ilk günlere göre epey iyiyim ben

güzel senin adına sevindim inan ben iyiyim ama yinede hala saf gibi pişman olurda arar diye bekliyorum bu yüzden çok kızıyorum halbuki biliyorum ben bişey yapmasam o da yapmaz ve ne yazık ki artık önüme öyle bir engel koyduki ne ileri gidebiliyorum ne de geri

aslında çok eğlenceli oluyo dinlerken ama uğraşmaya değmez günde 10kere baktırdığımı bilirim de olanı söylüyolar ama sonrasın merak ediyo insan:sm_cool:

evet busejik canım şükür iyiyim yolunda bazı şeyler bende sizleri çok özledim...uzaktan bazen takip ettim sizi çok üzüldüm bazı durumlara mafoldumben ama birbirimize destek olarak onlarıda aşarız... kaydirigubbakcemile5

canım bende onu düşünüyorum...iş,ev ve kendi faliyetlerim dışında günde kaç kişiye bakabilirim düşünüyorum senin bir fikrin varmı_? tek olmakta beni zorlayacak diğer arkadaşlar nerede acaba yardım edecek olanlar? :sm_confused:

esmercim burdayım ben yarından itibaren yardımcı olabilirim canım

1.sırada bir arkadaşımıza sözüm var zaten

güzeller selam olsun size valla esmer şekerim bileydim anlayaydım faldan yardım etmeyi çok isterdim ama hiiiiç anlamıyorum ya :KK43:

canım seni anlıyorum ben ve şuan ne durumda olduğununda farkındayım...beraber aşıcaz tamammı?:teselli:

inşallah esmerim ama bir hafta sonra artık pek sık giremicem internete ya okula gidicem evde internet var ama arkadaşın bilgisayarı oldugu için ben pek girmiyorum..o zaman yalnız kalıcam..asıl sınav o zaman başlayacak..şimdi ailemin yanındayım diye saklıyorum ama orda saklayamıcam..saklanamıcamda:nazar:

iyiyim tatlım çok sağol senin de keyfinin yerine gelmesine çok sevindim canım:teytey:

bayram da çıktığı için daha rahat yardımcı olabiliriz canım bence de

sağol satrapimmm sende hep iyi ol :Saruboceq: bir ara birbirimizede bakalım,kaçamak olsun ne dersin :kedi: :jeyyar:

X