Kahve Falı

Senin içinde ve yaşadığın ortamda baya bi sıkıntıların var. Fakat yavaş yavaş bu sıkıntılardan, streslerden arınıyorsun ama cok zorlu bi dönem olacak senin için.. Uzun zamandır görmediğin biriyle karşılaşacaksın ve bu kişi senin hayatında etkileyecek. Birde yüzüne gülüp, arkandan konuşan bir düşmanın var.

Son düzenleme:
$013.jpg $007.jpg $006.jpg $001.jpg

Falıma bakan biri olur umarım.

Birşeyi fena kafaya takıyosun ve hayatını mahvediyosun gibi. Cok sıkıntılısın yani.. Bi yolun var bir yere gideceksin.. O yoldan geldiğinde biraz daha herşey yoluna girecek. Bi bebek görüyorum ama emin değilim.. Yeni bir bebek haberi (kendinin, yakınının, arkadaşının vs..) veya bir bebekle yakınlığın gibi bir durum olabilir.. Bide C veya G harfinde biri var..

Bana da bakarmısın....bekarım neler var falda...

Eklentiler

• $3.JPG
    $3.JPG
    50,7 KB · Görüntüleme: 53
  • $11.JPG
    $11.JPG
    51,1 KB · Görüntüleme: 52
  • $33.JPG
    $33.JPG
    66,4 KB · Görüntüleme: 80
Senin içinde ve yaşadığın ortamda baya bi sıkıntıların var. Fakat yavaş yavaş bu sıkıntılardan, streslerden arınıyorsun ama cok zorlu bi dönem olacak senin için.. Uzun zamandır görmediğin biriyle karşılaşacaksın ve bu kişi senin hayatında etkileyecek. Birde yüzüne gülüp, arkandan konuşan bir düşmanın var.

aynen öyle ağzınıza sağlık.. o biriyle de karşılaştım...ama o streslerden tam manada arınabılmış değilim haklısın.kim ki o yuzume gulen arkamdan konusan ya:/

X