Kahve Falı

canım çok çok saol ...iki kişi arasında kalmadım öle bi durumum yok şuanda canıminşallah da olmaz amin...ama diğer dediklerin bayağa doğru kız helal sana...özgüven eksikliğimçok...buarada küçük görüyorum kendimi ezik falan yani...bi konuda beklemem mi gerekio öle mi gördün canım...

evet kesinlikle ani kararlar vermemelisin enine boyuna düşün herşeyi

bu arada kızlar ben fincana öyle bi bakıyorum bi şekil görüyorum mesela snra içimden geçenleri yazıyorum öyle çokta fincana bağlı kalmıyorum :44: geröekte elime fincanı alınca özellklede tanıdığm kşilere bakamıorum ama tanımadığım biri varsa ve havamdaysam ayrıca içimden geçenleri söylememin müsait olduğu bi ortamdaysamda döktürüorum ilginç :KK75: BU ARADA KIZLAR BEN DE ANLIYORUM ÇOĞU ÇIKAR DİYEN BİRİ VARA LÜTFEN FALIMA BAKABLİRMİ BENİMDE ??sizlere yardımcı olmaa çalışıyorum devamda edicem ama aranızda bana bakabilcek biri varmı?

dediğim gibi fincana pek bağlı kalmıorum ben içimden geçenleri söylüorum :KK61:

anlıyorum seni ama,bu analize girmiş biraz canım benim.gerçi herkesin yorumu ayrı birşey diyemem.
sen içinden geldiğince bakmaya devam et... :KK16:

bu arada merak ettim ne zamandır fal bakıyorsun?

Ben de eklesem bakar mısınız acabaa:KK31:
Eki Görüntüle 135325 Eki Görüntüle 135324 Eki Görüntüle 135323

Çook teşekkür ediyorum şimdideennn :KK54:

senin falın çok ferah . öyle büyük sıkıntıların yok ama arada ufak tefek şeyler yaşıyosun.ayakkabı gördüm beğendiğin ayakkabı fln mı var ? yada yolculuğamı çıkıosun? hamile ve sigara içen birini gördüm bu kişi buna son versin çnkü kötü sonuçlar bekleyeblr bu kişiyi.yada illa kötüye yormayalım hamile kalan biri var diyelim biz buna.kuş kafilesi var büyük büyük haberlerin hallolucak hayırlı ilerin var.evlilik mi desem ne desem bilemedim.işlerine burnunu sokan ve seni delirten bir kişi var ve sen bu kişiye patlamak üzeresin büyük kavgalar çıkıcak ama kendini ezdirmemelisin.evlimisin bekarmısın bilemedimde önünde diz çökmüş erkek kıymetini bil :KK66:

anlıyorum seni ama,bu analize girmiş biraz canım benim.gerçi herkesin yorumu ayrı birşey diyemem.
sen içinden geldiğince bakmaya devam et... :KK16:

bu arada merak ettim ne zamandır fal bakıyorsun?
yaşım küçük bu yaz diyeblirim profesyonel değilim ama bu topiği gezerken bi kaç kişinin ki yorumlamak gelmişti içimden ve beğennilmişti.kişilik analizine gelince meela bn o arkadaşın falında kayıp düşmek üzere olduğunu gördüm ama bunu direk yazmadım bu ne olablir diye yazarak kendi yorumumuda getirdim.bu kadar ciddiye alınıcağımıda hiç tahmn etmiodum ama kalbim temiz herhalde :)

yaşım küçük bu yaz diyeblirim profesyonel değilim ama bu topiği gezerken bi kaç kişinin ki yorumlamak gelmişti içimden ve beğennilmişti.kişilik analizine gelince meela bn o arkadaşın falında kayıp düşmek üzere olduğunu gördüm ama bunu direk yazmadım bu ne olablir diye yazarak kendi yorumumuda getirdim.bu kadar ciddiye alınıcağımıda hiç tahmn etmiodum ama kalbim temiz herhalde :)

kalbin temiz olmazsa bakamazsın canım zaten :KK34: bence bu yolla hislerini iyice geliştirebilirsin.inan öyle bir an geliyor ki kişinin gözlerine bakarak ne olduğunu söylüyorsun.
bunun için bayağı geçmesi lazım tabi,öyle kolay değil :97:

ben senelerdir bakıyorum,bunun yaşla alakası pek yok,istekle alakalı :KK31:

kalbin temiz olmazsa bakamazsın canım zaten :KK34: bence bu yolla hislerini iyice geliştirebilirsin.inan öyle bir an geliyor ki kişinin gözlerine bakarak ne olduğunu söylüyorsun.

aynen katılıorum anlıyosunuz anladığm kadarıyla :) boş bi vaktinizde bana bakablirmisiniz

Haklısın gönülden istediğinde severek baktığında olumlu dönüşler oluyor bu konuda.Sen,meraklı ve malen sağolun daha önce baktınız bana ve burdaki bir çok kişiye hakkınız geçti çok teşekkürler emeğinize yüreğinize sağlık.Yine eski güzel sohbetlerimize dönmek dileğiyle...

senin falın çok ferah . öyle büyük sıkıntıların yok ama arada ufak tefek şeyler yaşıyosun.ayakkabı gördüm beğendiğin ayakkabı fln mı var ? yada yolculuğamı çıkıosun? hamile ve sigara içen birini gördüm bu kişi buna son versin çnkü kötü sonuçlar bekleyeblr bu kişiyi.yada illa kötüye yormayalım hamile kalan biri var diyelim biz buna.kuş kafilesi var büyük büyük haberlerin hallolucak hayırlı ilerin var.evlilik mi desem ne desem bilemedim.işlerine burnunu sokan ve seni delirten bir kişi var ve sen bu kişiye patlamak üzeresin büyük kavgalar çıkıcak ama kendini ezdirmemelisin.evlimisin bekarmısın bilemedimde önünde diz çökmüş erkek kıymetini bil :KK66:

Canımm benim yüreğine sağlık.Evli değilim sanırım evlilik teklifi alıcam :KK52: Bir de yola gidicem tatlı.Çook teşekkür ederim canım:KK54:

Kızlar burda gelin ile damat gördüm el ele kalbin üzerindeler siz de benzettiniz mi :KK69: Acaba yanlış mı yoruyorum :KK31:

$Ekran Alıntısı.JPG

Bana kimsenin baktığı fal çıkmıyor.
Kimse doğru analizler yapamıyor artık.
Hep yanlış şeyler duyuyorum.
Neden acaba yaaa... :26::26:

Üffff... :KK59::KK59:

Sağolsun bir arkadaş sayesinde ekledim.Bayağı zaman olmuştu buraya foto eklemeyeli.En son sanırım hamileyken bakılmıştı.Şimdi kızım büyüdü 1 yaşına girecek Allahın izniyle.Biraz bir şeyler görüp bakan olursa seviniriz... Teşekkürler...

Eklentiler

• $Slayt2.JPG
    $Slayt2.JPG
    31,3 KB · Görüntüleme: 59
  • $Slayt1.JPG
    $Slayt1.JPG
    36,7 KB · Görüntüleme: 56
  • $Slayt3.JPG
    $Slayt3.JPG
    41,7 KB · Görüntüleme: 51
Kızlar ben kahve falı bakıyordum.. Gerçi nadiren bakardım Arkadaşlarım bak bakalım şunka aramız düzelecek mi gibi şeylerle geldiğinde bakmazdım mesela aman içimden gelmiyor falan derdim.. Fakat yaşça büyüğüm olan insanlara çok önemli şeyler söylemişim ve çıkmış , bu tamamen içten gelen birşey

Fakat bir gün , çok yakınım olan birinin falında kötü birşey gördüm Söylemedim, fincanı yıkadım Bir süre sonra o gördüğüm şey oldu Ve beni aylar boyu karabasanlar bastı, her gece ölümün eşiğine geliyor gibi boğuluyordum O faldan mı baska sıkıntılardan mı bilmem veya hepsi bir araya geldi O zamanları zor atlattım Bi daha da ne baktım ne baktırdım

Bunun üstünden 3-4 sene geçti Geçenlerde bize misafirliğe gelen bir kadının içinden bana fal bakmak gelmiş Benim içimden de aynı şey geçti Falıma baktı okudu okudu resmen İlk olacak dediği şey oldu üç gün sonra

Ben hala çook korkarım bakmaktan, normal zamanda bile fincana dokunurken elim titrer, ama bir gün aşarsam bunları bu konuya dönerim

X