Kahve Falı

saol cnm ağzına sağlıkk
ailemden uzağımm ondan üzülüyorum biraz
eşim evet devletee eşimle iyiyim ailesiyel problemlerimiz var belki odur
ev alnmışsa annemler aldı alınacaksA biz düşünüyoz bakalımm
adak adamadımm ama bilmiyorumm ne acaba
tayin bekliyoruz kısmet bakalımm
hayırlara cıkartsınn:87:

Son düzenleme:

o zaman kavuşcan cnm çnkü haneye erkek giriyordu:)ben öle gördüm.ama tam yoramamıştım.

merekli nihayet ekleyebildim canımm güzel yorumlarını bekliyorum..her yerini çektim canım umarım anlayabilirsin.

able20 cnm müsait olduğumda bakıcam.ama kpss kursuna başladım baya yoğunum yarın akşam bakabilirim ancak cnm

ela eşinle uzaktın ya eşin yanına gelcek y da sen onun yanına gidiceksin demek stedim haneye erkek girio derken:):):

kızlarr müsait oldukça ugramaya çalışırım ama söz vermiyim.able20ye söz verdiğim için yarın gelip bakcam ama bundan sonrakiler için bişe diymem kısmer inş

öylemi canım neyse ozaman yarın dört gözle bekliyorum seni

merekli nihayet ekleyebildim canımm güzel yorumlarını bekliyorum..her yerini çektim canım umarım anlayabilirsin.

ikiye ayrılmışsın sürekli tereddüt içindesin.iki kişi arasında kaldıysan ikinciyi seç birincisinden daha hayırlı olucak senin için.korkak bi insansın atılımlardan öne çıkmaktan hep korkuyosun özgüven eksikliğin var kendini kçük görüyosun fakat değilsin ama böyle devam edersen sandığın kişi olma yolunda ilerlersin.attan inip eşşeğe binme diycem sana artık ne anlarsan.üstüne yüklenen bir sürü sorumluluk var ve sen bunların altında ezildiğini hissediosun ama istersen her işin altından kalkablirsin.hayatındaki boşlukları boş zamnlar olsun aşk anlmında boşluklar iş anlamında boşluklar ne olursa olsun buunları saçma şeylerle doldurmaa sadece bekle oyalanayım derken herşey dahada kötü olablir.

canım çok çok saol ...iki kişi arasında kalmadım öle bi durumum yok şuanda canıminşallah da olmaz amin...ama diğer dediklerin bayağa doğru kız helal sana...özgüven eksikliğimçok...buarada küçük görüyorum kendimi ezik falan yani...bi konuda beklemem mi gerekio öle mi gördün canım...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…