Kahve Falı

Bu benim falım mıydı? En son 3 yıl önce dedemi kaybettim. Ondan sonra kimse vefat etmedi yakın akrabalarda. Başka da dedem, ninem yok. Yani anne ve babamın ebeveynlerin hepsi vefat etti.

Tam göremiyorsan yeniden yükleyebilirim. O kumral dediğin kişi erkek arkadaşım olabilir. Şu ana iyiyiz. Ama peşimi bırakmayan, sürekli rahatsız eden eski erkek arkadaşım var. Açıkcası ondan tamemen kurtulacak mıyım? En çok bunu merak ediyorum.

valla cnm bence sen yeniden iç net koy girebildiğim başka bi akşam bakim olur mu???

kızlar ben eklesem bana da bakarmısınız lütfen şöyle evlilik varmı diye istiyorum en çok lütfen..cevap yazan olursa bana eklicem:18:

mine cnm senin falını yazıyorum

sende çok belirgin bi yüz çıkmış.beyaz tenli uzun yüzlü gözleri küçük kahverengi saçları hafif dalgalı ve çok çok az uzun ve koyu kahverengi bi erkek var.bu gerçekten seni seviyoe kafasının üstünde bir kalp çıkmış bembeyaz.bunun yüzünde ufak bi leke ya da bi iz olabilir elmacık kemiğinin oralarda.bun alnı biraz açık olabilir.ama bu aralar bi korkusu tereddütü var.adının içinde a harfi var hatta bu onun başharfide olabilr adının.

kafam çok dağıldı kusura bakma ya.

ama sen bu kişiyi istemiyorsun sanırım.sendne yaşça byük biri bu.valla cnm senin ilerde kumral bi erkekle birlikteliğin gözküyor.

bi de sen insanların gözüne acayip geliyorsun.süreklii senin bi açığını bekliyorlar.özellikle esmer bi bayan szin haneye yakın biri bu.karga gibi çıkmışş.

sizde bebeğini düşüren biri var mı?ya da bebeği olmayan biri varsa yakında o sorunu çözlüyor erkek bi bebek gelcek size.

hanenize bi telefon haberi gelcek.bu telefon çok hayırlı atanız şahlanmış.ailenin istediği birşey oluo bu haberle birlikte cnm

cnm bu fal çok ferah çok güzel bi fal yaa.çok kısmetlisin sen senin beyaz tenli saçları koyu,ufak sivri burunlu birinle bi ilişkin var.valla yoksada olcak.onun kafasnın içinde sen varsın.sen sanki kumralla buğday arası birisin.ya o kişinin adında s ya da ş harfi var ya da sende.olgun biri karşındaki.sanki ciddi bi mesleği var nasıl diyim sanki üniformalı bi meslek sahibi bu kişi.sağlam bi karakter.sevgisini kolay kolay belli edemiyor ama çok değer veriyor.sanki şu an aranızda mesafe var.o tepelik bi yerde sanki nasıl değil ufak ufak tepeleri olan bi şehir ama senin yolunu gözlüyor.

sıkıntını atıcaksın.sen f harfli bi yerde mi oturuyorsun?

minibüs tarzı bi arabayla bi yolculuğunuz var sanırım.ya da öle bi arabayla yolunu gözlediğin biri gelio

yalnız hanenizee çok büyük bir kısmet giriyor.resmen kanatlı kocaman bir kuş havalanmış.beyaz tenli biri sayesinde geliyor sanki bu maddiyatla alakalı bişe..valla süper çıkmış
senin istediğin şeyler yavaş yavaş zamanı gelince oluyor
bu kdr cnm

hyatında problemler var az çok herkes ki gibi ama senin aklına takılan çok önmli iki şey var üst üste binmişler ilki ne yazıkki istediğin gibi olmuycak ama ikincisi tamda senn istediğin gibi olucak ve sen herşeyi unutucaksın bunun sayesinde.yolların kapalı açık olsada öyle uzun yolculukların yok hepsi kısa kısa.pek moralin iyi değil bu aralar sanırım içini karartımşsın.Biri ağır sözler söylemiş sana üzüntün bundan.sen ne kadar kendini paralasanda karşındaki insan hiç umursamıyo bunu söyliim.kız çocuklu bi kadın gördüm hamile birimi var ? varsa kızı olucak yoksa eğerde size küçük kızıyla biri gelicek bu kadına iyi yöndende kötü yöndende dikkat et zarar mı sağlıycak yararmı anlayamadım.Aksattığın sorumlulukrın var azarı işitmenin en büyük nedenide bu sanrım.Sen güçlü bi karaktere sahipsin istikrarlı ve dengelisin bu yüzden sana kötü yapmaya çalışanları istemeden bile engelliyosun.çevrende çekinilen korkulan brisin. bi bakıma saygı gören de olablir.ama sendende bu tarz bi özen bekleyen biri var.U yada Ü harfi çıkmış. ağzından düşmüyo hayırlı bi mesele sanırım. tüm ilgi odağın bu harfler çünkü.yakınlarında kıskanana çekemyen biri var seni arkdaş veya komşu gibi . ne yapsan aynısını tekrarlıo gibi sen bu duruma baya sinir oluyosun ama susuyosun. perdeler sayesnde büyük bi iltifat alıcaksın ama eletirileblirsinde

çok teşekkür ediyorum.kumrallardan hoşlanırım hayatıma girenlerde kumral olur büyük bi ihtimal bahsettiğin erkekte sanırım çok yakınımda bakıcam elmacık kemiğinin oralara iz fln varmı diye gerçi o kesinde

evt aklımı 2 şeye çok taktım biri erkek ark.biri gelecekteki işim.evtt bildin azarı işittim:)ve erkek arkadaşımın adı içinde ü harfi var.umursamazlıklar beni öldürcek.hamile biri var ama bebek erkek die biliorum.ağzına sağlık cnm.peki iş durumunla ilgili bişe var mı bi de bu sıkıntı ne zman geçer bişe var mı??

iş görmedim açıkçası pek :S ama sıkıntın geçmese bile bi şekilde atlatıyosun iş sayesnde erkek arkadaşınımı yoksa erkek arkadaşın sayesnde iş durumunumu halledersn bunu bilmiorum ama :44:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…