Kahve Falı

kızlar bu ne acaba???

var mı yorumu olan??:26::26::26:

Eklentiler

• $Görüntü005.jpg
    43,3 KB · Görüntüleme: 56

Büyük bir balık üzerine tünemiş kanatlarını eğmiş bir tavuskuşu gördüm ben Fal bakmaktan hiç anlamam ama

ne demek ki ben de hiç anlamam.ilk fok balığı sandım ben de.sonra kedi gibi düşündüm..mırlıyor gibi duruyo eğilmiş... :26:

kızlar var mı başka yorum?

kızlar bu ne acaba???

çevrende şeytan gibi biri var üstüne doğru geliyo çok zararı olucak çok yakınında hiç beklemediğin biri dikkatli olmalısın tırnaklarını batırmak üzere ve yanlızda değil o kişi bi topluluktan güç alıyomuş gbi seninde ona karşı yapabilcek şeylerin var ama o desteği arkasına almış

kızlar bu ne acaba???

kahve tabağı hanedir.tersten baktığım zaman kayık ve içerisinde 2kişi var dalgalaın üzerinde sallanıyo ama ip onu tutuyo.yani sizi koruyan ve destek veen birisi var.sıkıntılı bir dönem geçiriyosnuz sanırım ama bu kişinin desteği çok önemli sizin için.

bnmkilerde yukarda bakarmısınız

etrafında sana yakınlaşan kol kanat germek isteyen biri var yada çıkıcak.hani sıkıntılıyım fln demiştin ama resmen sihirli bi değnek dokunuyo sanki sana yakın zamanda bu güzel şeyler bekliyo seni sana daha öncede demiştim galiba seni koruyan kolluyan çevrende ilgi gösteren bi erkek var diye işte o sen için gözünü kırpmadan herşeyi yapablir başına gelicek bi kötülüğüde o engelliycek.bi sıkıntın var ama onu aşman gerek çünkü hayatta atıcan adımları engelleyen bi sıkıntı önün aydınlık senin yolların var hiç beklemediğin yerlere gidiceksin

minecim mrb.fincanda büyük bir kalp var sen bu kalbi çok düşnüysn..hatta hane içinde dileklerin var sanki dilek ağacı gibi asıysn onları yani hepsi sıralı beyninde biri olsa devamı gelicek belkide.kurdele var fincanda bu benim yorumum büyü yada nazar.hane içinde namaz kılan biri var onun bütün dilekleri olucak gibi tertemiz ve el stnde tuttuğun biri var mrk etme avucunun içinde görünüyo byby..

ağzına sağlık teşekkür ederim

Johnmaynard, ben de yeni yüklemiştim. Benim fincan görüntülerimi bir de sen yorumlayabilirsen sevinirim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…