Kahve Falı

Canım ağzına sağlık. Umarım dediğin gibi olur. Hakkımızda hayırlısı...

size çook çook teşekkür ederim.....

selam.öncelikle bu ayın çok sıkıntılı iş yada aşk,bütün işlerinizde engeller çıkıcak,çevrenizde işlerinizi baltalamak isteyen insanlar olabilir,bir yakınınız yanınıza gelmek istiyor aslında sizde onu bekliysnuz herşey hazırlamışsınız ama son anda vazgeçiyor,yakınlarınızdan birini aldatmayı düşünüyosunuz siz iyi niyetli olsanız dahi yapmayın aldatmak derken kandırmak gibi ama dikkatli olun ters tepicek çünki karşınızdaki çok zeki.son olarak hanede şuan çok sıkıntıdasınız ama ilerki zamanlarda evinizde bolluk ve bereket var, çevrenden biri sana karşı hiç samimi değil bu erkek, bence biraz uzak dur ve herşeyini herkese anlatma derim ve her söylenenede inanma üzülürsün.ayyy falın çok kasvetliydi özellikle tabak.fal bu fazla inanma yine iyi düşün ii olsun canım.

Çok teşekkür ederim, umarım hayatım düzlüğe çıkar.

Aslında bende resim eklemek istiyorum ama bakan olurmu bilmiyorum.Bu nedenle arada bir bakıp çıkar oldum artık .....

bende belki falıma bakan biri olur diye dilek dileyip fincanı kapattım fincan açılmadı dilek tutmuş sanırsam :79:

evet kizlarr, neyse halim ciksin falim

Eklentiler

• $IMG_7304.jpg
    184,7 KB · Görüntüleme: 48
Son düzenleme:
Valla benimkiler resim gibi cikmis nerdeyse ben bakicam bi kiz filin uzerinde aman tanrim yoksa o benmiyim

Fincanımda sayılar çıkmış bir arada. Bana ilginç geldi. Bir bakan olabilir mi rica etsem bu sayılara ve fincanıma?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…