Çocuk Hastalıkları Kafatası Şekil Bozukluğu İçin Hastane Doktor Öneriniz Var Mı ?

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği

Jasmin66

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
21 Mayıs 2021
36
24
36
Merhaba, ikiz bebeklerim var. Küvezde kalırken hep sağ tarafa yatmaktan kafalarında şekil bozukluğu oluştu. Çocuklarım eve geldikten sonra kafalarındaki bu şekil bozuklugunu düzeltmek için çok yol denedik fakat maalesef düzelmedi. Bugün bir tedavi merkezine gittik. Bazı testlerden sonra şekil bozuklukları şiddetli çıktı. Siddetli çıktığı içinde kask ile tedavi olabilecekler yani kask olmadan artık düzelme imkanı yokmuş. Orada tedavi ettiremiyoruz çünkü tedavi ücreti çok yüksek çıktı. Bildiğiniz bir hastane veya tedavi merkezi var mıdır acaba ?

Merhaba benim de ikizimin birinde doğum kanalına erken girişi sebbeiyle kafatası şekil bozuklupu var
Yüzünde asimetri
Bir gözü küçük
Yüzün bir tarafı basık

Yatış pozisyonlaması ile 2 ayda ancak toparlayabildim
Ama sürekli gece gündüz kafasını çevirdim
Aynı zamanda boynunda da kas problemi var
Bebek kafasını tek yöne çeviriyor
Zor oluyor ama eğer çok geç kalmamışsanız
Ve uğraşırsanız düzeltebilirsiniz

Merhaba, ikiz bebeklerim var. Küvezde kalırken hep sağ tarafa yatmaktan kafalarında şekil bozukluğu oluştu. Çocuklarım eve geldikten sonra kafalarındaki bu şekil bozuklugunu düzeltmek için çok yol denedik fakat maalesef düzelmedi. Bugün bir tedavi merkezine gittik. Bazı testlerden sonra şekil bozuklukları şiddetli çıktı. Siddetli çıktığı içinde kask ile tedavi olabilecekler yani kask olmadan artık düzelme imkanı yokmuş. Orada tedavi ettiremiyoruz çünkü tedavi ücreti çok yüksek çıktı. Bildiğiniz bir hastane veya tedavi merkezi var mıdır acaba ?
Ve eğer kask gerekecekse tr de bilimsel verilerle iş yapan en güvenilir yer cranial tedavi öerkezi
İsranbul ankara izmirde şubeleri olan

Bizim kaska gerek kalmadı
Buna rağmen ölçümler yaptılar
Tavsiyelerle destekte bulundular
Ve hiç bi ödeme almadılar

Benim ogljmdasa olmustu bildiğin yamuktu. Bir tarafı düm düzdü. Korkmustuk. Sonra kafa yastıgı aldık hemen. 1 kaç gün içinde düzeldi. Tavsiye ederm korkmayın

X