YUMURTA DONASYONU için DR HİT mi yoksa BRITISH IVF mi seçilmeli????

Merhaba kızlar, ben 42 yaşındayım Acıbadem de 10 kere tüp bebek denedim zaten yumurtam azdı olan da kalitesizdi. Aldığım hormonlar endometriozis hastalığımı ilerletti ve geçen ay yumurtalılarımı aldırmak zorunda kaldım. Çok yorucu bir dönemden çıktım fakat yaşım da geçtiği için hemen yumurta donasyonuna başlamak istiyorum. Endo ameliyatımı yapan Hoca Yakındoğu Ü. İsmet Hocayı tavsiye etti. Benim kafamda da şöyle bir şey oluştu ünv ile işler daha mı yavaş ilerler. Hit ya da başka özel bir yerde hızlı mı ilerleriz kafam çok karıştı. İsmet hoca ile tedavi olan arkadaş yorumlarınıza ihtiyacım var
Canım öncelikle çok geçmiş olsun rabbim en yakın zamanda nasip etsin inşallah benim bu 4.Denemem olucak fakat herşey nasip kısmet tabiki 5 aylıkken evlatlarımı kaybettim geçen sene ikizdi.Malesef coranadan dolayi nasip olmadı kucağımıza alamadik .benim yaşım 32 tekrar başladım bu ay içinde transferim olucak bende İsmet hocoda tedavi görüyorum.cok ilgili ve hızlı ilerliyor beklemiyorum çok birde dondurulmuş taze olunca daha çabuk ilerliyor ben memnunum şu an tedavideyim tavsiye ederim hit için bişey diyemem hiç gitmedim hastaneyi de bilmiyorum açıkçası ama yakındogu üniversitesini tavsiye ediyorum.

Çok teşekkür ederim 🙏 çok üzüldüm sizede sabır dilerim Rabbim kucağınızı doldursun inşallah. İsmet Hocanın telefonu var bi arayacaz bakalım. Önümüzdeki hafta tatil planımız vardı son gün uygun olursa bi ön görüşme talep edecem vaktim olursa bir kaç yerlede görüşmek istiyorum bakalım. Yaş ileri yumurtalık yok şu an cerrahi menopozda sıkıntılı bir süreç ama ben emeklerimizin karşılığını alacağımıza inanıyorum. Dualarım sizlerle ❤️

Çok teşekkür ederim 🙏 çok üzüldüm sizede sabır dilerim Rabbim kucağınızı doldursun inşallah. İsmet Hocanın telefonu var bi arayacaz bakalım. Önümüzdeki hafta tatil planımız vardı son gün uygun olursa bi ön görüşme talep edecem vaktim olursa bir kaç yerlede görüşmek istiyorum bakalım. Yaş ileri yumurtalık yok şu an cerrahi menopozda sıkıntılı bir süreç ama ben emeklerimizin karşılığını alacağımıza inanıyorum. Dualarım sizlerle ❤️
Rica ederim ♥️ amin inşallah Allah razı olsun.Evet bir görüşün gerçekten çok iyi ve bilgili bir hoca bende bu ayın sonunda onun yanında olacağım inşallah yarın belli olucak yani umarım yarın güzel haber alırım bende de yumurtalık yok menepoz dediler tup bebek de olmuyor kendimden adette olamıyorum ilaçlarla adet oluyorum.Son çare buydu mecbur İnslalah Rabbim nasip eder bizede .Çok teşekkür ederim 🌸

Rica ederim ♥️ amin inşallah Allah razı olsun.Evet bir görüşün gerçekten çok iyi ve bilgili bir hoca bende bu ayın sonunda onun yanında olacağım inşallah yarın belli olucak yani umarım yarın güzel haber alırım bende de yumurtalık yok menepoz dediler tup bebek de olmuyor kendimden adette olamıyorum ilaçlarla adet oluyorum.Son çare buydu mecbur İnslalah Rabbim nasip eder bizede .Çok teşekkür ederim 🌸
Güzel haberlerini bekliyorım Canım 🙏 İsmet hoca ile ilgili içimi rahatlattın. Takipte olacam gelişmeleri yazarsan çok sevinirim 🌸🌸

Güzel haberlerini bekliyorım Canım 🙏 İsmet hoca ile ilgili içimi rahatlattın. Takipte olacam gelişmeleri yazarsan çok sevinirim 🌸🌸
Tamam canım inşallah 🤲 Tabiki yazarim yarın belli olunca haber veririm 🌸🌸İsmet hocadan memnun kalkicagini düşünüyorum ben memnunum ama hayırlısı olsun inşallah

X