YUMURTA DONASYONU için DR HİT mi yoksa BRITISH IVF mi seçilmeli????

Hadi ya bende Mayıs sonuna doğru yaptırdım 4 denemeydi ama benimde tutmadı senin değer neden öyle oldu ki benim değerim 0.1 di mesela seninki de yüksekmiş bende ilk denememde yaşamıştım onu malesef 🌸 inşallah tutar bu sefer bana da 3 ay sonra görüşelim dedi benim ondan yana bir sıkıntım pek olmadi çok şükür kalınlaşmam 10.30 falandı oraya gittiğimde 11 bulmuştur transferde heralde iyiydi yani hadi hayırlısı olsun inşallah ♥️☘️🤲 Umarım bu sefer tutar canım kucağına alırsın senin 1 adet mi olucak emriyo
Evet tekrar tek embriyo transferi yaptıracağım iki tane yaptırırsam tehlikeli olabilir diye düşünüyorum. Dediğim gibi ilk transfer de kalınlaşma oldu ona istinaden ara vermeden tekrar 2. Transferi yapalım dedim ama enteresan şekilde kalınlaşma olmadı ilaçları içiyorum hatta başka ilaç ilave etti bugünde regl oldum ilaçlara rağmen

Ya bende hazır donmuş yumurtalar var diye düşünmüştüm demekki o sırada kişiye tedavi uygulanıp yumurtalar geliştiriliyor
Aynen canım ne kadar toplanirsa sağlıklı emriyo elde edilirse o kadar tarnsfer oluyorsun tabiki sana da bagli dondurmaya da bilirsin istersen

Evet tekrar tek embriyo transferi yaptıracağım iki tane yaptırırsam tehlikeli olabilir diye düşünüyorum. Dediğim gibi ilk transfer de kalınlaşma oldu ona istinaden ara vermeden tekrar 2. Transferi yapalım dedim ama enteresan şekilde kalınlaşma olmadı ilaçları içiyorum hatta başka ilaç ilave etti bugünde regl oldum ilaçlara rağmen
Evet canım bana da aynısını söyledi rahimden dolayı iki tane transfer edemeyix dedi tek emriyo transfer ediyor teklikeliden ziyade bebek için biraz tutunmada soru oluyor biri gelişiyor diğeri gelişmiyor falan ama bakicaz artık inslaalh kalınlaşma olur canım ilac etki eder inşallah haber ver bana da 😚♥️

Evet canım bana da aynısını söyledi rahimden dolayı iki tane transfer edemeyix dedi tek emriyo transfer ediyor teklikeliden ziyade bebek için biraz tutunmada soru oluyor biri gelişiyor diğeri gelişmiyor falan ama bakicaz artık inslaalh kalınlaşma olur canım ilac etki eder inşallah haber ver bana da 😚♥️
Evet tabiki haber veririm şuan kafamı karıştıran tek şey neden regl oldum birde simsiyah gerçe hoca olabilir dedi ama ??? Bilemedim

Merhaba, büyük araştırma sonucu yönümü tekrardan değiştirdiim Şu an tedavilerimi Vita Altera merkezinde başlatmış durumdayım.
Merhaba vita alterada tedavi oldunuz? mu bende orda düşünüyorum ins sonucunuz olumludur biraz ordaki süreç hakkında bilgi verebilirmisiniz rica etsem

Merhaba öncelikle… Ben 43 yaşındayım ve 6 senelik evliyim. 38 yasindan beridir de bebek sahibi olmayi deniyorum. 3 tup bebek denemesi yasadim, 3 unde de 5. Gune gelen embriyolarimiz olustu gayet kalitesi yuksek fakat 2’si hiç tutmadi, 1 tanesi kimyasal gebelik 1 taneside dış gebelik oldu. Bu aralarda tupe bebekler tutmadi fakat kendim 3 kez dogal yolla hamile kaldim bu seneler icinde. 1.’si hersey cok iyi giderken fetal dna sonucu bile harika cikmisken kalbi durdu 5 aylik.38 saat suni sanci alip ölü dogum yapmak zorunda kaldim. Patalojiden triploidy adli bir kromozom sendromu cikti. Anne babadan bagimsiz sadece sanssizlik eseri olan ve bir daha tekrarlanmasi zor olan bir durum dendi. 2. Normal yolla hamileligimde yine 3 aydan sonra suphe edildi ve amniyosentez yaptirdim. Sonuc ayni triploidy cikti yani yildirim 2. Kez dustu doktorlarin degimiyle. Bu arada biz esimle butun gen kromozom testlerimizi yaptirdik doktorlarin önerdikleri. Fakat herseyimiz normal. Zaten cok saglikli beslenip sporla yasiyoruz. 3. Kez tekrardan kendiliginden hamile kaldim o da tekrardan dış gebelik oldu. Yani anlayacaginiz elimden gelen herseyi denemeye calistim. Defalarca testler yaptirdim, esimde ayni. Dogal takviyeler denedim, zaten spor yapiyorum duzenli besleniyorum, yurt disindan yumurta kalitesi arttirici takviyeler aldim. Vs,… fakat olmayinca olmuyor malesef. Şuan 43 yasindayim10 ay once en son tup bebek denedim. 8 adet yumutam toplandi, 4 adet 5. Gun embriyosu olustu. Pgt ye gonderdik 1’i tamamen bozuk fakat 3’u mozaik cikti. rahim kalinligim da iyi. Fakat 3’ude tutmadi. Simdi yumurtam olmasina ragmen donasyon yaptirmak gibi bir niyetimiz oldu. Fakat tabiki sizler gibi benimde bircok sorum var kafamda cevaplayamadigim… Doktorum Sevinc hastanesini onerdi fakat ben pek isinamadim acikcasi. Kendi arastirmalrimdan dr hit ve british ivf bana daha iyi gibi geldi. Ozellikle iyi donör bulma acisindan. Bu sekilde olumsuz sonuclar yasayip bir nebze de olsa bana yardimci olabilecek biri olursa cok sevinirim …
Bu tarz olaylar yasayan tüm anne adaylarına kolayliklar diliyorum…
Merhaba nerde yaptınız

X