YUMURTA DONASYONU için DR HİT mi yoksa BRITISH IVF mi seçilmeli????

İyi düşünelim iyi olsun yaa hocaya sorsaydın keşke o bir açıklama yapmadı mı
Amin inşallah canım 🙏🤲😘♥️ Hocaya da sormadım gününü beklediğim için sadece çok güzel geçti çok iyiydi dedi temizdi dedi .Ben tutucagini düşünüyorum demişti transferden sonra hayırlısı olsun

Merhaba arkadaslar.bende 10 yildir tup bebek tedavisi goruyorm fakat olumsz olduug icin donasyona karar verdik.bizde temmuzada hite gidecez.ben yaptiranlara birkac soru sormak istiyorum.bu konuda biraz bilgisizmde

1. Donorlerin verdiginiz ozleliklere sahip olduguna guvenebiliyirmusunuz
2. Olusan embriyo sayisi kac oluyor.ya sadece 2 embriyo olusursa diye korkuyorum ben geriye donduracak embriyo kalmazsa diye😊
3. Bugun aklimi kurcalayan bise geldi.biz donorlerden Yumurta alacaz ya.bu yumurtadan gen tasiyan cocuklar kardes mi oluyor.yani baskalarina da veriliyi..eger oyleyse iki kardes ilerde birbirini gorurde asik olma ihtimali geldi aklima.affiniza siginareak soruyorum.
4.benim rahmim ince teansfwrden kibrisa gitmeden kac gun once estrofem kullandrtiyorlar acaba
Lutfen 3. Soru karsisinda bana kizmayin.pek bilgi sahibi degolim bu konuda ve sizlere sormak istedim

Merhaba arkadaslar.bende 10 yildir tup bebek tedavisi goruyorm fakat olumsz olduug icin donasyona karar verdik.bizde temmuzada hite gidecez.ben yaptiranlara birkac soru sormak istiyorum.bu konuda biraz bilgisizmde

2. Olusan embriyo sayisi kac oluyor.ya sadece 2 embriyo olusursa diye korkuyorum ben geriye donduracak embriyo kalmazsa diye😊
3. Bugun aklimi kurcalayan bise geldi.biz donorlerden Yumurta alacaz ya.bu yumurtadan gen tasiyan cocuklar kardes mi oluyor.yani baskalarina da veriliyi..eger oyleyse iki kardes ilerde birbirini gorurde asik olma ihtimali geldi aklima.affiniza siginareak soruyorum.
4.benim rahmim ince teansfwrden kibrisa gitmeden kac gun once estrofem kullandrtiyorlar acaba
Lutfen 3. Soru karsisinda bana kizmayin.pek bilgi sahibi degolim bu konuda ve sizlere sormak istedi

Lutfen 3. Soru karsisinda bana kizmayin.pek bilgi sahibi degolim bu konuda ve sizlere sormak istedim
Merhaba canım benim bu 4.denemem ben hiç tüp bebek için gitmedim hep donasyon yaptırdım yumurtam olmadığı için Kıbrıs'ta yaptırdım zaten ben dondurdum hepsi de 5.gun emriyosuydu taze geçen sene ikizlerimi hamileydim erken doğumla Kaybettim malesef coronadan dolayı.nasio değilmiş Mayıs ayında son emriyomu kullandım 1 tane koyuldu o da negatif 😪 malesef hayırlısi olsun nasip değilmiş.İnslalah bir dakine sıfırdan başlayacağım.Vala canım ben donasyon yaptırırken hiç öyle şeyleri düşünmedim sende düşünme zaten öyle bişey de yok sadece bize özel emriyolar başkalarına verilmiyor ben cinsiyet seçimi bile yapmadım Rabbim neyi nasip ettiyse o .transfer hemen olmuyor zaten başlamadan önce ilaç tedavisi başlıyor estrofem başlatıyor sonrasında muayeneye gidiyorsun rahim kalınlığı için ondan sonra istenilen ölçüye geldiğinde çağırıyorlar gün verip zaten sıfırdan başlarsan zaten ondan öncesinde eşinden sperm alıyorlar gün bekliyorlar en iyisini seçip transfere hazırlanıyor

Merhaba kızlar, ben 42 yaşındayım Acıbadem de 10 kere tüp bebek denedim zaten yumurtam azdı olan da kalitesizdi. Aldığım hormonlar endometriozis hastalığımı ilerletti ve geçen ay yumurtalılarımı aldırmak zorunda kaldım. Çok yorucu bir dönemden çıktım fakat yaşım da geçtiği için hemen yumurta donasyonuna başlamak istiyorum. Endo ameliyatımı yapan Hoca Yakındoğu Ü. İsmet Hocayı tavsiye etti. Benim kafamda da şöyle bir şey oluştu ünv ile işler daha mı yavaş ilerler. Hit ya da başka özel bir yerde hızlı mı ilerleriz kafam çok karıştı. İsmet hoca ile tedavi olan arkadaş yorumlarınıza ihtiyacım var
İnan hiç yavaş işlemiyor herşey olması gerektiği gibi zamanında oluyor hiç yorulmadan ben yaptırdım İsmet hocaya

İnan hiç yavaş işlemiyor herşey olması gerektiği gibi zamanında oluyor hiç yorulmadan ben yaptırdım İsmet hocaya
Hadi ya ne zaman yaptırdın canım bende İsmet hocada tedavi görüyorum 4 denemem oldu onda Mayıs ayında olumsuz oldu senin kaçıncı denemen oldu mu ?Süreç hızlı ilerliyor evet tabiki yumurtan hazırda varsa

Hadi ya ne zaman yaptırdın canım bende İsmet hocada tedavi görüyorum 4 denemem oldu onda Mayıs ayında olumsuz oldu senin kaçıncı denemen oldu mu ?Süreç hızlı ilerliyor evet tabiki yumurtan hazırda varsa
Haziran başında yaptırdım ilk denemeydi tahlil sonucu 13,44 çıkınca hamileyim sandım ama maalesef kimyasal gebelikmiş. Şimdi ikinciye başladık ilkinde rahim kalınlaşması hemen olmuştu9,3mm idi. Ama şuan hala 3,1 mm kalınlaşma olmadı hoca farklı ilaç verdi önümüzdeki hafta kalınlaşma olursa 2. Yapılacak

4 denemede olumsuz olunca başka bir yer arayışına girdin mi. Olmama nedenini hoca ne olarak açıkladı

Haziran başında yaptırdım ilk denemeydi tahlil sonucu 13,44 çıkınca hamileyim sandım ama maalesef kimyasal gebelikmiş. Şimdi ikinciye başladık ilkinde rahim kalınlaşması hemen olmuştu9,3mm idi. Ama şuan hala 3,1 mm kalınlaşma olmadı hoca farklı ilaç verdi önümüzdeki hafta kalınlaşma olursa 2. Yapılacak
Hadi ya bende Mayıs sonuna doğru yaptırdım 4 denemeydi ama benimde tutmadı senin değer neden öyle oldu ki benim değerim 0.1 di mesela seninki de yüksekmiş bende ilk denememde yaşamıştım onu malesef 🌸 inşallah tutar bu sefer bana da 3 ay sonra görüşelim dedi benim ondan yana bir sıkıntım pek olmadi çok şükür kalınlaşmam 10.30 falandı oraya gittiğimde 11 bulmuştur transferde heralde iyiydi yani hadi hayırlısı olsun inşallah ♥️☘️🤲 Umarım bu sefer tutar canım kucağına alırsın senin 1 adet mi olucak emriyo

4 denemede olumsuz olunca başka bir yer arayışına girdin mi. Olmama nedenini hoca ne olarak açıkladı
Ya tabiki su an için başka yerler bakıyorum olumsuz olunca güvenim de gitti sanki üst üste olumsuz oldu tabiki geçen seneyi saymazsak 5 aylık ikiz olmuştu ama sonrasında kaybettim yani oda olumsuz oldu .Emriyodan mi doktordan mi kaynaklı bilmiyorum ama doktorumla gorustugumde bir sıkıntı olmadığını gayet iyi olduğunu söyledi ama olumsuz olunca yapicak bişey yok denedik olmadı malesef dedi emriyoda rahimde ne kadar iyi olursa olsun yine de bazen tutmayabilir dedi .Olmama nedenini bu şekilde açıkladı ama gerçekten bu olumsuzluklar maddi olarak beni daha çok yıpratıyor çünkü borçla yapıyoruz hep üst üste olmayınca ödemede de zorlanıyoruz sürekli olumsuz için para veriyoruz kolay bir ücret değil yani ama bu sefer farklı konusucam bakalım zaten o da dedi olana kadar sizi birakmicam falan dedi

Canım benim çok haklısın maddi manevi külfet gerçekten herşey Allahtan verecek olanda o aslında Allah hepimize iyisini ve güzelini nasip etsin bazen birşeyleri çok da zorlamamak gerekiyor aslında

X