Kadınlar Kulübü Günlük

selam
cok sınırlıyım hemde cok bugun hersey ters gıttı.
su trafık sorunundan nefret edıorum ya bugun okula gıderken bakıorum arabalara
hepsınde tek kısı war trafık o bıcım cok kızmıstım toplu tasımalar kullanılsa olmaz dıe.
ama gerı donerken warya o ınsanların kokusu benı ıgrendırdı.
bu ne bıcım ınsanlık ya.adam rakı ıcmıs otobuste les gıbı kokuo.
kımı ter kımı sogan mıdem agzıma geldı ne tıksınc ınsanlar war.allahım bıde cok kalabalıktı
resmen sınırden oldum.ınıncede basladım aglamaya.
ınsanların hadı baskalarına saygısı yok kendınede mı yok neden ter kokuluo ya.
aklıma geldıkce delırıorum.pıs mahluklar aglattılar benı ya.
askımlada buluscaktık zaten tam ındım oda gelmek uzereydı gordu aglarken benı.
buna mı aglıosun dıo ama bılmıo ınsanların nasıl yapıs yapıs ust uste geldıgını.
zaten o yuzdende bı adamı tersledım aptal herıf tepeme cıkcaktı nerdeysee.
bugun kardesımın dogum gunu ewe gelene kadar aglamayı kestım.
annem senın bıseye moralın mı bozuldu nıe suratın asık dedı.
bende usudum bıse yok dıe gecıstırdım.neyse bugunluk benden bu ıgrenc hatıralar.
gorusmek uzere.

Günnüş ben geldimm
Bugün hastaneye gittim
İlaçsız geçiremezdim ben bu giribi
Eve geldim misafirler vardıakannehir
Aslında yazacak çok şey var ama susmayı tercih ediyorum.Bazen susmak gerek diye düşünüyorumsenağlamasenağlama

çok üzülüyorum ya.. nası olucak nası yapıcam bilmiyorum.. ya beceremezsem? yazık olmaz mı...

olur.. çok olur hem de...

nan günlük benim için yukarı çıkıp şu çocugu bacagından tavana asar mısın çok reca ediyorum nolurrr
sabahtan beri maraton koşuyor velet tepemde güm güm beyin sarsıntısı geçirecem artık o derece
off ya bir çözüm bulmamız lazım bu işe yoksa ben katil olacam ama sevmiyorm yüz göz olmayı ya
azcık ikaza kalksan herşeye şikayet eden sorunlu tip oluveriyon ne hikmetse
millet kendini görmüyor ki selam veriyon borçlu çıkıyon resmen
ben hiç elleşmek istemiyorm kadına daha önce baska mevzuda konstum sallamadı bozuldu hatun
kocişe havale ediyorm o da sallıyor iş arkadası diye çekiniyor yüzyüze bakıyoruz derdine
gel sen bi el at be günlüşüm..işe yarar belkim ne dersin..

he bu arada bugün hayatımda ilk sütlacımı yaptım çok nefis oldu ki sevmem normalde
zaten baska tatlı için süt kaynatıyordum ki malzemem bozuk çıkınca çevirdim sütlaca tarifi oldu Allahtan

off ne anlataym ki sana başka..hala bekliyorum sevgili meb'in açıklamasını ne zaman yapacağını..
bi atansaydık hayırlsıyla ah ah..bir de mucizem gelse artıkın tam züper olacak da..
neyse dizim başladı kaçayım ben..
kal sağlıcakla..

slm günlüş
çekirdek bile yiyemiyorum benim gibi obura yapılacak işmi bu ya cokacimcoook mafoldumben

Her gün iş arıyorum.Ya buluyorum tam karar verirken başkası kapıyor ya da iş beni beğenmiyor.

Offf beni de bunla mı sınıyorsun bilmiyorum ama sıkıldım bundan bunu bilmeni istiyorum.

merhaba günlük bende uzun zamandır yazmak istıyorum aslında nasıl anlatsam bilemıyorum hem arkadaşım hemde mahalleden komşum aslında iyi bırısı ama başka insanlara karşı küçük düşürücü kimseyı beğenmıyor herkes mükembel olacak diye birşey yok beğenmıyorsan içinde kalsın bu benı üzüyor onuda kırmak istemıyorum fakat başkalarını yargılamsı küçük görmesi gerçekten beni üzüyor ben kımseyı kırmak istemıyorum sana anlatmak istedim

günlükkümm
bugün yazamadım sana okadar yoğundumkii anlatamam
normalde haftabaşı birde haftasonu çok aman aman yoğun olurduk fakat bu aralar öğrencilerde geldi sanırsam ondan dahada bi arttı yoğunluk
yine saatimde çıkamadım bugün
patronumun oğlu ve gelini geldi yurtdışından kuaförüme götürdüm gelini
okadar tatlı bir bayanki anlatamam
çok sevdimm hele bir kızı var alara yerim onun ballarını cimcime yarım dilihaliyle almanca konuşmaya çalışıyo
onları kuaförüme götürüp daha sora kayınvaldeme geldim yemeğimizi yedik evimize geldik
apom bana meyva tabağı yaptı aşırı derecede miğdem bulanıyo mutfağa bilem giremiyorum başım da aynı şekilde şiddetli bir ağrı sanırım bilgisayara çok bakmaktan kaynaklanıyo..
apom program yazıyor laptopunu getirmiş bende dizilere bakim dedim ama izletmiyoo
aslında bir nevide haklı kanald de yaprak dökümü artık yılan hikayesi oldu okadar edepsizleştiki izlemek bile istemiyorum ruhum sıkılıyo
unutulmaz öle iyice sarpasardı en iyisi izlememek
bi duş alıp yatıcam birazdan yarın yine yoğun birgün beni bekliyo
iyi geceler pembiş

Son düzenleme:
hi günlük:lepi:
bugün içim içime sığmıyor nedense..uykusuzluktan gözlerim kapansada yapıştım kaldım buraya.biraz yaprak dökümüne bakıyorum biraz buraya..
babası ile kızım uyudular birlikte,sarmaş dolaş kanepede yatıyorlarŞeniz
bugün minikımla çıktık bebek arabamız kayınvalidemlerdeydi aldık arabamızı yürüyerek babamlara indik.alyayı yedirdim sonra çıktık bebemle..
mis gibi havada piyasa yaptık samsunun en güzel caddelerindezemuszemus
ona eksik olan bir kaç şeyini aldım..eksik de demeylim kendi istediğim şeyleri diyelim:lepi:
yürürken gurbikciği aradım!!
yeni evinde mutluluklar,huzurlar diledim..kem gözlere inatbiraz sohbet edip kapattık..Şeniz
sonra madoya geçtim kızların yanına..1 saat kadar oturup babamlara döndüm.alyanın yoğurdu uykusu derken babası geldi aldı bizi,kayınvalidemlere geçtik.dönüştede midye dolmamı alıp geldik eve..hımm süperdicokacimcoook
işte böyle cancağzım..biraz dolanayım kk da..öperim..kaydirigubbakcemile2

Pembiş bugünde geçti bitti be :)
Önce koca göbekle gittik dövmeciye amma kızdırdılar beni orda ha dalga geçtiler dövmemle tamam hata yapıp başka bi yere gittim ama olsun yine doğru yere geldim düzeltirmek için:) Çocukta aslında düzeltmemem lazım diye takılıyor bana:)ama çok canım canıyor şimdi yaa uf:S yarına kadar bişi kalmaz ama şimdi yanıyor
Sonra bizim ki araba alıcaktı diyordum ya işte bugün adamla anlaştılar yarında arabayı üstüne alıcak. Hayırlısı olsun bakalım bize:)

günnükümmmmmmmmmmmmmmmmmm, çok yorgunummmmmmmmmm yaaa anlatamam sana...
bugün öbür şubeye aldılar beni.. öbür tarafta tam etrafı temizledim. öbür tarafa aldılar sonra orasını temizledik...
ayy ne temizlik ne temizlik görmen lasım. bide geç çıktık çok yoruldum. inş hiç bi sorun çıkmaz. bir ayım burda güzel geçer. kendimi geliştiricem.
sonra öbür tarafa alıcaklar. her söylenileni üstüme alıyorum niye bilmiyorum. yanlıs yapıyorum galiba......
ama bişi demiyorum ne dicem.
(şimdi misafirler var.. gitmelerini bekliyorum uyumak istiyorum dinlenmek istiyorum yaa...............)şimdilik güzel yeni yeni şeyler öğreniyorum hayat güsel.
hattımı o salak kapattırmıs iyi de etmiş. aferin. benim yapıcamı benden önce yapmış. yeni hat alıcam yeni hayat yeni insanlar.... yeni billgiler..
açıköğretim kurslar falan derken. zaten sana yoracak kafa kalmıcak.
senden nefret ediyorum arama..........!! sorma bakma!!
kim dokunduysa sana ona git.....!!
istemiyorum.....!! hala şaka gibi geliyo sana içim istemiyo seni ya sevmiyorum seni sevmiyorum.!! sende sevme isteme..
başkalaaarını istiyosun başkalarıyla çıkıyosun hala niye ben.. üç kişi neyine yetmiyo köpek......!! ay neyse bu yorgunlukta çenemi beynimi ellerimi sana yoramıcam.
neyse.. günnüküm bundan sonra 1 ay yogun tembo bilgiler beni bekliyo.. hadi hayırlısı ailem içinde benim içinde......... yaşasın hayat yaşasın özgürlükkk:ecrin_bebek:

neden bazen bana hic deger vermedigini hissediyorum.. bunu hissettigim anda omuzlarim cokuyor her kelimesine bastira bastira lanet olsun diyorum.
ben onun onemsedigi seyler icin kili kirk yararken bana neden ince davranmiyor.
ve neden bu delirme ve herseyi yikma duygulari ile karsi karsiya kaliyorum cogu zaman.
uzgunum...
bu hayatta birileri icin vazgecilmez birileri icin degerli olmayi hic basaramadim.
eski dostlarim dahi `laf etmiyim` diye arar olmus. dost?.. buyuk bir soru isareti var burda.
bogazima bir yumruk oturdu bile, salla gitsin gunlugum.. bizi seven pesimizden gelir gelmeyenin de sevmeyenin de sovenin de cani sagolsun..

Moralim çok bozuk günlük, anlatıp daral getireceğim kimse yok sana geldim..
Okadar daraldıki ruhum içim... Gözlerim kocişi bile görmüyor kaç gündür. Off off bazen ona haksızlık ettiğimi düşünüyorum nerden çıktım karşısına:gitme: ona bir evlat bile veremiyorummafoldumben
Ne yapıcam bilmiyorum zor günler günlük çok zor günler geçiriyorum..
Sabır yaa sabır...

günlüküm, bakalım bindik bir alamete, gidiyoruz kıyamete. hakkımda hayırlısı.....

Gene ben geldim günlük hasta, yorgun, mutsuz ve karmaşık yeter içimi kararttın dediğini duyar gibiyim günlük inşallah bende birgün sana mutluyum diye gelirim.
Öyle hastayımki günlük dün sabaha kadar öksürmekten uyuyamadım, sabah çocukları bile okula gnderemedim. Canlarım benim nasılda üzüldüler hastayım diye nasılda ben uyurken bana kahvaltı hazırlamışlar evet unuttum işte günlük işte o zaman mutluluk hissettim. Hayatta ilk kez yalnız olmadığımı henüz 8 yaşında olsalarda beni düşünen o küçük insanların etrafımda pervane olmaları beni çok duygulandırdı. ve biliyorumki şu koskoca dünyada onların benden benimde onlardan başka kimsemiz yok. Benim güzel kızım tepsiye bir gül koymuş annecim filmlerde görmüştüm diyor, canım benim bugüne kadar babanızın mutlu edemediği annenizi siz bugün hem çok duygulandırdınız hemde çok mutlu ettiniz.Sizlelre gurur duyuyorum annecim ve sizi çok seviyorum.

evet...bir aylık hasret sona erdi..kaçıncı mapusluğum bende unuttum.ama unutmıycağım tek şey var,sanalda olsa dost her yerde dost!kendini her ortamda belli ediyo beyerimseniben
bu arada yokluğumda hep bi değişiklik olurdu,ama bu sefer evrim geçrmiş kk:)repler kalkmış,resimler çıkıyo,mavi renkli çıbık çıkıyo ve daha bi ton değişiklik:bbo:içerden yeni çıktım gelemem bu kadar yeniliğe yorgunum
yeni üye gibiyim allama he:smiley-cool:ama çözücem yakındaÇok üzgünüm çoook
burdan bana destek veren,yanımda olan ve yalnız bırakmayan tüm ama tüm dostlarıma çok teşekkür ediyorum ve onları çok seviyorum..iyki varsınız sanalda olsa canım dostlarımŞeniz

Sorun yok,Mutluyum,umutluyum günlük...
Allah bozmasın inşallah.
Aşk acısı çekenlere tek sözüm var "mucize" ye inansınlar ama bu aşık oldukları kişiyi dakikalarca düşünüp ağlama nöbetleri geçirmek anlamına gelmiyor.
Yalnızlığın tadını çıkarıp anılarla yetinmek ve dua etmek tek yaptığım buydu.
ınşallah Allah kimseye yaşatmaz ayrılığı...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…