Kadınlar Kulübü Günlük

canım günlük sana yazmayalı belki aylar oldu büyük bir depresyon atlattım çok şükür bir sürü kötü olay üst üste geldi 3. bebişi bekledigimi sanırken dış gebelik geçirdigimi ögrendim ve sonlandı çok üzüldüm ama beni en çok etrafımdaki insanlar yıktı ama şükür diyorum ya zorda olsa toparlandım dünyaya döndüm.kimse ne aradı nede sordu.oysa ben herkesin kötü zamanlarında hep yanlarındaydım.neyse artık takmıyorum günlük kimseyide görmek istemiyorum.zaten bütün ilişkimi kestim sevgili kaynanacıgım ve sevgili elticiimle.artık benim için hiç birşey ifade etmiyorlar.
bir şey söyleyimmi günlük burası yani kk inan gerçek hayatdan daha iyi bütün o can sıkıntısı yaşadıgım sürecde beni oyalayan tek şeydi.arada konuları okumak yorum yazmasamda heleki oyun kulübünün müdavimi oldum skorda yapıyorum artık.diyorum ya kafamı tek meşgul eden yer düşünmememi saglayan tek yer burası.opuyorumnanaktan

"Minik Kus"um sen beni hic ozlemiyor musun? :sinifsinif:
Ben gunduzleri bir parca idare edebiliyorum ama karanlik cokunce kalp agrim, carpintim cok fena oluyor, kimse bana hersey zamanla unutulur demesin, hayatimda hic boyle olmamistim, zaman gectikce acim daha da artiyor,ben bile artik kendimi taniyamaz oldum, keske gelip ,hicbirsey soylemeden,gozlerime baksan, soyle bir sarilsan, baska ne isterim ki???
:1hug:

gunluk yarın araba alıyoruz allah nasıp ederse sımdılık bu kadar
ıkı gunde oldu hersey
bugun anıden galerıye gttık begendık
nasıpse yarın ıslemler yapılcak ...hemde otomotık gunluk bende rahatca kullanırım ..cok guzel bı laguna
yarın detaylı yazarım cok uykum var bugun 8den berı dısardaydım hadı bay abay

Bu aralar huzur bulmak icin yattigim uykulardaki sacma rüyalar sinirimi bozuyor.
Ho$, güzel rüya görsem neye yarar?
"Aaa rüyaymis" demek daha mi ic acici saniyorsun?

Daha ne kadar sürecek bu iskence bilmiyorum..
Sadece unutmak istiyorum.

günlük bu akşam üzeri -saat dört- gibi hala yataktaydım,
uyumuyordum, dönüp duruyordum.
düşünüyordum.

kalkmak ve kalkmamak arasında kaldım,
kalk diyen taraf:
"kalk bi duş al, bi fön çek saçına, bi oje sür, şu suratın haline bak! meymenetsiz, ağlamaktan gözlerin ne hale gelmiş çirkin ördek yavrusu, hadi kalkk- güçlen bi, dibe vurdun şimdi kalkma zamanı" dedi.

kalkma diyen taraf ise susuyordu.
kalkmadım.

iyice yumuldum yatağın içinde.
ilk kez öyle birileri görsün beni istedim, "the sims" gibi , üstten beni izleyebilsinler istedim.
ne bileyim biri daha acıma ortak olabilsin istedim. ya da acısınlar bana beni izleyenler istedim belki.
ama yalnız başına taşıyamadığımı biliyordum.

arkadaşım aradı birkaç kez.. baktım çok arıyor( ki çok severim onu)
cebi kapattım. sonra pişman oldum ben aradım onu.
kızılay'a gel bir şeyler içelim konuşalım dedi.
indim kızılay'a..
o benden dertli..
birer bira içtik. .biraz oturduk döndüm eve..

şimdi yine aynıyım..
zor günler..
hep geçti zor günler de.. bu sefer nolucak bilmiyorum.
iz bırakarak geçiyor galiba..
o kadar mutlu geçen zamanın, her şeyi kayıp etme application'ı zaten iz bırakmalıydı.
en basiti şuan karanlıkta otururken, arkamı dönüp baktığımda bıdı'yı göreceğim gibi geliyor..
ya da meclisin önünden geçerken, o sevdiğim büyük adam'ı görür müyüm diye yavaşlıyorum..
zor günler..
hep geçti de..

gunaydın gunlukk

ders erken baslıo okulada erken geldım bugun
canım sıkıldı sana geldım bırazdan derse cıkıcam ıstee.
sımdılık bu kadar.opuyorumnanaktan

Günaydın günlük bugün daha iyiyim günlkük çocukları okula gönderdim bende gidip biraz daha uyuyacam ama önce sana bir uğrayım dedim. Dilerim akşama daha iyi olurum. hadi byyyy.

Sevgili Gunluk,benden de Gunaydin, dilerim herkesin gunu cok guzel gecer! Ben de gune hala kalbim kirik ama yine de umutla basladim, en onemlisi cok buyuk kararlar verdim artik bana deger verdiklerini, sevdiklerini sandigim ama benim Panik Atak hastasi olmama neden olan herkesi hayatimdam cikariyorum, Allah herkese gonlune gore ve hayirlisi neyse onu versin :a015:

Neden bazı insanlar bu kadar kıskanç pembişim ???
Neden başkalarını suçlamakta bu kadar fütursuzca davranıyorlar ?
Hele de insan, tanımadığı birine nasıl iftira atabilir hemen, hem de ne yaşadığını bilmeden...
Söyleyecek söz bulamıyorum vallahi, Allah ıslah etsin onları :kahve:

Günaydın günnnüüüküm :sm_cool:
Allahım sana şükürler olsun, sana binlerce kez şükürler olsunnnn, sesimizi duydun sositososito
Canımın içi arkadaşımdan öyle güzel bir haber aldım ki bu sabah, güne bomba gibi başladım... hihoyyyt
Allahım ne olur yüzümüzü güldür :Saruboceq:

Belli olsun gelip sana yazacağım, yerimde duramıyorum günnük ya :sm_cool:
ıçim kıpır kıpır, sanki o değilde ben yaşadım, kendi başıma gelse ancak bu kadar sevinirdim sositososito

selam günnükçüm naber? :sinifsinif:

benmi?

bende iyyim işte akşam eşimle yürüyüşe çıktık...

görümcemlerede uğrayalım çıkmışken didik neyse....

gittik orda kuzenim ve eşide vardı...

kuzenimi çok seviyorum günlük canım abim benim....

ama eşi......

neden insanlar hakettikleri ve kendi gibi insanlarla evlenemiyor....

çok üzülüyorum abicime ona onun gibi biri layıktı aslında....

neyse hayırlısı bende onu yok sayıyorum zaten hiç yokmuş gibi davranıyorum....

böyle daha iyi çünkü....

sevmediğin insanlara tahammül etmektense yok farzedeceksin....

:asigim::asigim::asigim:

şu an resmen sevgi kelebeği modundayım günlükkk
ay noldu bana böyle ya :asigim:
az önce sevgilim aradı sesimi duymak istemiş..kontörlü hattında kontör yoktu faturalıdan da arayamıyordu çok fatura geldiği için ama içinden gelmiş aradı
ne güzel konuştuk :asigim: sen bıraksan bi benim zaten içimden geliyo aramak ilgilenmek ama sen bırakmıyon hep isyan ediyon falan dedi
p.tesi çalışmaya başlamıştı o da okulu uzattı malesef benim gibi hem de onun 6. seneye uzadı ama olsun o da avukat olcak benim gibi :asigim:
azcık kıskandırmaya çalıştı beni takım elbiselerle çok yakışıklıyım yarın öbür gün birileri asılırsa sana söylemem gerekir mi dedi
ben de hayır söyleme dedim sen nasıl cevap vereceğini bilirsin aynı şeyi ben yaşasam benim nasıl davranmamı istersen öyle davran sen de dedim peki dedi
yakışıklı sevgilim ya :asigim: takım elbiseli halini balodan biliyorum cidden çok hoş oluyodu özledim sıpayı valla ya
bu sefer artık sorun yaşamayalım istiyorum..daha sakin davranıcam kavga etmemek için çabalıcam sürekli de başına kakmıcam aramıyosun ilgilenmiyosun diye
bak içinden geldi aradı fırsat bulunca ilgilenir biliyorum
günlük artık sorun yaşamayalım nolur ben hep böyle aşk dolu olmak istiyorum o da bana karşı hep böyle hissetsin olur mu?
çok yorduk birbirimizi bu zamana kadar ilişkimizi de çok yıprattık
uzaklık gerçekten çok zor ama bak şimdilik herşey yolunda Allaha şükür
ikimiz de çalışıyoruz ikimiz de çok memnunuz işyerimizden
Allahım sen çok büyüksün yarabbim nolur bozma hiçbişeyi hep yüzümü güldür benim herşey yolunda gitsin herşey güzel olsun..Senin herşeye gücün yeter hep gönlümüze göre ver bizim :Saruboceq:

güne güzel başladım bakalım devamı nasıl gelecek
bu arada hemen c.tesi olsun saçımı boyatçaaaam bi de kestiricem birazcık ama bunu bizim sıpaya söyleyemem saçımı kestirmemi istemiyo çünkü ben de söylemicem ocakta görüşcez o zamana kadar birazcık uzar heralde delikafadulden

öptüm şekerimmm

Bir gecede insanın hayatı nasılda alt üst olabiliyomuş, yaşadım, gördüm. Rabbim beterinden saklasın tabi, buna da çok şükür...

Ama n'olur ihtimaller gerçek olmasın. Yoksa hiçbir şey hyal ettiğim gibi olmıycak ve nefes almama sebep olan, ona bakmam farz olan insanlardan birini hayatımdan silicem. Bunu bana gösterme Allahım... Yaşatma...

günaydın günlükümmkaydirigubbakcemile2

çok mutluyum bugün bebeğim kalp atışlarını duydum :asigim:

allahım sana şükürler olsun bi problemi yokmuş sağlıklı bebişimiz:asigim:

sadece annesinde biraz bakteri varmış onun içinde bi ilça verdi ve bol bol su içices

ve tam 8 haftalık olduk bugün :hulya:

ve bide fotoğraf çektirdik bebişimize bu 2. fotoğrafı :)))

Slm günlük :)

Çook hastayım..grip olduum.mafoldumben
yine herzamanki gibi çok sıkıcı birgün.
haftasonu çabuk gelsin istiyoruum.
zaten arayıp soranda yok beni :gitme:
bende KKda vakit geçiyorum hep..:)

mrb günlük bugün benim doğum günüm ama ben mutlu değilim beklediğim kişiden mesaj gelmedi:KK43:
hayat çabuk geçiyor geçen sene bu günü hatırlalıyorumda daha kötü geçmişti çok canım sıkılıyor birde işteyim bugün benim doğum günüm gezmek eylenmek istiyorum bir gün olsun hayatımı yaşamak istiyorum bugün beni tek bir şey mutlu eder ama ondan gelecek mesaj ama gelmeyecek kutlamayacak unutmuştur bile akşam pasta lacam ailemle oturup yiycez :) normal günmüş gibi neyse günlük işler çok ben çalışmak zorundayım rabbim bugün sorunsuz atlatayım neolur:Saruboceq:

çok heyecanlıyım günlük yarın evleniyorum :)
elim ayağıma dolaşıyor napıcam ben günlük yaaaa

Merhaba günlükcüm,
bugün içimde bilmediğim garip bir duygu var,
mutluluk gibi,hüzün gibi,bazen de sıkıntı gibi
kafamda bilmediğim soru işaretleri,ayy ne gıcık bir durum,
ya iyi olur bir insan ya da kötü...
ben iyi düşün,iyi olsun diyenlerdenim...
neyse hayırlısı olsun bakalım...

sayfaların bol,yazanların çooook olsun...

Pembiş aşkım arabayı aldı:)
Aldığı gibide bizim evin önüne geldi aşkım bak aldığım gibi senin yanına geldim göresin diye diyor :)
Saf sevgilim dün bütün gün adamla konuşurken koşuştururken sanki ben yanında değildim:))
Küçük çocuklar gibi mutlu he:)
Dedeme gidip göstereyim sonra gelcem alıcam seni dedi baya zaman geçti üstünden telefonununda şarjı bitikti merak ettim onu 2 saat geçmişti ki üstünden aradı dedemlere yeni geldik aşkım teli şarja taktım aradım dedi.Kızdım ona ama belli etmedim kaç saattir nerdeydin dedim marketçi bi abi var onun yanına uğradığını söyledi birde çalıştığı yere gitmiş orda baya durduk dedi şimdide yeni geldik işte dedemlere dedi. Bende bişi demedim çok istiyordu arabayı arkadaşlarına göstersin istemiş bişi demiyorum şimdi :) Yeni heves ya küçük çocuklar gibi mutlu yani :) Araba ikinci el birde eski model tipo ama o bu tipolardan çok istiyordu istediği oldu :) Neyse aşkım sonra seni almaya gelicem dedi bende şimdi onu bekliyorum gerçi onun gelmesi 2saati bulur yine evede uğricak. Ben şimdi prison break izleyim ara sıra sanada bakarım kk:)

X