Kadınlar Kulübü Günlük

mesaj ata ata kafamı karıstırmayı başardı..zaten karısıktı..
ama gene olmaz dedim..
dogru olan nee
biri bana söylesin

bakıcı işimiz tamam günlük..zemuszemus
eşimin halası ve kayınvalidem birlikte bakacaklardı ya alyaya..biraz önce ani bir karar ile bakıcı işini de hallettik.onlara baktırmayacağız.aynı mahallede çok sevdiğimiz bir ablamız bakacak alyaya.hem yakın köşe başı evleri,hem tertemiz pırıl pırıl.çok çok güvendiğimiz bir insan.zaten kayınvalidemlerin,alt kattaki yengenin filan nerdeyse 20 yıllık komşusu..
evde kimsede yok.kızı çalışıyor,oğlu şehir dışında üniversitede okuyor..Allahım güldü yüzüme..opuyorumnanaktan
işyerimden de hayırlıısı ile haber gelir gelmez işede başlıyorum.aslında satış tekliflerini kabul etsem hemen başalatacaklar ama benim artık bünyem kaldırmıyor satışı.o yoğun tempoyu,stresi..o sebeple başka bir kadroda eleman eksiği olursa hemen ilk arayacakları benim..:lepi:
Allahım gönlüme göre veriyor..Şükürler olsun Rabbime.temiz kalpliliğimin ödülünü alıyorum Allahımdan.:Saruboceq:

hayat neden hep benmafoldumben
keşke hep bebek kalsaydım.
bir önceki günü hiç hatırlamasaydım.
Beni kıranları üzenleri bilmeseydim.mafoldumben

slm günlük ben döndüm anneciğimin yanından ama nasıl alışmışım zor gelecek bir süre

günlük kk ile tanısalı 3. gunum ne müthıs yermıs burası ya hersey var bagımlı oldum..sanırım cok sey ögrencem..
bugun sevgılımle knstm cok mutluyum..azcık kıyafetıme makyajıma karıstı bende tavır yaptm tmm tmm dye gönlümü aldı:lepi: zafer benım yehu mutluyum onu sevıyorummopuyorumnanaktan

selam canım benım

bak bugun sana ıkıncı gelısım degerı bıl herzaman bole sık ugramaam:1closedeyes:
bugun naptın dıceksen aksama yıne yorgun bısekılde geldım ama tek mutlu eden sey
alıswers yaptımm o yuzden hafıften mutluyumkaydirigubbakcemile2
askımlaydık kardesımede hedıye aldık.ne dıceksın bılıorum dırek solım.kazak.
bugunden werdım herkes cok begendı askımda buyugu olsa bende alırdım dıokaydirigubbakcemile3hıı onunlada kustuk bugun bırlıkteyken yanyanayken nasıl becerıosun der gıbısın ama haklıyım.ya kolye ıncık cıncık bakcaktım kendıme dıokı
sen gır ben dısarda senı beklım.ee olede bana bse oluo ıcerde rahat dolasamıorum.
sankı cok beklemıs gıbıme gelıo nedense acele edıorum.ee sende gel dıorum orda hep
bayanlar war gelemem dıokaydirigubbakcemile3bende kustum ıı bakmıcam dedım.elınıde tırnakladım oda bana kustu:umursamaz:sonra cok uzuldum ama kanatmısım ya esek kafayım ben:mymeka:kıyamam ya hala ıcım acıo ıns bıdaha yapmam.burdan ozur dılıorum askımdan.sonra nasıl olduysa barıstık.sarmas dolas dewam ettık.:asigim:
saat kupe aldık bana hıı bıde agda aldım ben hanı elle cekılen warya ondan kuaforde
yaptırmıstım ıns becerebılırım.
yarın aksama ugrayabılrsem ugrarım soz wermım sekerım.
bugunluk bukadar.
aaaa ezelı ızledım.kenan yıne harıkaydı.cansu dereyı sewmıorum yaaa:umursamaz:
hadı ıı aksamlar gorusmek uzreee....

merhaba günlükçüm
ben eskisi kadar yazamıyorum artık bir zamanlar ne güzel içimden geçenleri günlüğüme yazardım
ama yazma kabiliyetim köreldi uzun zamandır.ne bileyim bana neler oluyor.kendime gelmem lazım
bir an önce bu böyle nereye kadar devam eder.bakalım göreceğiz bir şarkı dinliyordum sözleri tam beni anlatıyor sanki (( yenildim hayata lafta yaşıyorum ))

İyi geceler günlükcük...

Çok yoruldum bugün... Sabahtan Adliyeye gittim isim değişikliği davam için evraklar vardı onları teslim ettim... Ardından okula zar zor yetiştim. O da ne? akannehir 2. günden dersler başladı... 12'ye kadar deli gibi not tutturdu hoca. akannehir Öğle molasında Bursa'dan gelen arkadaşla yemek yedik. Çok kafa kız tuttum ben onu :lepi: Bizim sınıfta onun oda arkadaşını olduğunu öğrendim, tanıştık ve yaşasın artık sınıfta yalnız değilim. :lepi:
Okuldan çıktık dersi anlamayan arkadaşa dersi anlatıım. sositososito Çok mutluyum çünkü sınıfta en iyilerden biriyim. Bir kez daha İngilizce'yi seçtiğim için çok mutlu oldum. kaydirigubbakcemile2
Sonra arkadaşımla buluştuk ona nikah şekeri baktık ama beğenemedik... Ve bugün için en güzel şey rast gele girdiğim kitapçıda okul kitaplarımı bulmamdı... Üstelik okul kitaplar için 800 isterken ben 75'e aldım. :lepi::lepi::lepi:
Eve geldiğimde bitmiş durumdaydım başım çatlıyordu yemek bile yemedim dinlenip ders çalışmaya başladım ancak şimdi kendime geldim ya. senağlama
Şimdi de aşkımla konuştuk çok şükür bu aralar aramız çok iyi. Nasılsın Öğrenci Hanım diyor bana sevgilim, aşkım ya... Çok seviyorum onu çok... :asigim::asigim::asigim:
İyi ki okulumu tercih etmişim, iyi ki kayıt yaptırmışım bugün her şey çok güzeldi...

Günnüş ben geldimmmhihoyyyt
ama güzel haberlerim yok sana..
Bugün hiç dışarı çıkmadım he bi ara aşkitom geldii o yüsden bahçeye indim..
Aşkım geldi hiç bu kadar kötü görmemiştim onu..Çökmüşşş bayağı ağladı yanımda onu teselli ettim..Gidenler gelmiyor geri maalesef..
Bugünler geçecek dedii..
Teseeli sırası bana döndü..
Çk canım skılıyor günnüş 15 yere cv'mi yolladım yarında bi kaç yer arıycağım..
Şimdi daha zor kursum başladı cumartesisi olmayan bi iş bakacağım..mafoldumben
Yarından itibaren kalan 5 günümü tutacağım..Kul'a yaranamıyoz,Allah a yaranalım.
Kaçıyorum benn günnüş.Dua et benim için.:Saruboceq:

sağıma bakıyorum, soluma bakıyorum, konuşacak birini arıyorum, insan çok ama konuşacak kimse yok...çok birikti içim...çok yalnızım...

iyi geceler günlük,
erken başladı gece bugün..
odama çekildim, biramı açtım.

iki gündür aralıklarla ağla ağla, uyu uyu, iç iç; şuan uyuşmuş gibiyim.
daha iyi diyorum aslında.
düşünürsem koyacak çünkü biliyorum.

minik kuşum evde yok.. o kadar alışmışım ki varlığına..
ışıkları açmıyorum perdeleri açmıyorum.
kıvrılıp bulduğum yerde uyumaya çalışıyorum.

büyüüük sevgilim de hayatımda yok..
yine perdeleri açmıyorum, ışıkları açmıyorum.
kendimle yüzleşmekten aynaya bakmaktan dahi korkuyorum.
ondan kalan izlerimi görmekten de korkuyorum.
izlerim derken abartıp yanlış anlama günlük, şehvetli tırnak izleri ,morluklar değil..
bilakis gözlerim farklı bakıyor artık..

ben ona hep "beni büyüttün" derdim.
"hayır daha büyümedin" derdi.
demek ki planı buymuş, beni bu şekilde büyütecekmiş.

istemdışı geliştiğini bilsem de, olayları ilk kez etkileyemesek de..
üçüncü kişilerin varlığı bizi bitirmiş olsa da..
canımı sağlam acıttı.

varlığının yettiği biriydi,
bana yaşattığı, hayal ettirdiği, vaat ettiği, söz verdiği, öğrettiği her şeyi alıp gitti.

bir süre hiçbir şey hissetmeyim nolur, acıyı da mutluluğu da.
bu,şuanki uyuşmuş ruh halimden memnunum.
ayağa kalkmak istiyor muyum emin değilim..
genelde bir şeylerden güç alırdım ben.. artık ayaktayken de tutunacağım hiçbir şey yok.

bugün ( artık dün ) doğum günüm sevgili günlük...
32 oldum artık beeeee....
kuzencim dün gece tam 12 de aradı,eşim sabahtan beri 32 yıl önce bugün minicik bebektin daha diyip durdu :)cok güzel bir hırka aldı ama biraz kücük geldi...anneciğim terlik almış...babacığım bir demet cicek...canım babacım yaaa....ne romantik bir adam... ablam 8 yıl önce anneler gününde hamileyken babam ablama bir demet kırmızı gül almıştı...'' güzel kızm ilk anneler günün kutlu olsun demişti...canım yaaa ne tatlı bir adam babacığım benim...Allah onları basımdan eksik etmesin,uzun sağlıklı, mutlu ömürler versin insallah...

bu arada sevgili idarecime teşekkür ettim bugün bana verdikleri güzel ders programı için...gercekten yaaa masallah bana ne kadar mutlu gidiyorum okulcaazıma :)
11. ve 12. sınıflarım ne kadar eğlenceliler...gayet güzel yapıyoruz dersimizi....valla seviyorum bu liselilerle calışmayı.... gerci gecen sene bir sınıfım vardı ..bıırrrrr ayy o neydi öyle....sürekli bir adrenalin ve gerilim....
sevgili 11A bugün beni,dersimi güzelce dinlediğiniz, işimi rahatca gönül ferahlığıyla yapmamı sağladığınız , bütün yorgunluğumu aldığınız için teşekkürelr....lütfen hep böyle efendi ve zevkli olun,şımarmayın,kudurmayın....

Son düzenleme:
Kız günlük ben geldim kaydirigubbakcemile3

süper bi şekilde döndümmm. Mapustayken (banlıyken) dans kursuna yazıldım sonracığıma saçlarımı kestirdimm veee sonracığıma arkadaşım vasıtasıyla bir beyle tanıştımm :CüvCüv: benim hiiç aklımda yokken bir şekilde çaldı aklımı beynimi ve birgün karşımda dans kursunda onuda gördüm oda yazılmıştı üstelik hocayıda kafalamış ve partnerim oldu kendisi :teytey: Neyse artık fazla detay bilgi vermicem sütten ağzı yanan yoğurdu üfleyerek yermiş misalii zemuszemus hem anlatmalarımdan sıkılanlar olmuştu onları yine sıkmamak gerek öyle değilmi sengözlerimebaksanabvereliniortak SEVİYORUM HERBİKESLERİ :enbuyukkk: ama cidden bu tatil iyi geldi bana yaa hem görünümüm hem ben hem beynim hemde herşey değişti neysee öptüm canım ciğerim :içelimpuyorumnanaktan

Sevgili günlük..hihoyyyt
Dün barıştığım sevgilimle bugün buluştum.kaydirigubbakcemile2
Ne hız değil mi?kaydirigubbakcemile3
Öyle valla.:roflol:
Özlemişim keratayı.:asigim:

"Hani kurşun sıksan geçmez geceden.. Anlatamam nasıl ıssız, nasıl karanlık... Ve zehir zıkkım cigaram... Gene bir cehennem var yastığımda, Gel artık...''

Yitirmiş tılsımını ilk sevmelerin,
Yitirmiş öpücükleri,
Payı yok, apansız inen akşamlardan,
Bir kadeh, bir cıgara, dalıp gidene,
Seni anlatabilsem seni......
Yokluğun, Cehennemin öbür adıdır
Üşüyorum, kapama gözlerini... mafoldumbenmafoldumben

Merhaba Günlük'üm..
Evet yine uzun zaman oldu yazmayalı..
Aslında çok şey vardı yazacak ama ihtimaller,olasılıklardan öteye gitmeyen şeylerdi.
Farkındaysan - di- yazdım.
Yani artık sonuçlandı.
Mucize diye adlandırdığım hiç beklemediğim şey oldu.
Barıştık.
Yapamamış,özlemiş,seviyormuş.
Halbuki bu 3 ay benim için neler yapmış
Evlilik için gereken en önemli şeyi yapmış.
Bugün daha doğrusu dün(06.10.2009) mucize dolu geçti.
Allah tan tek istediğim buydu.
Değerimi anlasın istiyordum gördüm ki zaten anlamış ama ben farketmemişim.
İnşallah herşey planladığımız gibi olur.

Bunun dışında 05.10.2009 tarihinde de çok duygulandığım bir an yaşadım.

Spor salonunda çalıştırdığım üyelerden biri (38 yaşında) gözleri dolu dolu yanıma gelip :
-"Hocam size çok teşekkür ediyorum..
Ben uzun zamandır bu salona gelip zayflamaya çalışıyorum hatta sizden önce bir kilo almıştım..
Değiştirdiğiniz çalışma sistemiyle ölçülerimde inanılmaz değişimler çıktı ve sayenizde 3 kilo 800 gr. vermişim " dedi.
Bende "Çok sevindim ama bu sizin azminizle de alakalı" dedim.
O da "Hayır hocam motive edici sözlerin , pozitifliğin , antrenman sistemin sayesinde verdim ben bu kiloları ..Daha önce hiç çalışmadığım şeyleri çalıştırdın..Sana çok teşekkür ediyorum.." dedi.

O an anladım ki ait olduğum yerde doğru işi yapıyorum. :Saruboceq:
Sporu ve insanları mutlu etmeyi seviyorum.
Şükürler olsun Rabbim sana
mafoldumben

Pembiş sevgilim yarın arabayı teslim alabilir.. Kesin değil ama büyük ihtimal yani:)
Bana bu geceden diyor ki yarın nereye gidelim aşkım e öyle sorunca o aklıma gelmiyor nereye gitsek ki acaba valla aklıma gelmiyor Araba olmayınca şuraya gidelim buraya gidelimm diyordum ama şimdi tıkandık:) Yarın olsunda bi görücez artık kısmetse :)
Yalnız bu arada belim yine müthişşşş derecede ağrıyor yok böyle ağrı bu normal günlük bel ve sırt ağrım değil bu farklı bi şey bitirdi beni resmen iskelet sistemim çöktü diyorum
Pembiş çok kısa bi süre önce tam olarak hatırlayamıyorum belki 2 haftadır belki bir hafta önce işte yaşadığım şehirden birine büyük ikramiye çıktı 11 trilyon düşündümde o adam ne yapıyor şimdi o kadar parayla:) vay be zengin olmak istiyorum günlük zenginn yada zenginliğin çeyreği olsun be:)))

bugün kızım bale okuluna başladı...çok mutluyduk ,ikimizde...onu izlemek,onun gülüşünü ve şen kahkalarını işitmek muhteşemdi...şimdiden evde bale derslerini tekrarlamaya başladık... sevdiği ve aşina olduğu bir sporu yapmaya başladığı için inanılmaz sevinçli idi...sanırım ben yandım... çünkü haftada 3 gün evde dersleri birlikte tekrar yapacağız:1rolleyes:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…