Kadınlar Kulübü Günlük

Yagmurun_kizi

Çocuklarım benim herşeyim...
Kayıtlı Üye
11 Aralık 2015
6.602
8.284
Buraya her kullanıcı kkda gününün nasıl geçtiğini yazacak

Basit bir örnek vereyim...

Merhaba kk bugün çok mutluyum biliyormusun?.kkda xxx diye biriyle taniştim.çok şeker birisi.öyle iyi öyle sıcak davrandıki bana.

Yalnız o bugün hiç gelmedi nerdesin canım nerdesin kkda tüm gün seni bekledim.Ama olsun ümitle umutla bekleyeceğim onu.Yeni yeni insanlarla tanişiyorum her gün iyiki varsın kk iyiki seni keşfettim.

Bakalım hoş şeyler ortaya çıkacakmı? şakkıdı

NOT:uyeLer gunde 1 kez konu msj yazabılırlerrr 2.mesajalrı sılınecektır....adı ustunde gunluk zaten umarım bununda suyunu cıkarmayızz..

Ben bugün çok eğlendim. Melekler vardı sitede ama curly ben yapmadım diye bağırıyor. Yeni smileyler harikaydı rahatlık ii geldi. Bide Deryalının mouse fikri süperdi.
Converseden yaptığım papuçları chatlak beğenmesede onada gelin conversi yaptım. Hediye etcem düğünde giysin.
Seviyorum KK yı... İşim çok , param yok , hava sıcak ama her ne olursa olsun burda aldığım yorumlara açılan topiklere seviniyorum.
Yaptığım espirilere gülmeleri bana ayrı bir zevk veriyor. Kocaman bir ailem var...

sevgili günlük

sana yazmaya geldim ki kuzu kapama benden önce gelmiş
o duymasın ona fena halde bozuğum , umarım kuzu çevirme olur:tomato: :tomato:
yada kuyu kebabıda iyi olursüprizzzzz laelaelaelaelae

ya iki yazdırcaktım yeşilcam kuzusunu görünce yine o aklıma
geldi

işte sevgili günlük ne diyim sende insansın :))
bozuğuz bu günlerde
işte problem, evde problem, sokakta problem,
..... problem adını zikretmim,
yani karabulutlar dolaniyor üzerimizde

karabulutları kaldır aradan vay aman vay aman...

saygılar günlük :Roflol: :Roflol: :Roflol:

bugun gankam ve cemrem benı su melekler yüzünden cok kotu kandırdılar;dedimki ganka melek var kk da dedim,onlarda dedilerki abowww bizim esra melekleride görmeye başlamış:Roflol: :Roflol: Kötü Kazen

Deryali cok tatlisin bak hic biyere yazamicam butun gun kimseyle konusamicam biseyi bu gunluk sayesinde yazabilirim bu sabah alman komsum bana almanca dersi veriyodu oglanda yerde oynuyo yani ben öyle saniyorum kalkti komsuma almanca annem bilmiyo ben bilyiorum dedi ne guzel dimi ciktigi yumurtayi begenmiyo 3,5 yasinda civciv ne olacak dahada hirslanicam tabi .Ama avrupadaki diger turk kadinlari icin cok uzuldum bazi ailelerin dagilam sebebinide anladim boyle bi ortamda cocuk otorite filan dinlemez allah yardimcimiz olsun allahtan inatci keciyimde pes etmiyorum

Bu arada pes edenler varsa hic yakismiyo kalibiniza diye anlayan anlasin mesajida ben verim barisengözlerimebaksanab

sevgili günlük uzun bir aradan sonra yine fırsat buldukça gün içiresinde KK ya giriyorum. uzun bir süre derken bir iki gündü ama burdan uzak kalmak gerçekten sıkıcıydı. şükür kavuşturana.DERYALI arkadaşım bugün güzel bir fikir verdi çok tuttum. hemen mevzuya girdim.KK beni tanışmamın imkansız olabileceği dostlarıma kavuşturdu.bekle beni günlük.:sm_cool: :teytey: :teselli: şakkıdı :dance:

bugün sbh sbh elif ablamın başını yidim sona curly beyin mail adresini aldım ona özel msj attıydım ki sorunumu o bana dönmeden halettim cts den browserim kafayı yedinden sohbete giremiodumsenağlama sona msnden bu debük kafaya deidm browser ne kullnıon sen bilmim dedi fisfisfis bide bana inanmadı allan debüğüüşakkıdı sorun halloldu sohbete girdim nese efenim sona ajlan hnmın konusunu magazine taşıdım bir kaç saçma konu yanlış başlıkta onları sildim süprüdüm sona bi baktım bu zevksiz oooo hnm convers yapmış iğrenç bide benim basenlerime laf atmış sevsinler sona baktım kk da melekler var aa şok :1shok: oldum sona oooo mnsden bana yazdı kıvırcık yapmamış bunlar virüs müş diee sona kalbini kırdım bir kaç sevdim arkadaşın gönlünü aldımm ımm başkaa.. azcuk sohbet eetim kk yı karıştırıp durum halajeyyar iloşumun d.günüymüş bugün onu kutladımm:çiçek: yeşilimin konularını okudumm öle işte hade günlük efendi çok konuştudun beni bee:mymeka: şimdilik bu kdrrlaelaelaelaelaesırnaşık şey

Eveeeeet sıra bende;

Günlükcüüüm bugün çok yorgunum aslında. Akşamdan kalmayımda birazcık, yorgun olmama rağmen yinede sana birşeyler karaliyim dedim.
Camdan Kalp'in sanırım keçileri üzerinde yaptığım espriye alındı deli. Baksana beni kuzu haşlama yapıyo:Roflol: Cadıcımın da güya eğitimi varmış takılmıyo pek fazla foruma ( Yerler be senin eğitimini.)Gülo da güya eğitimde. Azem delisi görünmüyo pek forumlarda. E Ceyar'da yok. Krdi'de yok. Next dersen hiç yok. Niye terkettiler burayı:1closedeyes: Neyse aslında güzel bir fikir Deryalınınki. Sonra yine karalarım birşeyler. Şimdi çay almaya gidiyom ben.

sevgili günlük....
bugun biraz hasta oldugum için kendimi yorgun gibi hissediyorum.onun dışında iim.
hı bide nuriyeyle küsüz(iş arkadaşı) biraz ona canım sıkkın .Aşkımla çok kısa konuşabildik yine onu çok Özledimm hemde çokkkksenağlama senağlama senağlama offf 1 eylüle 109 gün var daha.)
benneyaptımki benneyaptımki fisfisfis fisfisfis

sevgili gunluk ben bugun sabah tersimden kalktım sağ omuzum ağrıyor :Roflol: :Roflol: kafayı çeviremiyorum çok ağrıyor 10 gundur zaten mide ağrısından bir hal oldum ondan dolayıda zayıfladım ama bu zayıflamada işeme geldi şakkıdı şakkıdı

Son düzenleme:
Kızlar K.Kda geçen günümüzü mü yazıcaz günlüğe yoksa gün içinde yaşadığımızı mı. Hani 2 çeşit günlük olmuş da o bakımdan şeyettim. Yoksa İlonanın dediği gibi amacım forumu batırmak değil.jeyyar

sevgili günlük...
bugün evde temizlik var ee haliyle yoruldum biraz aklımda hep burda arkadaşlarımdaydı yine neyse bi ara fırsat buldum da girdim az sona kızım gelir biraz onunla bağrışırız sonra onu eltiye bırakırım bende yürüyüşe giderim sonra yine kızı alır eve gelirim güzel bir duştan sonra yine burdayım haaa bide melekler varmış sitede ben anlamadım ama öğreniriz herhalde hoşçakal günlük...

kkda geçeni yazcan tabikiideÇok üzgünüm çoook
biz ne yapam senin 24 saatini akşamcıı:mymeka:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…