Kadınlar Kulübü Günlük

herşey iyice karıştı be günnük
salaklar boş yere canımızı sıkıyorlar :mymeka:
artık bu cuma belli olacak gibi,sonuna gelindi
bugün gitmedim,o gün de gitmeyeceğim :umursamaz:
onca emek verdik,umutlandık :gitme:
hepsi bi hiç içinmiş, bir işe yaramadı
bi yararı olmadı
yazık çok yazık :a015:

biliyorum kader diye bir şey var ve bu zamana kadar olan tüm tesadüfler benim içindi. ve yine biliyorum; herşey çok güzel olacak.
küçük bir sır: mutluyum...
Kader diye bişey varmış. Bunların hepsi tecrübeymiş. Her şey yerinde güzelmiş. Şimdi çok daha güzel.

Ne zaman kurtulacagiz? Üzerimize yapisip kalmis platoniklerden. Hayir oyle bir zihniyet ki platonik olmak icin 24 saat yeterli.sonra gelsin damar şarkılar,bol aglayislar,niye boyle oluyorlar,guzelim ama yalnızım tripleri..

Ne zaman bitecek bunlar? Ne zaman duzelecegiz? En dogrusu NE ZAMAN BÜYÜYECEĞİZ? 21 yasa haddinden fazla aci ve yalnizlik sigmadi mi ? Artik yetmez mi? Elimizden tutup gezecek,guven verecek,askla bakacak adamlari ne zaman cikaracak hayat karşımıza? Yorulduk. Zalim şarkısı dinlemekten sigara icmekten cigerimiz söndü be kader. Ne zaman hakettigimizi vereceksin?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba günlük ben de yazıyım . Corona nedeniyle evlerde kaldık . Havalar çok sıcak ev bunaltiyor ama yapacak birşey yok . Memleket özlemiyle yanan bir Canevim bırakıyorum buraya özlem doluyum # Anne# baba #kardeş# yeğen
13 sene olmuş burası kurulalı kimler geldi kimler geçti belkide buradan güzel arkadaşlar güzel anılar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…