Kadınlar Kulübü Günlük

ne garip bi gece
geçmişte konuştuklarımızı okurken birden yazıverdi
halbuki aylardır yazmamıştı
kızdım ona,halbuki eskileri okumasam ii konuşurdum
o da özür üstüne özür diledi.unutmuştum ben onu oysa..

bu nası olduysa ii ki de oldu be günlük
kendimi güçlü hissediyorum ben artık
bak ne kadar iyiyim
şükürler olsun yarabbi

bi de başka bi isteğim olsa...
hayat işte o zaman güzel olur :)

Gunluk minik kuzum anaokuluna başladı haftalardır onunla bende yollara düşüyorum çok şükür çabuk kaynaştı hiç bir problem çıkarmadı canım oğlum benim yıllar ne kadar çabu geçiyor daha dün gibi ben bu bebeğe bakamıyorum diye ağlayışlarım şimdi bebişim büyüdü ve okula başladı

Bugün kederliyim, beterim bugün
Sesime ses değse çığlık oluyor
Üşüyor toprak, taşlar üşüyor
Vuslatı yakın eden yollar üşüyor

Yumma gözlerini, uyuma bugün
Bütün gölgeler akşam oluyor
Üşüyor yaprak, dallar usuyor
Savrulup yirtilan ruzgar üşüyor

Oysa ben senden neler neler isterdim
Senli sevdalarda doğmak isterdim
Sabahlar isterdim, asi ve mavi
Büyüsün isterdim ışığın rengi

Ama gel gör ki kötüyüm bugün
Sesime ses değse çığlık oluyor
Üşüyor toprak, taşlar üşüyor
Vuslatı yakın eden yollar üşüyor

Yumma gözlerini, uyuma bugün
Bütün gölgeler akşam oluyor
Üşüyor yaprak, dallar usuyor
İçimde kış gibi bir mevsim üşüyor

Oysa ben senden neler neler isterdim
Senli sevdalarda doğmak isterdim
Sabahlar isterdim, asi ve mavi
Büyüsün isterdim ışığın rengi

:çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:

günaydın günlükçüm..sabahtan beri bi dilekçeyle boğuşuyom ay döktürdüm valla kaydirigubbakcemile3 hakim kesin bu kızın ağzı ne güzel laf yapıyo öyle dicek kaydirigubbakcemile3
ya saçlarıma gıcık oldum bugün..maşayla kıvır kıvır yapçaktım daha önce yaptığımda çok güzel olmuştu ama bu sefer fazla şekil almadı yaa hafif dalgalı oldu sadece..spreyimi mi değiştirsem maşamı mı yoksa saçlarımı mı kafamçokkarıştı
zaten haftasonu kuaföre gidicem bakalım şu saçları bi yoluna soksunlar..beni şu siyahtan kurtarsınlar..lorealin sıcak çikolata diye bi rengi var onu çok beğendim kumral yaptırıcaktım doğal rengi gibi ama sanırım sıcak çikolata yaptırıcam..
bizimkinin de haberi yok çaktırma..pek bi gıcık oluyo saçımı boyatmama zar zor kumrala izin vermişti..valla hiç söylemicem kumrala boyatmaya gidiyom dicem banane uğraşamam hiç onun dırdırıyla :dilcikar:
dün barıştık sözde ama benim paranoyaklığım devam etti..onu niye öyle yaptın bunu niye böyle yaptın diye bi sürü soru sordum
o da kırıldı bana niye sürekli yalancı muamelesi yapıyosun diye
bu aralar güven problemi yaşıyorum..bunda sürekli kavga etmemizin be şu geçen 3 günlük küslüğün de etkisi var
çalışmaya da başladı aslında seviniyorum işe başlamasına ama ne bileyim ya yine de huzursuzum biraz
valla ben ona diyeceğimi dedim uzak şehirlerdeyiz diye beni kandırabilirsin aldatabilirsin ama en ufak bi açığını yakaladığım an gözünün yaşına bakmam ayrılırım diye
ben inanıyorum eğer beni aldatırsa Allahım bunu bi şekilde anlamamı sağlar diye
şimdi ben paranoyaklık yapsam hesap sorsam ne değişçek ki..içinde varsa naparsam yapayım aldatır
o nedenle artık takmamaya karar verdim..Allah hakkımızda hayırlısını versin inşallah
boğazım çok acıyo günnük hasta olcam sanırım..zaten belim sırtım da ağrıyo oturmaktan..işimi seviyom ama haftasonunu daha çok seviyom -tatlicadiarzu- hemen haftasonu gelsin olur mu
neyse ben gideyim olur mu görüşürüz sonra yine opuyorumnanaktan

dün gece ilk defa senin için gözlerim doldu bir an için
aman neyse yazmıycam seninle ilgili birşey
günlük aslında bir tuhafım
ama neden bilmiyorum
ALLAHım hayırlısını nasip etsin herşeyin
aslnda içim çok tuhaf ama yazamıyorum kelimeler ağzıma gelmiyo
öle işte neysem ben gider
inşallah güzel haberlerle gelirim sana
öptüm şeker

Günlük baya üzgünüm. Dün felaket bir gün geçirdim. 'Dayım' dediğim bir insanı kaybettim. Ama benim suçum yok, onun suçu... Onunla beraber ulaşılmaz sevgilimi de gömmüş oldum. 'Dayı' tek bağımızdı. Çok üzgünüm...

Aile içi problemler de yaşıyoruz. Annemle küsüm.

Her neyse, dün tepetaklak oldum anlayacağın dayının 2. yüzünü görünce. Hayır o bu kadar basit bi insan olamazdı. Dayımdı o benim ya, canımdı... 'Geldim' dediğimde yüzümde güller açtıran insandı. Sadece yeğeni için değil, onu o olduğu için seviyodum...

Neyse... Sözün bittiği yer günlük.

benneyaptımki

Edit: bir şok daha yaşadım ama bu bildiğin şok, tüm umutlarımı sıfırlayacak cinsten. Ben ne yaptım ki günlük neden böyle olduuumafoldumben

Artık ticker da yok o da. Evet, ondan kalan tek şey 2 tel saçı oldu, gerçek günlüğüme yapıştırdığım...

Son düzenleme:
selam günlük ,
bikaç gündür yazamadım sana ..ay zaten olaylar bi tuhaf hayatımda.. kankam senin hayatın dallas gibi göremiyorum sonunu diyo:roflol: ama gerçekten öyle kaydirigubbakcemile3
dün ani bi karar ve programla sosyeteyle buluştukakannehir tepkini tahmin edebiliyorum+ nihayet dedin sanırım duydumkaydirigubbakcemile3
işte baya bi konuştuk falan filan.. beni ikna edebilmesi için bi şans tanıdım onaşakkıdı
herşey çok güzel olucak ..seni üzmek yok bidaha dedi :eek: umarım her şey yolunda gider ve ben aldığım kararlardan pişmanlık duyup keşke demem:nazar:
eğer her şey yolunda gider ve ben güzel şeyler yaşarsam sana sölerim şekerimopuyorumnanaktan
haydi ben şimdi gidiyorum.işim gücüm var yani:gitme:

Küsüm Ona Günlük.. Hemde Çok Küsüm..

Kırdı Kalbimi.. 2 Gündür Almak İçin Tel Sms Ne Gelirse Yapıyo Ama İstemiyorum!!

O orada, kizim baska sehirde, ben ise dort ayaklimla koca evde- yalniz degilim ama - tek basinayim.. hayati sorgulamaktan ve ayakta kalabilme savasindan yoruldum, keske baska bir gezegene isinlanabilseydim.......:a015:

oy günlüküm oy..akannehir
bir iş bulsam kendime..zemuszemus
ne güzel olur be:hulya:

selam günlük zemuszemus

kurs harika ya ortam süper şen şakrak geçiyor kaydirigubbakcemile2
yorucu oluyor ama geleceğimi sertifikamı düşününce yorgunluğum geçiyor
çok şükür eşim evde kılımı kıpırdattırmıyor
eve girer girmez hemen uzan dinlen diyo :asigim:
dinlenim derken bayağı sohbet etmişiz kaydirigubbakcemile3 yine uykusuz bıraktı beni
sabah yine iyi geldim :hulya:
bugün toplantı vardı katılamayacağımı söyledim çok şükür sorrguya çekmeden tamam dediler :nazar:
çantam ağırlaştı bunu dert ettim sadece defte kitap taşımayı sevmiim :1ninca:
neyse günlük yine yazarım öperim herkesleri a.s.

günlükümmmm hihoyyythihoyyyt
daha geçen gün asomu özledim diyodum hihoyyythihoyyyt
şimdi burda geldi çok şükür,bitti mapus hayatı :nazar:
sen gittin çok şey degişti kankam kk da :1ninca:
sana paklava yolladım afiyetlen yeee kaydirigubbakcemile3
hoşgeldin babında lülülülülülü
bi daha gereksiz şeyler yüzünden beni bırakıp gitme bak yerimseniben
özledm seni yaaa :gitme:
hoşgeldin tekrardan ceneme :p Şeniz

Gözlerime bakarken teselli ederdin beni
sevdigini söylemeden mesut ederdin beni.
Bana bakan gözlerin şimdi çok uzaklarda
Kaderimle baş başa bırakıverdin beni...

eskidendi...Telefonumun şarjı bitti dışardayken söylediği o sözler o kadar çirkin ki ona ihanet ettiiğimi düşünüyor..Bana ispatla diyor nasıl ispatlayabilirim ki..O kadar kötüyüm ki..Sanki ayrılmamız en doğrusu sanki ayrılırsak nefes alıcam..Beni zanaltına sokuyor ne kadar saçma bi nedenlee..İşgörüşmesine gittim bu kadar zılgıtı yiyeceğime değermiydi sanki..Daha gitmeeyeceğim bu son yeterrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrdelikafaduldendelikafaduldendelikafaduldendelikafadulden

bölümün önüne geldi bugün..
gelme demiştim oysa..
sevdiğim çikolatayıda almış
ama..
ben istemiyorum ki onu
olmaz dedim
olmicak..
gördüm üzüntüsünü..
zamanında izin vermediğii herşeye bugün izin verdi..
ama artık cok geç..
senden izin istemiyorum ki
senide..
cok mu kalpsizim
cok mu kötüyüm
cok mu vicdansızım bilmiyorum
sadece..
yaşadıgımı bile hissetmiyorum

GUNLUK be kis geldi buralara canim turkiyemde halen yaz iken buralar buz gibi.kislik mont almam lazim ama nerden bilmiyom hosuma giden birsey bulamadim henuz.
bu sabah harika bir kahvalti yaptim.aksama ne pisirsem bilmiyorum evdede birsey kalmamis market alisverisine cikmam lazim. kocis degelir ac ac dun aksam corbayla gecistirdik bakalim bu aksam ne yicez.

birazdan ise gidicem offff disardada bir ruzgar esiyorki oyle boyle degil.

writebyh0tc0mtr0ip0mmhc4.jpg
[/CENTER]

Son düzenleme:
şu halimi :uhm:
şimdi kime anlatsam ne etsem bilmemki mafoldumben
kafam yine bin türlü karmançurmannnn akannehir

X