Kadınlar Kulübü Günlük

Selam günnük,
Hiç keyfim yok uzun zamandır iyiym dersem anla yalandır...
Nolur dua et şu işim düzelsin be günnük ya nolur yaaa
Sevgilim de normale dönsün noolurr
Daha ne yazayımki ben sanaa resim yapmak istiyorum saatlercee hiçbirşey düşünmedeen sevgilim aklıma gelmedeen...ama hala işteyim...
Her şey çok güzel olsun!!!!

günlükçüm canım benimm pek dertli geldim bu akşam sana..dün kuzenimi gördüm sıkıntısı vardı..bi sır verdi..ama çok ağır geliyor bu bana yaa..tek başıma kaldıramıyacağım birşey..elimden birşey gelmiyor..yardımcı olmam için akıl almam lazım..senağlama ama birine söylersen hakkımı helal etmem dedi..bu durumdan yalnız başıma imkan yok çıkamaz..iyice batağa saplanmış..bide bugün temizliğe başladım..:bbo: annemde safra kesesi taşımır nedir ondan olmamış midede bi sorun çıkmış :dance: murat geliyormuş arefeden görüşmek istemiyorum..ne dicem bilmiyorum :çok üzgünüm: of günlük dertliyim anam :a015::a015:

Günlük merhabaa
yüreğim acıyo bu akşamm sana güzel umut dolu şeyler yazmak isterdim ama olmuyooo:a015:canım bitanem yaşama nedenim oğlumun doğumgünü bugün
tam 12 sine girdi ama ben yanında değilim konuştum ama yetmiyo be günlük
yanında olmak hazırladığım hediyesini vermek istiyorumm :a015:neden günlükk neden bazen hayat acımasız bu kadar canım yanıyoo çocuklarımdan ayrı geçen her gün bana ızdırap veriyo ama alamıyorum onlar babalarından kızım resim yapmış abisine anlattı neşeleri iyiydi kendimi telefonda konuşurken ağlamamak için zor tuttum günlük çok özlüyorum onlarıı hep yanımda olsunlar istiyorum çokmu şey istiyorum ben yaa:çok üzgünüm: neyse çok duygusallaştım günlük gidiyim ben
gece sabaha yeni umutlarla doğuyoo belki yeni gün benimiçin yeni umutlar getirir ne dersin

Günlük,
hayata kaşrı artık hiç umudum kalmadı benim...
Hiçbişey yapmak istemiyoru..
Halbuki cıvıl cıvıl ,hayatı insanları seven biriydim ben ne yaptılar bana böle.....
Hiçbişeye ve kimseye artık ne umudum kaldı nede güvenim......
Nerden inceldiyse ordan kopsun artık bu hayat ...

selam gunluk

bugun askım ıse basladı sabahları bırlıkte gıdıoruz dersanemle ıs yerı cok yakın:teytey:
sabah aynı mınıbusle gıdelım dıe buraya kadar yuruo zaten hawa soguk bole gıderse bıgun yolda donar heykel olarak kalır olea.s nese bugun kahwaltı ettık
ole konustuk falan bayramda napalım ne edelım dıe kız kulesıne gıdıceznaniknanikgercı ordada bıse yok ama olsun degısıklık olura.skahwaltıdan sonra yuruduk bıraz sahıle doru we benı dersaneye bıraktı kendısıde ıse gıttı.

bıraz once dersanedekı danısman aradı ewı yarın toplantı oldugunu solemek ıcın annemde yarın kardesımınde okulda toplantısı oldugu ıcın cumartesı gelebılcegını soledı.oysa bugun bunları bende solemıstım danısmana tekrar nıe aradı anlayamadım sankı yalan soluorum :1closedeyes: annem derslerı nasıl dedı cok memnunmus guzel calısıo demıs naniknanik annem hıc tınlamıo ya hoca memnun deılım calısmıo dese basımın etını yerdı sımdı ıse cok ıı dıo hıc aferın falan yok:1closedeyes:

dersaneden geldıkten sonra ders calıstım geometrı cozdum cok zewklı gelıo artık gecen yıl hıc yapamazdım kabusum olmustunaniknanik

hıı bıde dun annem komsuya ındı bende ınıcektım anahtarı bulamadım sormak ıcın telefon actım baska bı ses kımınle gorusuorum dedım askım ben ugur demesın mı kaldım ole yanlıslıkla onların ewını aramısım oda sasırdıa.sbende bak ıste numaranız artık beynımde donuo o kadar cok kafaya taktım kı dııp yıne kafasına bı tas attımm:1closedeyes:

neysemm bugunlukte benden bu kadar ıı aksamlar byess

Selam günlüük,
Bugün yine bütüün gün işteyim,otur otur popom büyüdü yaf...yine de şükür tabi...
Dün gece sevgilimden ayrılmayı kafama koymuştum...zor durumda sıkıntısı var diye böle tatlı,anlayışlı,şirin bir varlığa dönüşmüştüm ama malesef karşılığını alamıyorum daha da fenalaştı adam...Anladım ki benimki cadı sevgiliye alışmış anacım yok bida öle şirinlik falan cadı şeklinde devammm....dün gece tam kafama koydum ayrılmayı yattım uyumaya çalışıyorum fln aradı söled,m içimdekileri bir güzeeel sıkıldı tabiii kabul etmedi yaptığı davranışlarıı ve kapatalım dedii...ama o kadar rahatladım ki sana anlatamam günlük ya uzun zamandır böle dırdır etmemiştim oh çok güzel uyudum dün gece valla:roflol:
Bir sonraki krize kadar götürür bu beniiii ve artık karar verdim ööle yüz göz olmicam tatlı tatlı konuşmicam bakalım noluyomuuuşşKötü Kazen
Bunu o istedi valla değerimi bilmedi napiim...
Kavga ilişkinin tuzu biberi derler ya çok doğru valla kavga etmediğim zaman içimde bir sıkıntı oluyo :roflol:
Neyse canım bende kayış koptu sna iyi akşamlaaar
her şey çook güzel olsunnnnn!Azem için de dua edicem inşallah onun için de her şey çook güzel oluuura.s.

Merhaba günlük içim çok daralıyor bu günlerde...Sana hep sıkıntılı zamanlarımda yazıyorum belki ama hiç neşem yok paylaşmak istedim...Sevgilimle ilişkim zedelendi sanki artık eski muhabbetimiz kalmadı:çok üzgünüm: selam sabah okadar,eskiden ne güzel konuşurduk bu mesafe gerçekten uzaklaştırdı bizi...Sevgisinden de sevgimden de şüphem yok deli seviyorum ama sevgi yetmiyo sanırımsenağlama İnşallah zamanla düzelir...Herşeye alınır oldum biri birşey desin hemen ağlıyorum sinirlerim laçka oldu...:çok üzgünüm: Birde oturduğumuz ev satılacak tekrar ev arama derdi var,taşınmak kolay değil birde bu evi çok seviyordum ben:çok üzgünüm:Birde bu ara annem ve babamın bir arada olmasını nasıl özlediğimi farkettim,10 yıl önceki gibi,imkansız biliyorum ama insan özlemlerine engel olmamaz ki:çok üzgünüm: neyse günlükcüm saçmalamayayım daha fazla:a015:kendimi çok yalnız ve çaresiz hissettim sanki hep kahkahalar atan insanları güldüren deli kız değilim artık,mutsuzum...Aklıma bir şarkı geldi...YILLAR MI HIZLANDI YOKSA NE ÇABUK GEÇİYOR UPUZUN GÜNLER GECELER...KASAM BOŞ,KALBİM KIRIK ELDE YİNE HÜZÜNLER...EVİMİ OCAĞIMI YUVAMIN SICAĞINI YARİMİN KUCAĞINI BIRAKTIM,HER GÜNAHIN TADINA DÜNYANIN BATAĞINA BATACAĞIM KADAR BATTIM...senağlama senağlama :a015:

ay feyzanaz neler yazmışsın canım arkadaşım inan gözyaşlarımı tutamadaım şuan ve gözyaşlarım süzüldü indi yanaklarımdan.kendimi senin yerine koydum birden ve oğlum geldi gözümün önüne ve ben ne yapardım diye düşündüm kendi kendime inan bana sen çok güçlüsün canım arkadaşım ben senin kadar dayanamazdım..ama Allah demekki sabrını veriyor işte..:a015:

İyi akşamlar günlük yatmadan sana bir uğrayayım dedim. Bu gün güzeldi sevgili arkadaşım günlük. Kocavilayet köyüne kurbanımızı almaya gittik , oğlum büyük insan edasıyla şu nasıl anne şu nasıl baba diye kasım kasım kasıldı. Tabi bizde oğlum bak şu siyah koyun nasıl diye oğlumun nacizhane fikrini aldık. Görmeliydin günlük oğlumun mutluluğunu, neyse aldık bir tane allah kabul ederse bayramda kesilecek. Ordan ayrılıncada piknik yerinde yedik içtik hava kararmıştı geldik. Çok mutlu olurum ben kurbanımız alındımı, Allah herkese nasip etsin. Banada her yıl ölene kadar kurban kesmek nasip etsin.:sm_cool:

günaydın günlük,bir gece önce kötü rüyalar görmüştüm sabaha başıma gelmeyen kalmadı bu gecede sabah 5 de uyuyabildim ancak canım sıkkın birazsenağlama insanları anlamak çok zor kıskançlıkmı çekemezlikmi nedir bu anlamak zor kafalarından uydurup doğruluğu olmayan şeyleri kendilerini inandırıyorlar sanırım hasta kabul etmek lazım bu insanları ama düşünmezler karşındakilerin canı ne kadar yanıyo, yazık diyorum yazık dost bildiklerime...

merhaba kk günlüğüm...bugün sevinçliyim ve heyecanlıyım..yeni arkadaşlıklar,yeni dostluklar kuracağım için.yanlız henüz siteyi kavrayamadım :) en kısa zamanda alışacağım söz..... allaha emanet olun...sevgiler

merhaba günlük seni dün tesadüfen gördüm ve canım arkadaşım feyzanazım çok dertlenmiş ve sana içinden geldiği gibi içini dökmüş,bende çok düşündüm aceba bende yazsam mı yazmasam mı diye ama bugün başımdan geçen güzel bir olayı paylaşmak istedim..bugün sabah kendime tatil yapıp biraz uyumak istedim ama oğlum berkem tabi buna müsade edermi sabah 09.00 da uyandı ve başladı beni öpücüklerle uyandırmaya,bir an sinirlenecek gibi oldum ama sonra arkadaşım feyzanazım'ın buraya çocuklarına duyduğu o özlem dolu yazdıkları aklıma geldi ve Ayse sen ne yapıyorsun kalk gözünü aç ve oğlunla doya doya öp koklaş dedim.yani kısacası günlük burada kk da ben herşeyi acıyı,tatlıyı herşeyi arkadaşlarımla yaşar oldum ve ahh keşke dememeyi öğrendim..işte bu yüzdendir ki hayatımın her anını,sevdiklerimin yanında olduğum için Allahıma binlerce kez şükretmem gerektiğini ben burda öğrendim.bu vesile ile bütün kk daki bütün arkadaşlarıma teşekkür etmek istedim,benden bu kadarla kurtulamayacaksın artık sık sık buraya yazacağım...görüşmek üzere...

selam

ben ııce dengesızlestım ya noluo bana bılmıorum aklıma hep o olay gelıo delırcem bırden deısıorum cok normalken baırıp caıran acaıp bıse oluorum
her aklıma geldıgınde aglıorum ben onlar yuzunden aglamak zorunda mıyım dıe sonra kızıorum kendıme...napcagımı bılmıorum bunu zaten sureklı olarak soluorum ugura cıkmıo aklımdan hep dıe oda yapmadım etmedım demeye baslıo
kac gun gecmesıne ragmen nıe unutamadım ben neden hala ılk gunku tepkıyı werıorum.bazen melek gıbı bırıyken bazen cekılmez oluorum.NEDEN ya NEDEN bunları cekmek zorunda mıydım ben?sıkılıorum bunalıorum basıma agrılar gırıo
offffffff ıı geceler ya ben cıkım yatagımda aglım bırazda

Sevgili günlük; bu gün çok yoruldum. Perde yıka ütüle as, halı sil, cam sil, dahada yarın devam............... Ay iyiki bayram geliyor, koktuk mu sanki ya temizlik telaşıdır gidiyor anlamadım. Sevgili günlük halbuki biz bu temizliği hep yapıyoruz. Boynumuzun borcu , neden bayram temizliği adına sığınıp şunu yaptım bunu yaptım diye böbürleniyoruz. Evet günlük sabah sağlam kalkarsam kaldığım yerden devammmmmmmmmmmm.klava:

sevgili günlük
bugün cok değişk şeyler oldu
dayıma kız kactı haftaya düğün var
gecen gün küstüğüm arkadasım bugün bana özür msjı attı
bu kadar:bbo:

selam gunlukk

dun gece uyuyakalmısım sewgılımle msjlasırken 30 kere aramıs msjlar atmıs duymamısım:1no2: rahatsızdım oda bıse oldu sanmıs bayagı merak etmıs sabah cwp yazınca hem rahatladı hem kızdı tatlicadiarzu

sonra erkenden kalktım oglene kadar ders calıstım basım arıdı :1no2:

1 de askımla bulustuk cafeye gıttık oturduk falan sonra sınemaya gırdık kabadayı yaa...mukemmel bır fılm bu yıl gıttıgım en guzel fılmdı ya cok asırı begendım oyuncular cok basarılı off yıne gıtmek ıstıorumm ben ya:asigim:

daha sonra cıkınca ben kızdım bızımkı sıgara ıcıo dıe trıp attım :1closedeyes: ama dayanamıorum kı yaa :asigim: gezdıkbıraz zaten aksam olmustu gunlerde kısa malesef. tekrar bı cafeye gırıp tatlı yedık sonra benı ewe bırakmadan once parkımıza ugradık coktan berı aksam gıtmemıstık bırlıkte ıı geldı :asigim:

cok sewıorum ya asırı kocaman bumbusbuyuk cokŞeniz:asigim:

kısacası bugun cok guzeldı.

benden bu kadar bu aksamlıkta.ıı aksamlar

Selam günnlüüük,
İşte yine yeniden karşındayım...
İşimi değiştiriyorum onun için artıık bir süre boştayım anacım iş arama sürecimde...inşallah hayırlı olur...
Bol bol kkda takılcam büyük ihtimal bakalım...
Sevgilim bayram tatilinde bi yerlere kaçacak ailesiyle ben de kıskandım annemi kandırdım biz de biyerlere giidcez inşallah...böylece sıkıcı akraba ziyaretlerinden de kurtulmuş olcazzz(kötüyüm biliyorum)
Tatil dönüşü de belki buraya uğrar inşallah ben de burada olurum da görüşürüz ne güzeeel:asigim: En azından ayda bir görüşelim ya ben ona da razıyım...
Valla biraz önce telefonda konuştum sanırsam dönüş tarihlerimiz çakışmıyoo yani görüşemeyebiliriizz=((((
Kız bi de aklıma ne geldii bugün annemle kuyumcuya gittik bizim ordaki bi kolyemi yaptıracaktık anam kuyumcunun oğlu aşık oldu bana galiba=)))adam sürekli gözümün içine içine bakıyo sırıtıyo falan böle bi acayipti yanık yanık bakıyodu valla kıız kuyumcuya varsam ooh ne güsel yüzükleeer kolyeler tektaşlara boğardı beni=))))))Bugün zaten garip bir elektrik vardı galiba üstümde arabalar yol verdi,gittğim yerdeki ayular insan kılığına girdiler böyle bir gülümsemeler böyle bir nazik tavırlar falan anlamadım vallaa....=))))rüyamdada sevgilimi aldattığımı gördüm kız dün gece töbe töbe hayırdır inşallah ya=((Benim keltoş daha beni oyalasın,uyuzluklar yapsın bakalım hıh kuyumcuya kaçiyim de görsün=))))))Ay töbe töbe yaa ne diom ben kayış koptu yineeee
İşte böyle benden havadisler anacım
Her şey çoook güzel olsun!!!!

Günlükcüm selamlar..
Çok yorgunum be günlüğüm çok yorgunum...
Bedenim yorgun,ruhum yorgun...:çok üzgünüm:
Dün saçlarımı boyattım yine fıstık gibi oldum.şakkıdı
Dün akşam vakti de kurban işimi hallettim. Hayırlısıyla Allahım kabul eder inşallah! Bizim buradaki hayır kurumuna bağışlıyorum ben kendimi bildim bileli onlarla kurban işimi hallediyorum. Sağolsunlar birkaç kilo da kıyma veriyorlar bana. Hem evimize kurban eti girmiş oluyo hem de yavrucakların midesine et girmiş oluyor..yerimseniben
Dün gece Kelebeğim beni çok ağlattı, onu çok seviyorum günlüğüm..:asigim:
Bugün evdeyim yarın arife pek takılamam buraya. Günlükcüğüm senin ve tüm dostlarımın bayramını kutlarım:1hug:

Selam günlüüükk,,
O kadar yorgunum kiii bu İstanbul trafiği ne olacak bilmiyorummmm
Arabayı ben kullanmadığım halde yoruldum yaa stres oldumm bütün gün yollardaydık...
Bugün rahmetli babamı ziyarete gittik...senağlama
O kadar işte...

Sevgili günlük bayram geliyor o yüzden ben senden en az dört gün ayrı kalacağım, Çünkü benim ev bayramda çok kalabalık olur yatılı gelenim olur o yüzden fırsat bulamam, tekrar görüşmek üzere günlük bayramımız mutluluk getirsin.:tomato:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…