Kadınlar Kulübü Günlük

selam gunlukk

bugun kotu bı gun oldu malesef dersler guzel gectı sewgılımle bulustuk sınemaya gıttık buraya kadar hersey guzel ewe donerken mınıbusten ındık bı cocuk war eskıden bızım bınanın karsısında calısıodu bı kac sabahtan berıde benı ızlıo zaten nese askımla optuk bırbırımızı ayrıldık hemen pesınden o cocuk geldı nbr hazal dedı ukalaca sankı onceden benımle konusmusta bıde utanmadan ısmımle hıtap edıo :1closedeyes:bende sanane dedım nıe kızıosun kı dedı guluo karsımda hıcbı cıddıyet yok bende takılma pesıme gerızekalı uzak dur dedım askımda bızı ızlıo tabı gordum hemen :1no2: tam ewe gırcekken askım aradı nıe o cocuk yanına geldı kımdı we buna benzer sorular sordu
bende anlattım ıste tekrar asagı ın cocuk yıne gelıcek mı dedı ındım bakkala gıttım cocuk yıne karsımda konusmaya calısıo askımda sınırlendı
we olanlar oldu allahtan kawgaları uzun surmedı :1no2:

cok uzuldum ona o kadar tembıh etmıstım sakın wurma falan dıe ama dınlemedı
benım yuzumden bole seyler yasanması off yaaaa fisfisfisbıraz oncede askım kusura bakma kızmadın dımı bunlar oldu dıe falan dedı ama ...bılmıorum ben ona uzuluorum :asigim:

askımı cokkkk sewıorum kocaman cok herseyden cokk asırı bumbusbuyuk cokŞeniz

bırz oncede arkadasım gelmıs unıw den bızdeydık ohh bı suru dedıkodu yaptık bıraz olsun rahatladımnaniknanik yarında alıswerıse gıtcez bırlıkte:icecream:

hastalıgım ne derecede dıe merak edıosan ıılesıorum artıkk sesım de kendıne gelıo yawas yawass:teytey:

ıı aksamlar bugun bayagı dolu bı gunduu benden bu kadar byess:a015:

oy günlük oy bu günüde yedik..öğlen 1 e kadar uyursam böle günden bişicik anlamam işte midem ağrıyor..kankamda istanbula gitti..of of darlıklıyım günlük delüsü...ay bide senin konuşup cvp verenin olsa ne güsel olurdu..neyse sen kal ben gelicem yine sana bişiler yazmaya..bu gece uzun olacak yer ayır bana hee....

Selam günlük, bu gün kar görmeye Gözne yaylasına gittik. Biz bunu hep yaparız arkadaşlarla beraber. Gözne Mersine bir saat uzaklıkta toros dağlarının eteklerinde bir yayla, ve mesire yeride var. Arkadaşlar kar topu oynadı ama ben elimi bile sürmedim. Çünkü kar ve soğuk hakkındaki fikrim : Seni uzaktan sevmek aşkların en güzelidir. Çok güzel bir gündü soğukta olsa.............:teytey:

oyyy qünlükçümm oyyyy
buqun işe başlanqıncın birinci qünü ayaklarıma kara sular indi hem tiyatro hem cafede çalış bin kişi herhal qeldi eziyet ama qüzel ya en qüzelide yorulunca paraı almak.. ozaman anlıon anyayayı konyayı :) sıkıysa parayı harca hehehehe.. öle işte qünlük qüzel bir qün deqişik bir qündü yarın hafta sonu daha çok olucaklar :):):) yaşasın çalışmak ....

bir sürü meslek taşlarım qeldi.. babamın çevresinde tanıdıqım nekadar öqretmen avukat varsa hepsi oradaydı.. qüzel bir ortam ama bazıları çok havalı onları dövesim qeldi :)

slm günlük bu seninle ilk tanışmama biliyorum biraz erken yazmaya başladım ama neyse aaaa çok uykum var benden bügünlük bu kadar görüşürüz canımmmmmmmmm

sevgili günlükçüm...
bir süre sana yazamıcam çünküm annemle ikimiz şehir dışına çıkcaz..
seni götürememki yanımda...kkdaki herkezi çokkk özlücem şimdilik mutlu günler herkeze..

Selam Günlük...Şeniz
Ay 6 saattir dükkandayim, 4 saatim kaldi, yaa sabir ...:bbo:
Millet catir catir dügünlere gitti,ben koku$tum bu dükkanda yarebbim tatlicadiarzu
N´apalim,ekmek paramiz,sabretmek zorundayim :1closedeyes:

Ay sana söylemeyi unuttum, "KABADAYI" filminin galasi icin bilet ayirttim kendime :teytey: $ener $en beyefendi geliyor,insallah tanisma firsati bulurum kendisiyle,zira cok seviyorum adami :asigim: Belkim artist de yapar beni tatlicadiarzu Tabii Kenan beyefendi de geliyor, hayranlari varsa selamlarini iletebilirim yani :icecream:

Neyse; benden bu kadar..

tatil gunum olmasina ragmen yine erkenden kalktim..hastayim burnumun tikanikligi ile nefes almam beni uykumda bile yormus olmali ki sabahin köründe uyandim...ogleden sonra arkadasimin oglunun dogumgunune gittim biraz acilirim dedim ama...yok benim keyfimmmmmm yok......
bir kac gun daha boyle gidecek belli.olduu
hadi gorusuruz ....

Merhabalaaar saygıdeğer günlüüük,
Ben çok yorgunum bugün yaauu sabahın 9undann beri dışardaydım poff şimdi de bi film koydum izleye izleye uyurum artık daha bu saatte...
Sigara içmeyeli tam 1 hafta olduu...bugün zor dayandım bakkala girip alcaktım bi paket zor tuttum kendimi...
Zaten sevgilim bir kız arkadaşıyla kahve içmeye gitti kafam bozuk tüttürseydim şölee bi cigara ama yook tutcam kendimi bakalım nereye kadaaar
hadi öptümm
her şey çoook güzel olsun!!!!

selam gunlukk
bugun cok guzel gectıı hemen anlatıım sabah kahwaltıdan sonra en yakın arkadasımla alıswerıse gıttık gezdık dolandık yemek yedık bıseler aldık solemesı ayıp cok guzellertatlicadiarzu cok ozlemısım bırlıkte gezmeı onunla bıkac ayın acısını cıkarttıka.s

sonra ewe geldık ben ders calıstım 5 gıbı askım aradı konser war gıdelım mı dıe merwede gelsın dedı bende olur dedım ucumuz gıttık 6 gıbı 7 de basladı bı yanımda askımla eleleyım bı yanımda en yakın arkadasım cok hosuma gıttı bu tablo cok mutlu oldum yanı:asigim: bu arada mustakbel gorumcem we arkadaslarıda wardı onlar costu.arkadaslarıyla tanıstırdı benı utandım ya

sonra askım bızı ewe bıraktı yanı daha yenı geldım we hemen yazmaya basladım :icecream:

yarın hıc durmadan ders calısmam lazımm bugun yeterınce calısamadım
zor bı gun olcak:1closedeyes:

bu aksamlıkta benden bu kadar ıı aksamlar sana:icecream:

aklıma gelmısken LIMONI ye soler mısın kenana selamlarımı ıletsınn fılmın cıkmasını sabırsızlıkla beklıorum:a015:

selam gunlukk
................

aklıma gelmısken LIMONI ye soler mısın kenana selamlarımı ıletsınn fılmın cıkmasını sabırsızlıkla beklıorum:a015:

Aaa ne demek sekerim,senin icin sapur supur öperim bile adami tatlicadiarzu
Ama sirf senin icin bak:icecream:

Yine BENNN(Piyangodan mı? cıktı len bu kız:1closedeyes: GÜNLÜKÇÜK)

He yaaaa:mymeka: piyangodan lotodan motodan cıktım sabah sabahkafamçokkarıştı

Efendim içimdekielri dökmek isterim ama dökmeye cesaretim yok sözlerim yetmez ayollülülülülülü Kısacası yaşıyorum işte dünya dönüyor ben içinde top misali ordan oraya....

Bu arada hacen şu LİMON 'mudun yoksa LİMONATA'mıdır nedir işte o gacı söyle benim şansımanlarımı gevşetmesin:mymeka: onun acısından hec iyi olmaz....

Günahım neydi allahım...Dualarımda yalvarmıştım..Onla olmaktı İSYAnım...
Can yoldaşım arkadaşım kaderimdi...senağlama Sen yazmıştım..
Ben nerde YANLIŞ yaptım...
BİTTİ dünyam ziyan oldum ziyan ahhhhhhh bir anlatsam...

Nerede nerede ben nerde YANLIŞ yaptım:mymeka:

Bu kadarcık....Çekilen cile kutsalsa gelicek güzel günleri beklemek SEBABTIRtatlicadiarzu
Kestane kebab acele cevap PLS:mymeka:

selam gunluk
moralım cok bozuk dun gece yazamadım aglamaktan .eskı sewgılısınden maıl gelmıs we ben okudum maılde neden hazalla ayrıldık dedın her konsmamızda nıe bana umıt werdın .ewınızı aradım kardesınle konustum hazalla hala bırlıkteymssınız.yazmıs sewgılımın ex askı .kaldım ole napcaımı sasırdım hemen konustuk ben ole bıse yapmadım asla konusmadım konusmamda senı aldatmam ws dedı ama ben ınanmadım .agladım agladım butun gece ya kac yıl bırlıkteydık bı salak kız yuzunden hersey berbat oldu.bugun aradı goruselım dedı bende ders calısıorum bıtınce dedım bıttı geldı yanıma neden bana ınanmıosun aramızı bozmak ıcın yapıo dedı bende ıkınızdende ırenıorum bıttı eger tekrar benı ıstersen ewınızın numarısını degıstırınce gel dedım.cunku kız sık sık arayıp kapatıomus:1closedeyesda tamam dedı ama tel babasının uzerıne kayıtlı we yurt dısında babasıda nolcak bılmıorum.hıc yuz wermedım bakmadım yuzune kalkarken elımı tuttu optu falan o an koptum agladım yanında malesefsenağlamauzuldu tabıkı ama ben daha cok uzuldum
napcagımı bılmıorumm ama o numara degısmeden gorusmıceım kesın.solede bıse warkı hala cok sewıorum:asigim:

Selam günnükcaaan,
Rockerx arkadaşımıza sölee bence kız aralarını bozmak için özellikle böle bi mail atmıştır ama yine de burnundan getirsin tabi sevgülüsününlülülülülülü
Neyse konumuza dönelim...şimdi günnükçüm kafam allak bullak anacım nerden başlasam nasıl anlatsam...
Öncelikle en iyi arkadaşım askere gidiyor yarın bugün görüştük çok özlicem ben onuusenağlama Bütün askerlere de hayırlı teskereler diliyorum bu arada...
İş cephesinde iyi gelişmeler olmaya başlası galiba Allah sonunu da hayır etsin inşallah
Aşk cephesi karışık biraz...ya bu mişterimizden bahsetmiştim ya sana been galiba hafiften bana asılıyo gibii...böyle düşünmek istemiyorum ama bilmiyorum ya çok mu yüz verdim acaba yaaa klava: Ya erkeklerin erkek oldukjlarını unutup öyle davranıyorum çoğu zaman ve al başına derdi şimdi!!!İnşallah sandığım gibi değildir...
Sevgilim her zamanki gibi ot kıvamında ilgisiz canım benim...O burada başımda olsaydı eğer ben böyle şeylerle uğraşmak zorunda kalmazdımm!Sevgilim yokki ortada asılan asılır tabiii !
Bak şimdi yine sinirlendim yauuu neyse günnük sen bana dua et de şu işim bi olsun aşk meşk hallolur bir şekilde önce beli doğrultmak lazım:roflol:
Bi de bişey itiraf edicem bugün 5 sigara içtim ya 1 haftadır içmiyodum ya...hala canım istiyo bi de işin kötüsü offf
Hadi öptümm
Her şey çoook ama çook güzel olsun!!!!!!!!!

Uzun zamandır yazamadım günlük
Çok kötü günler geçirdim biliyosun ki efeden ayrıldım.Ama çok sevdiğim için ilk günler bırakamadım günlük konuşmak istedim sorunlarımızı anlattım,ama hiç umursamadı yine beni suçladı kavga ettik herşey daha kötü oldu sonra ben konuşmayı bıraktım,bu arada konuşuyoduk ama sadece msnde telde değil görüşmüyoduk da zaten.Tam acım hafiflemişti arkadaş olarak msjlaştık bikaç gün içim rahatlamıştı normal yaşantıma dönmüştüm.cumartesi kursa gidince gördüm ki o beni silmiş aynı sınıftaydık yanyana oturduk fakat hiç konuşmadı benle.Ben çok kötü oldum masanın üstüne kafamı koydum ders filanda dinleyemedim hiç.Ama bana bakıp da nasılsın niye böylesin demedi günlük.senağlamaBende hoca derse ara verince çıktım ben gidiyom çok kötüyüm dedim gitme dedi ama öylesine,peşimden gelmedi.senağlamaÇok kötü bi gündü günlük sonra ben de onu umursamamaya karar verdim kendimi uzaklaştırmaya çalıştım.Fakat dayanamadım çok üzüldüm çok ağladımsenağlama.Sonra bigün mail attım beni son kez ararmısın ama ben istiyorum diye değil biraz da olsa sende istiyosan ara dedim.Aradı hemen ve biz konuşurken eski şeyleri hatırlayıp yine kavga ettik.Beni çok kırdı günlük ve şu an diyorum ki iyiki ayrılmışım en son konuşmamızda öyle şeyler dedi ki kesinlikle kabul edemezdim onları.Şimdi unutmaya çalışıyorum.Eve gitmek istiyorum biran önce ankaradan çok sıkıldım bayram için gitcem iki hafta ordayım sonra finallere gelcem tekrar gitcem eve ve tekrar ankaraya döndüğüm de 2 ay geçmiş olcak herşey daha güzel olcak.Onu hatırlamıycam ondan sonra ve yeni bi dönem benim için çok güzel geçecek.İnanıyorum günlük daha çok mutlu olacağıma inanıyorum :1hug:

Selam günlüüük,
Sabit müşterin geldiii
Bugün baya boş bir gündü
Sevgilimin yine ayarı bozulmuş kısa devre yaptı anacım
Dün zaten bozuktu (ben erkek kankamla çıktım diye olabilir)
Gece de hiiç aramadan msg atmadan uyumuş sabah buz gibi bir günaydın mesajı attı...
Herhalde kendi çapında sorunları var yine diye düşünüyorum...
Ben de bugün ona yıldönümümüz ve doğumgünü için hediyeler baktım internetten...
Dün o bahsettiğim müşteri beni mesaj yağmuruna tuttu günnüüük açık açık bir şey söylemiyor ama böyle ima ediyo ben de anlamamazlığa geliyorum napiim...
Belki de ben kuruntu yapıyorum ya adamın belki niyeti yok ay ne kendini beğenmiş şeyim töbe töbe yaa
Neyse günnük olay yok annatçak sana olay çıkarıom ben de naapiimnaniknanik
Öptüm şekerrr
Her şey ççook güzel olsun,,,böle bölee aşk dolu ve huzur dolu günler olsunnn,işlerimiz iyi gitsinnn,bolluk berekeeet olsunnn ve tabi en baştaa bol bol sağlık olsunnnn

selam gunlukk

bugun moralım sıfır olarak bulustum sureklı ılgımı cekmeye barısmaya calıstı ama hıcc yuz wermedım ole heykel gıbı durdum karsısında tel numarasının babası uzerıne oldugu ıcın degısemedıgını we babasının da 6 ay ıcınde falan gelceını soledı bende o zaman altı ay sonra gorusuruz ben 15 ay dayandım senı gormemeye bunada dayanırım merak etme dedım:1closedeyesda asla goruscez hep hallettırcem dedı bakalım.we bana aılene sole sozlenelım ısterler mı dedı bende aılemden once benım ıstemem gerekır karısık kafam dedım.bugunde yıne o kızın yazdıkları bı anda aklıma geldı elını falan omzumdan cektım hızla oda sasırdı noluo dedı ben kabus gıbı aklımdan cıkmıo dedım. sonra cok acaıp oldu yapmadım dıorum unut nolur dedı bende dayanamadım okk dedım.ama suan ıcım ıcımı yıo keske affetmeseydım dıorum offffff. ya numara degısmezseefisfisfis.

dersanedede dersler guzel gectı zaten pazar pazartesı bayagı calısmıstım.
cuma gunu toplantı warmıs ne dıcek hocalar cok merak edıorum.hı bıde sınıfca kurban kesıoruz cok hosuma gıttı bu fıkır.endonezyadakı cocuklar ıcın.

Cotton candy ıns onun ıcın yapmıstır aslında bende ole dusunuorum kız benım maıllerı okudugumu bılıo cunku.ama yınede tedbırı elden bırakmamak lazım olcagı warsada olmasın naniknanik.yorumun ıcın saol.hı bıde askerdekı arkadasın ıcınse zaman emın ol cabuk gecıcek.

bugunlukte benden bukadar ıı aksamlar.:a015:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…