Kadınlar Kulübü Günlük

selam gunlukk

dun gıremedım gunluk cok hastaydımm yazamadım o yuzden dunden baslıorum sabah annemler golcuge gıttı hem teyzemı zıyaret ıcın hemde bı akrabamızın beynınde tumor war 1,5 yıldan berı sureklı amelıyat oluodu artık yapıcak bıse yok demısler ewe yollamıslar ona bakmak ıcın.cok yazık yaa kız daha yenı ogretmen olmustu zaten kızcagız hasta bıde nısanlısı olcak adam aramıomus onuda kafaya takıomuss:1no2: bende askımla buluscaktım sabah kalktım bı guzel dus aldım hazırlandım suslendım puslendım cıkmadan 10 dk once karnım agrımaya basladı gecer dıe ınatla ewden cıktım nese askımla gorustuk ama dayanamadım 1 saat durdum durmadım hemen ewe bıraktı benı:1no2:

bugun ıse yıne kahwaltımı yaptım hazırlandım askımla bulustuk arkadaslarıda wardı okey oynadık askımla ben yendık:hooray: hıı bıde arkadasının sewgılısıde geldı kızla oglan nasıl anlasıo yaa cok ılgınc ben bole sewgılı gormedım cocuk bızımle okey oynuo kız bende ıste sahılde takılcam ayaklarında acaıp bıseydı cok ılgısızler bırbırlerıne karsı sankı ıkı yabancı:1closedeyes: allahtan bız bole deılız :asigim:cok sewıoruz asıgız kocamannnŞeniz daha sonra sınemaya gıttık kutsal damacan aya guzel bı fılm safak sezer yıne manyak:roflol:fılmden bıtınce askım benı ewe bıraktı bugunde benım ıcın bıttı sayılır.

sımdı ısee ders calıscam geceye kadar.bugunu ozetlımde ole baslım dedım

cotton candy nın ıı haberlerını burdan beklıorumm:1hug:

benden bugunlukte bu kadar ıı aksamlar byess

slm günlük,
bayram bitti artik,bizde hic kimseyi görmeden,bayrami yasayamadan bitirdik iste:çok üzgünüm:telefon ediyoruz ama telefon ayri, beraber olup gülüp eglenmek ayri.cok özlemisim ailemi :a015:havada felaket soguktu zatensenağlamaah yaz bir gelse

benim günlügüm bügünde dertleri sevinçleri dinledin karnın büyüdü bende bügün bayramın son günü iş ütü ve dolaba yemek koydum yarın iş var haydı bakalım koay gelsin ok hepinize

slm günluk
bugun gurbette bayramin sonuncu gunu biliyormusun burada ne bayramdan nede yilbaslarinda birsey anlamiyorum icimde vatan hasreti sevgiklerime özlem var burada biz gurbetcilere ne bayram geliyo nede yilbasi icime ne sevic nede bi heycan geliyo sanki siradan birgunmus gibi geliyo özel günler bana.

Selam günlüüükk,
Bugün eeen mutlu günlerimdendii çünkü bütün günü aşkımla geçirdimmm:asigim:
Biliyosun biz pek görüşemiyoruz ayda bir görüşsek seviniyorum valla...
Onun için bugün çok güzel geçtiii...Muhabete o kadar dalmışız ki saatler nasıl geçti anlamadık
Hediyelerimi çok beğendii o da bana çok güzel bir kazak almışş ben de onu çok beğendimm
Ay ne diyim valla bir dahaki buluşmamız ne zaman olur bilemem ama onu iple çekiyorummmm:asigim:
Her şey çoook güzel olsuun!!!

Selam günlüüük,
Yine beeen...en son ben yazmışım zateen:icecream:
Bugün arkadaşlarımla buluştum güzel bir gündü ama çoook yoruldum yaa dönüşte 2 saatte eve geldim tam trafik saatiydi:çok üzgünüm:
Ya 2 saatte millet şehirden şehire gidiyo hatta başka ülkeye gidiyo ben evime anca gidiyorumm
Aşkım kendi şehrine döndü bugüünsenağlama
Ama üzülmicemmm buna da şüküüür dicemmm
Sadece dün geçirdiğiiz o güzel günü hatırladığımda gözlerim doluyor o kadar...
Hadi öptümmm
Her şey çoook güzel olsun!!!!

sevgılı gunluk ben kk çok sevdım çok guzel dostluklar var uzuldugum zaman kk gırıyorum derlesıyorum rahatlıyorum
bauada ayrı bır hava var
ıyıkı varsın kk çok tesekkur ederım

Merhaba günlük uzun zaman oldu sana yazmayalı
Efeyle barıştık :asigim: çok aşığım ben günlük çok özledim dayanamadım aradım ve barıştık.Herşeyi konuştum günlük herşeyi söyledim bana şunu yaptın bunu yaptın falan.Şimdilik iyiyiz dün tartıştık biraz ama tatlıya bağladık önceden bunu başaramıyoduk kavga ediyoduk sonra ne arıyodu ne başka bişey dün mesaj attı özür diledi bende hmen yumuşadım.O bana iyi davransa ben ona kızmam ama sinirli olduğu zaman kendini kaybediyo işte tutamıyo kendini.Ama öğretcem ben aşkıma sakin olmayıda öğretcem.Yılbaşı için gezmeye gitmeyi düşünüyoduk dün tartışınca bana bişey dedi bende bu sözün üstüne hiçbiyere gitmem dedim.Gezme işi de yattı yani artık kararlı olcam bi kere dedim o sözü geri almamam lazım.Neyse bizim aramız iyi olsun da daha çok gezeriz.Bu arada geçmiş bayramın kutlu olsun günlük.
Şimdi ödevlerimi yapcam çok ödevim var yaaa.
web sitesi yapcam tezimi de yapmaya başlamam lazımm (

sitede yeni üye sayılırım :) ve bugün çok mutluyum çünki kilo vermişimmm :)) hemen çizelgemi düzeltiyim :) 62.9 oldum 62 lere girmek çok güzel bir duygu :)

Günlük,
Ne degişti bunca zamandan sonra....
Hiçbişey günlük , çocukken hayallerimiz vardı
Büyünce beyaz atlı bi prensimiz olacak, pembe panjurlu bi evimiz....
Boy boy çocuklarımız olacaktı...
Ama biz hiç hayatın bize atacagı çelmeleri hesaba katmadık...
O kadar daraldımki sana anlatamam.
Diceksin ki herşeyin bi çözümü vardır..
Nerde günlük benim elimden neden kimse
tutmuyor?
Koskoca dünyada bi başıma kaldım desem...
Kimse halimi sormuyor desem...
Çok mu şey istiyorum günlük.
Uzanacak sevgi dolu bi el sadece....
Uzun zamandır kimseye anlatamıyorum içinde
bulundugum çıkmazı.
Anlatsamda kimse dinlemiyorki ,
herkezler aynı şeyi söler durur.
Yoruldum günlük,yaptıgım onca iyiligin onca güzelligin
karşında elimde kocaman bi hiçin kalmasından artık çok yoruldum....

ah leylom canım orası oyle elin adımları ne bilsin bizim bayramlarımızıtatlicadiarzuok goremiyorum seni bana gel:1hug::teselli:

Selam günlüüük
Bugün bütüün gün evdeydim biliyosun artık ev kızıyım işsizim...gerçi evden ufak tefek çalışıyorum ama çok zamanımı almıyor...Sevgilimi özledimm...boş durdukça daha çok özlicem galiba..kendime uğraşlar bulmam lazımmm..yarın bi güzel evi temizliyim en iyisi, örgü öreyim,komşum hasta ona yemek götüriyim...hem bu işlre yavaştan alışmaya başlaraım iyi olur belki o zaman evlilik yolumu açmış olurumyerimseniben Gerçi daha çok var galiba Allah bilir tabi de sevgilim daha askere gidicek bi de güzel iş bulacak birikim de yapacak ki anca yani...
Neyse canım yarın yine yazarım sanaaa
Her şey çoook güzel olsun!!!!a.s.

sevgili günlük bende bügün işteyim canım sıkılyor ne gelen var nede giden yaw soğuk bügün bırakım gidem ben beni kim dur diyecek kendim işim hahahaha üşüyorummmmm

sevgili günlük
2 gündür hastayım
sanki üstüme ölü toprağı serpilmiş
hiç keyfim yok şu günlerde :çok üzgünüm:

sevgili günlük bacım

biliyom bozuluyon çünkü çoook uzun zamandır giremiyom foruma şincik nedenini söykiyim..malum bayram için eve gittim bi 10 gün falan evde de artıkın bağlantı yok ondan giremedim..ama sevinme hiç artık döndüm diye çünkü yine yokum senağlama sınavlarım yaklaştı günlük ben de tembellik ettim bu güne kadar çalışmadım doğru dürüst..14 ocakta başlıyo sınavlar benim etekler tututşmaya başladı bu sene çok zor ya senağlama günlük bacım bana kızma olur mu kalbim hep seninle :asigim:

sevgili arkadaşlarım öncelikle hepinizin geçmiş bayramını kutluyorum çok özledim sizi giremedim ne zamandır beni merak etmişsinizdir uzun süre yine giremicem haber vermek istedim arada kaçamak yaparım belki sınavlara çalışmam lazım beni unutmayın olur mu senağlama

sizi çok seviyorum :asigim:

Merhaba günlük;
ne zamandır gelemiyorum sana.. Ama anlatacak bir şeyim yok ki gülüm. Sabahtan kütüphane,sonra anneme uğruyorum daha sonra yine evime dönüyorum.Bazen akşamüstü tekrar anneme uğrayıp babamı görüp güzel yemek varsa kapıp yine evime geliyorum.şutarafagitti
Hep aynı hep aynı..:sm_confused:
Enişteni sorarsan iyi çok şükür.Bayramda eniştenin kuzenleriyle dışarı çıktık eğlenceye. Kuzenlerin eşleri sürekli mız mızlanıp şikayet ettiler,müziği beğenmediler,yemekleri,içkileri eleştirdiler...Enişten daha iyi anladım kıymetimi. Ufacık olaylardan nasıl hemen bebekler gibi mutlu olduğumu,tatlı tebessümlerimi hiç eksik etmediğimi,kendisine olan düşkünlüğümü iyice fark etti..:asigim:
Çok şükür iyiyiz bugünlerde...
Yine gelirim ben..
Dostlara selam söyle....:1hug:

selam gunluk

bugun sabah askımla kahwaltı yaptık daha sonra dersaneye gıttım we gun boyu hıc gorusemedık:1no2:

yarında dogum gunu dun hedıyesını aldım ıns begenır.bıraz oncede bulusalım bu aksam yarının ne oldugunu sende bılıosun dıe msj atmıs bende yarın persembe nolmus kı yazdıma.soda unuttugumu sandı yarın dogum gunum o yuzden bugun yıne gorusmek ıstıodum neyse falan yazmıs :asigim: nasıl unuturum yaa kac gunden berı ben yarını beklıorumŞeniz

saat daha 7 olmadı bu aksam nasıl gecıcek yaa cok sıkıcı ewde olmak off off.

neyse bugunlukte benden bu kadar sana ıı aksamlarr :a015:

selam günlük...
bugün bütün günü uyuyarak,ağlayarak ve can sıkıntısıyla geçirdim
aslınsa hiç bişi yok ama tutamıyorum ben kendimi tutamıyorum gözyaşlarımı yani var tabide anlatabileceğim bişi değil

zaman demişler en iyi ilaç umarım benim yaramıda sarar...

cnm benimmmmmmmm :teselli::teselli::teselli:a.s.

Sevgili günlük bu aralar hastalıktan uğrayamaz oldum. Kulağımda problem çıktı fakülteyi su yolu ettim, amaliyet oldum ama sonuç sevindirici değil. O yüzden günlük moralim bozuk artık pvc bile bana zevk vermiyor, yoruluveriyorumda, yoğun antibiyotik tedavisi ve halen kullanmakta olduğum ilaçlar haftada kontrol rezillk günlük işkence resmen. Her şeyin başı sağlık , tek dileğim günlük bir an önce sağlığıma kavuşmak.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…