Kadınlar Kulübü Günlük

SELAM GÜNLÜKÇÜM..
SAMSUN TATİLİMDEN EVE DÖNMÜŞ DURUMDAYIM KIZIM VE EŞİMİ ÖZLEDİM ASLINDA BAYRAMIN BİRİNCİ GÜNÜ DÖNCEKTİK AMABÖYLESİ DAHA İYİ OLDU MEMLEKETTEYKEN TÜM ÖLMÜŞLERİMİZİDE ZİYARET ETTİM..
BUGÜN ARİFE OF OF ÇOK İŞ VAR..BENDE ŞİMDİDEN HERKEZİN KURBAN BAYRAMINI KUTLARIM,HEP BİRLİKTE NİCE UZUN BAYRAMLARA...

Sevgili Günlük Benimde Sana Bi şey Yazacam Bende Kizlarim Gelmedi Içim Daraldi Bu Ilk Ayrilik Bizim Için Onemli Boyle Günler Olmadi Gelmedi Ler Ve Herkesin Bayrami Kutlu Olsun Benimde çok şey Var Yazaçak Bügünlük Bü Kadarok

mrb günlük sana ilk yazışım bugün biraz iyi biraz kötü geçti günüm genelde temizlik yaptım, kötü diyorum çünkü dün sevgilimle tartıştık onu biraz üzmüşüm ama tartışma sonunda oda beni çok üzdü kırdı, iyi diyorum bugün hatasını anlayıp özür diledi çok sevdiğini söyledi aslında biliyorum bunları kızdığı an söylüyo, içinin onları söylemek istemediğini biliyorum ama yinede üzülüyorum işte onu çok seviyorum şimdi bayram boyunca giremicem 4.günde sevgilimle buluşcam bayramdan sonra görüşürüz artık, burdanda herkesin bayramını kutluyorum iyi bayramlar geçirmeniz dileğiyle....

sevgili günlük....
dünyadan bayram heyecanından kopuk bir hayat yaşadım bugün..tek düşündüğüm geleceğimdi üniversite hayallerim iyi bir iş iyi bir eş hayırlı evlatlar mutlu bir aile tablosu..
düşündüm yine...diplomamla karnemi aldığım gün beni üzen bu insanlara en ufak veda kırıntısı vermeden uzaklaşmayı..ama bu biraz imkansız gibi...çünkü bugün yakama yapıştı herkes bayramımı kutladı..yapmacık hareketler..bu abartılı neşenin altında soğukluğun ciddiyetin nefretin en alasını görmekteyim çünkü..
sevgili günlük...
çok saçma belki yıllar sonra okuduğumda gülmekten öleceğim şeyler yazdım..ne çıkar elbet ben kendim değişebilirim fakat ne kadar değişsem değişeyim mutsuz günlerimi geri getirip gençliğimin en mutlu günleri yapamayacağım..

selam gunlukkk

bugun cok guzeldı.oglene kadar kalktım anneme yardım ettım yaprak sarması yaptım.odamı topladım ws.

oglende ıse askımla bulustuk alıswerıs yaptık weee yuzuk taktık:asigim:zaten sureklı takalım takalım dıodu bugune kısmetmıs.cok degısık hıssettım kendımı ya, ben kı hıc yuzuk takmayan bırı nedense bgun hıc takamam falan dıemedım.:asigim:askımı cok sewıorum.bugun oruc tutuodum aksam yemegıne ewe gıdıcem falan dedım ama askım ızın wermedı bırlıkte dısarda yedık sonra biraz daha gezdık we ewe gelmeden once tabıkı parkımıza ugradık sogukta olsa oraya ugramak zewk werıo bızeŞeniz 7 gıbı ewdeydım.

Merweyı (en samımı ark.) aradım bıze geldı oturduk bırazcık dedıkodu yaptık.yaprak dokumunu ızledık cok sewıorum ya o dızıyı zaten tw de tek ızledıgım dızı.

Anlıcaın dolu we guzel bıgundu.Allah her gunumu bole nasıp etsın ıns.

sımdıden herkesın bayramı mubarek olsun.

bu arada Tiffany arkadasımızı cok umutsuz we karamsar gordum hıcbıseı kafasına takmasın we bugunlerın tadını cıkarmaya baksın

bugunlukte benden bukadar ıı geceler herkesee hayırlı bayramlar:kahve:...

Selam günlüüük,
Bugün çook yoğun bir gündü koştur koştur yorulduk ama yarınnn tatiill....
Sevgilimden haber alamıyorum yurtdışındaasenağlama
Bu saate kadar ona vereceğim hediyelerin paketlerini yaptımmm
NOLuuur beni ekmesinnn bütüün gün görüşelim yıldönümümüzdeee...
Bana hiçbir sürpriz yapmadığını biliyorum yıldönünümümüz için ama olsun napiim...
Ya ben yüzük istiyorummm yüzüük söyliyemiyorumki adama yaa onun düşünmesi lazımmmsenağlamaÇok istiyorum ama çoook
Rockerx sana çok özendim valla kız maşallah Allah bozmasın aşkınızı:nazar: Okuyunca yüzük isteğim depreşti yauu benim sefgilim de alsın bana yüzüük tahtadan olsa razıyım yaa...
Kız dua et bana da alsın benim sevgilimm
Hadi öptüüümm
Her şeyçoook güzel olsun!!!

MERHABA GÜNLÜKÇÜM..
BU SABAH FARKLI BİR SABAH,BİR BAYRAM SABAHI,AMA İÇİM BURUK BABAM YANIMIZDA DEGİL ONUN YOKLUGU ÇOK BELLİ OLUYOR,TEL AÇTIM ULAŞAMADIM,MESAJ ATTIM,HERKEZE MUTLU BAYRAMLAR DİLİYORUM..

sevgili günlük iyiki boyle bi yer açılmiş bizim günümüz macaralı gitti kurbana bak kurban kurbana düşmemiş oyle dediler ve bügün kesecek bişeyler aradık durduk ve sonunda bulduk yani inekti köye gittik bu kurbana düşmez dediler bizde evedönüş ve bi koç bulduk kestik ve gereken yere dağıttık allah kabul eylesin ya çok yoruldum vallahi ok hepinizin bayramı kutlu olsun

Selam günlük,bayramın ilk günü çabucak geçti,büyüklere gittik annemle,sonra birkaç arkadaşı gördüm yarında evde olurum büyük ihtimal...3.günü babamın yanına gidicem,annem yine yalnız kalıcaksenağlama bayramlarda ikiye bölünmek istiyorum:çok üzgünüm: babama gitsem annem yalnız kalıyo,annemle olunca babam kırılıyo ne kadar zormuş günlük dağılan bir ailenin enkazında kalmak 10 yıl geçti hala aynı hüzündeyim ama alıştım:çok üzgünüm: sevgilimi göremedim bu bayram canım çalışıyo bayram günü bile:çok üzgünüm: Eski bayramlar ne güzeldi be günlük erkenden kalkardık bütün aile bir arada,en büyüğünden en küçüğüne:asigim:cicilerimizi giyip şeker toplamaya giderdik,eskiden küçük paketlerde kolonyalar olurdu renk renk ben hep harçlığımı onlara verirdim,avucumun içinde sıkıp sonra yüzüme sürdüğüm andaki sevinci tarif eder mi bir cümle bilmiyorum,aslında okadar anlam yüklemeye gerek yok herşey bambaşkaydı demem yeterli:çok üzgünüm: Şimdi mi...?sabah uyanmak zor geliyo,yine bayram olduğu için yeni bişeyler giyiyorsun ama heyecansız,artık 2 şekerden fazlasını midem almıyo:çok üzgünüm: büyüdük büyüsü bozuldu herşeyin,bütün güzel şeyler özlediklerimiz oldu,içimde bir yer de bir boşluk,boşluğun yanında bir acı...:çok üzgünüm: iyi bayramlar günlüğüm,ben gideyim artık herşeye rağmen çok şükür rabbime yaşadığımız her saniye için:asigim: hoşçakal günlük...:a015:

sevgili günlük...
bayramın 1.günü fazla gelen olmadı ..hoş 1.gün kurbana ayırdı herkes..yarın ablamlar ve onun haşarı ötesi çocukları eve doluşacak ve ailecek başımız ağrıyacak fakat sağlık olsun..
bugün bayağı soru çözdüm ama dik üçgen çözemedim bir türlüKötü Kazen
deli olucam valla ya...akşam kankama sordum o da aynı dertten muzdaripmiş...
off şu üniversiteyi bir kazansam başka şey istemiyorum..

Bayramin ikinci gununde merhaba.. simde .evdeyim ama cok mutluyum cocuklarimla olmak en buyuk keyif.biliyorsun gunluk buyuk oglum istanbulda yasiyor ..orada bir hayat kurdu ..aman sagligi duzeni işi iyi olsunda ben özlemine katlanirim...bayram bana tatil modu gibi geliyor..evdeyim is yapiyorum yemek yapiyorum ...aile buyugumuz olarak ablamin evinde toplanip tum akrabalar ile bayramlasiyorum bu usul iyi oluyor ayni anda hepsini gormus oluyorum tek tek evlerine gitmeye gerek kalmiyor...ohh.simdi o fasil da bitti yasasin özgürlük...bana kizma ama gercekten artik bu bayramlar bana eski bayramlar gibi lezzet tat vermiyor..bilemiyorum belki de annem vefat edince bu duyguların icinde sıkıstım kaldım...neyse yinede bugunlerimize sukur olsun...

eşim hediye almış bana,ay bu adam kesin aldatıyo beni,d.günüme 10 gün
var ve ilk defa nerseyse hediye alıyo..sevinsemmi üzülsemmi..
ayy çok kötüyüm,ne zormuş şüpheyle yaşamak..
:1shok::1shok::1shok:heros esin hediye almis ne kadar güzel iste .seni seviyor demek ki .iyi bayramlar canimmmŞeniza.s.dogum gününde simdiden kutlu olsun canima.s.

selam gunlukk

bayram cok guzel we dolu gecıo dun aılemle bırlıkteydım dayımlar geldı bız gıttık teyzemlere ws.aksam da kuzenlerımle sınemaya gıdıcektık ama askım kızar ıstemez dıe gıtmedım.

bugunde askımla bırlıkteydık gezdık yemek yedık dun gorusmedık ozlemısız bırbırımızı:asigim:yarında arkadaslarıyla bırlıkte olcaz :1closedeyes:
sewmıorum ama malesefff onun arkadaslarının sewgılılerı cok enterasan oluolar yarınkılerıde merakla beklıorum acıkcası umarım moralımı bozcak bıse olmazz:eek:klava:nese sonrada benı ewe bıraktı her defasında soluorum buraya kadar gelmene gerek yok dıe ama dınlemıo hayır gelıcem sen benım huyumu cozemedın mı ben senı yalnız yollar mıyım ws dıo oysa ben onun ıcın dıorumm:asigim:

sımdıde gunluk yazmak ıcın ınternete gırdım cıkıp soru cozucem bugunun en zor tarafı kaldı anlıcaınn:1no2: zaten ew kalabalık gel de ders calıssnaniknanikdayancaz artıkk

gunlukcummm Cotton Candy e tahta yuzuk deıl yakında altından sole guzel bı nısan nasıp eyle...ıns yakında Cotton Candy ıstedıgın olurrr.belkıde yenı yıl hedıyesı olarak gelır.bayramında mubarek olsun bu arada.Şeniz

bugunlukte benden bu kadar ıı aksamlar gunluk byes:a015:

sevgili günlük..
dün o kadar dik üçgenlerle uğraşmışım ki gece rüyasını gördüm 150 derecelik üçgene dikme indiriyordum..hayallerime mi dikme indiricem nedir?...
neyse bizim dersanenin soruları zor!çözemiyorum...
bizim kızlar tavsiye etmişlerdi bi yayını şimdi ondan aldım eh anladım biraz çözüyorum o yüzden biraz sevindim..bir saat nette takıldıktan sonra testleri bitiricem yarın ikizkenar ve eşkenar üçgene geçicem..
kuzenim ve ablamlar geldi bayrama onlar da gittiler rahatım artık..yarın ve öbürgün kimse gelmez daha çok ders çalışırım...
olucak...olucak inşallah...

sevgili günlük benimde günüm hiç iyi gecmedi gelen giden ve eski tat yok bana oyle gelyor yada biz yaşlandık neyse ben bu bayramm nasıl gecti anlamadım başım ağrıdı evimdeyim ama huzur bulamadım çünkü kızlarım ilk kez bende ayrı bizde onlardan ayrı kaldık üzgün ve mutsuz ya bügünlük bu kadar ok

günlükçüm selam,,
bugün bayramın 3.cü günü çok yogun geçiyoruz,bugün eşim bizi hazırlandık uludaga çıkarcak şehrin içi çok soguk uludag kimbilir nasıl buz gibidir ,kartopu yapıcaz tabi bi taraflarımızı kırmasak bari,ya beyzamı anneme bıraksam mı acaba geçen senedagda hiç durmamıştı,ama beyzasızda biyere gitmek istemiyom ama neyse yapıcazbişey...

Selam günlüüük,
İşte geldim burdayımmm!!!
Tatil bittiiii...evimdeyimmm...güzel geçti bayram sadece ananeme gittik dayım da ordaydı teyzem de sabah bize gelmişti böylece annemin tarafını zaten ziyaret etmiş olduuk...ama babaneme gitmedik valla tatile çıktık kaçtıııkk (kötüyüüüz eveet ama o daha kötüü) ama telefon ettikkk...
Şimdi sevgilim tatilden dönsün diye bekliyorummm gece geç gelecek ya inşallah yarın bütüüüün gün görüşürüüüz zaten 1 günlüüne burada olacak bari yanımda geçirsin ama ailesinden kopabilirse tabii:eek:klava: Ben ona ne hedyeler aldım bi görseen...inşallah Allah kısmet eder de veririm yarın:asigim:
Bu arada iyi dileklerin için çooook teşekkürler canım Rockerx ciimm,inşallah dediğin gibi oluurrr,eğer olursa ilk sana haber vericemmma.s.
Hadi öptüüüümm
Her şey çooook güzel olsun!!!!

sevgili günlük
vallahi ben bu tatilden hiçbirşey anlamadım...yarın okul falan ayyy ...
hava günlük güneşlik..kar mı topluyor nedir?yarın kar yağsa ne güzel olur...

selam günlükçüm
bugün çok yorgunum ben ya ,bu yorgunlugun üstüne 30dakika bide yürüdüm neyapayım ya bu bayram ben i sarstı kilo daha almak istemiyom dikkatli olmam lazım..günlükçüm şal örmeye başladım ,az kaldı bitecek çok ta güzel oldu,dimieeeeeee tabi kim örüyo demi....

X