Kadınlar Kulübü Günlük

çat diye çatlamak üzereyim ..
ayy cok sıkıldım ben ((
evde otur otur patlicam yakında ..
yapcak bişeyde yok :gitme:
tv izliyorum full..
her programı sor bilirm kaçta hangi knalda :sinifsinif:
haftaya aşkım sevgilim gelcek :asigim:
hadi ben forumda fink atayım öptmmm Şeniz Şeniz Şeniz
asipigrensesimde mutlu olsun Şeniz Şeniz

günnüküüüüümm mafoldumben
hiç bu kadar kötü hissetmemiştim kendimi :çok üzgünüm:
bugün çok üzgünüm hemde çok
nasıl bu hale geliyoruz bilmiyorum
lanet ediyorum aramızı bozan her şeye
yalnız başıma oturuyorum evimde
gözyaşlarım yanımda :çok üzgünüm:
neden neden neden diye sormaktan kendimi alamıyorum
milyonlarca kez beynimde yankılanıyo sözcükler
iyi hissetmiyorum kendimi
iyi ki varsın içimi sana döküyorum senağlama

Son düzenleme:
günlük naber

kısçemi uyuttum sonunda..
tatile giden eltimin balıklarını besledim,
bi onlar eksikti evde onda iş güç arasında.
evde tek çiçek var,
aydan aya su verebilirsem şükrediyorum.
onlar da pek dayanıklı saolsunlar-tatlicadiarzu-
canım yemek yemek istemiyor.
nescafemi aldım elime,keyif almaya çalışıyorum.
ütü var yapamıyorum.

ben kocamı istiyorum :gitme:

günlükkkkkk çok mutluyum en yakın arkadaşım hamileeee içim kıpır kıpır ınsalla en yakın zaman da bana da kısmet olur bu duygu :)

günlükmafoldumben
oğlumun hiç iştahı yok 2 günde süzüldü yavrummafoldumbenmafoldumben
nolur çabuk geçsin bu hastalık yaaasenağlama

bebeğim :asigim:annem kurban olsun seni verene yavrum çabuk iyileş nolur:çok üzgünüm:

selam günlüküm
havalar iyice ısındı artık bi güzel evimi temizledim
balkonları falan yıkadım sonra güzel bi dus aldım
kısacık sortumuda giydim oturuyorum simdi
ooh yazı seviyorum ya ne güzel rahat giyinebiliyoruz
bide havalar gibi benim ruhumda ısınsa artık ne güzel olur yaa(

gunlugum cok hastayim
sevgilim istanbulda degil
ozledim biraz ama henuz delirmedim sakinligimi koruyorum
evdekiler biraz delirtiyo ama idare edebiliyorum simdilik
birde su agrilar olmadan uyuyabilsem biraz..

Canım günlüğüm,
bugün son finalime girdim iki notum açıklanmış ikiside A- sinir oldum bi tane bile A göremicem mi bu
dönem:sinifsinif:
Havada çok sıcak şimdi uff sineklere hep beni yiyor. Nedir bu işin sırrı anlayamadım vallahi annem
yanımda kadına dokunmuyorlar benim ayaklarm bacaklarımı mahvettiler:sinifsinif:
Cazibeme şu sinkeler bile yenik düştü dicimde bunlar dişi ya :kedi:
neyse günlüküm iyi geceler sana görüşmek üzere herkese selam sölee:gitme:

Çok Büyük Konuştun Zamanında Gülçin Hanım Çokkkk :mymeka:
Sen Ona Buna Ahkam Kesersen..Hiç Kimse Beni Netten Uzak Tutamaz Dersen Vakti Zamanında..
Elin Adamı Gelir Ambargoları Koyar İşte Böyle klava:
Oh Olsun Sana.. Kendin Ettin Kendin Buldun..
Çattın Dişli Bi Herüfe :mymeka:

Ah Günlük Artık Anca O Nette Olduğunda Gelebileceğim Sana Ve Arkadaşlarıma mafoldumben
Kim Beddua Ettiyse Alsın Geri Nolar Ya lmaz:

günlük!!

sana yine canımın çok sıkıldıgından filan bahsetmeye gelmiştimki
şimdi bi haber duydum çok üzüldüm içim sızladı resmen karşı apartmanda bi kalabalık öğrendikki daha 10 yaşında bi çocuk bu dünyadan göçmüş babasıyla havuza gitmişler ve havuzda bogulmuş yavrum nasıl olur aklım almıyo kimse yokmuymuş orda
babasına acıktım demiş babasıda bişeyler almaya gitmiş çocuk havuzun dibinde nasıl bi acı,,
o baba bunu nasıl unutacak vicdan azabından ömür boyu acı duyacak mafoldumben

böle şeyler duyunca işsizlikmiş aşkmış falanmış bu tür acıların yanında hiç kalıyo günlüküm

Allah herkese yardımcı olsun acılar yaşatmasın inşallahh......

iyi bak kendine yine gelirim ben bebişim

ılk kez yazıyorum buraya cok mutluyum cokk

bugun keplı fotolarımı cekıldımm cuma gunu kepım var herkes öle mutlu kı bıze bu gunlerı gosterdın dıye :)

ıns tek dersımı de gecerım günlükkkk

allahımm cok şükür !

yine uzun bir aradan sonra burdayim...
cok yorgunum cok yoruldum be günnük...
annem türkiyede onun olmayisi bir yandan sinavlar üst üste geliyor baska bir yandan...
ve yarin tatil olmasina ragmen calisiyorum...
nereye, neye, kime yetisecegimi sasirdim artik...
bu gidisle bir dersimi eylüldeki sinavlara birakmak zorunda kalicam ki bu hic istemedigim bir sey...
icim hic rahat degil, resmen biri bogazimi sIkIyor gibi hissediyorum...
annem olmadan bu ev ev degil be günnük...
kendimi yarim ve kimsesiz hissediyorum...
tamam babam var, ablamlar, kardesim var ama annem bambaska...
neyse günnüküm ben aglamadan gideyim artik...

Sabah şeriflerin hayr olsun günlük
kımla yazıyoruz bugün sana
Evetttttttt yanlış duymadın bir kızımız olucakmış
Allahın izniyle dün öğrendik cinsiyetini
Rüyamda erkek görmüştük ben de eşimde ama rüyalar ters çıkarmış
Allah biliyor ya önemli olan sağlıklı hayırlı evlat olmasıydı ama içimden çekende kız dı
Eş, dost, arkadaşlar hep senin kızın olsun öyle dua ediyoruz diyorlardı duaları kabul oldu.
Kızım olup bana benzesinmiş kokoş süslü :))))))))
eşim yandım ben diye dizini dövüyor :))))))) iki kokoşla nasıl baş ederim diye....
İsim aramalarına geçtik yok şu olsun yok bu olsun diye
daha 4 ayım var neydeyse buluruz daha
haber verim dedim yavrumu sana günlükkkk
kokoş kızım ve ben öpüyoruzz

Sabah şeriflerin hayr olsun günlük
kımla yazıyoruz bugün sana
Evetttttttt yanlış duymadın bir kızımız olucakmış
Allahın izniyle dün öğrendik cinsiyetini
Rüyamda erkek görmüştük ben de eşimde ama rüyalar ters çıkarmış
Allah biliyor ya önemli olan sağlıklı hayırlı evlat olmasıydı ama içimden çekende kız dı
Eş, dost, arkadaşlar hep senin kızın olsun öyle dua ediyoruz diyorlardı duaları kabul oldu.
Kızım olup bana benzesinmiş kokoş süslü :))))))))
eşim yandım ben diye dizini dövüyor :))))))) iki kokoşla nasıl baş ederim diye....
ısim aramalarına geçtik yok şu olsun yok bu olsun diye
daha 4 ayım var neydeyse buluruz daha
haber verim dedim yavrumu sana günlükkkk
kokoş kızım ve ben öpüyoruzz

efetttttt=) yaz temizliğine katıldım yaşasın yer silmek =(dinlene dinlene yapıcam artıkın napak yaptık bir daha çekecez.ahh günlük ahhh içim coşuyor bu ara hayırdır inş.hayırdır hayır 23 haziran bir gelsin şöyle kafamı dinlicem 1 hafta gözlerimi kapatıcam denizin sesini ve kokusunu içime çekicem tekne gezilerine katılıcam denizi yaşıcam öyle ihtiyacım var ki dinlenmeye deniz benim özüm gibi ya yok böyle bir şey .günlük kocişim ısrarlarıma dayanamayıp dişlerini yaptırıyo nihayet hahahahahah görmeni isterim ön dişler kabus gibi gülme ve konuşma diyorum o zaman o gidiyo yerine acayip bişey geliyo hayırlısıyla yaptırsın dişlerini daha yakışıklı olucak kocişim çok güzel hediyeler aldım ona tarzını değiştiriyorum ben boyuna doğuruyorum onuda gençleştirmek için herşeyi yapıyorum anam bir yerde hata yapıyorum gelibbaaabababab bak yazınca anladım ne yaptığımı =)oyyy kurban olurum ona kocişimi seviyorum kızmı seviyorum fasulyeye anlamadım daha bişey ama hazır onada kalbimde bir yer seviyorum ailemi allahım bizi birbirimizden ayırmasın ...ohhh ne zamandır yazmıyodum sana iyi oldu hade ben kaçıyom işler beni bekliyo kızımda kalkar şimdi kahvaltı hazırlıyım krep istedi kuzuşum benden ona görüyon işte beee hayat böyle gidiyo inşallah yerim iyi olur bu hayatın içinde bişeylere faydam vardır ve akıllarda bir iz bırakabilirim =)yeter çok boncuk dağıttım sabah sabah .....işler bitsin bir hafat on güne depresyon eşiğinde geri dönerim hahahahahhaha yaşasın çerçeve ciflemek=(allahım beni affet yaşasın mutfak süngerleri ve dolapları ıyykkkk sabah bulantım tuttu görüntünü değiştirmeden kaçıyım ben günlükçümmmmmmmmm=)=)=)=)=)

Sevbgili günkük sinek istilasından bacaklarımı yem kullanan anneim sinekleri bir vuruşla
öldüürmesiyle kurtuldum
hepsi öldü çok yazık çok :gitme:
sabah sabah kalktım bir hamratlık durumuna girdim. Kadeşimin odasının güneşliğini ütüledim (kırışık
perde hiç sevmiyorum bunu yaptığım içinde millet bana hayretle bakıyor sanki ütü yapmak anormal

bişi:umursamaz:)
Sonra geçtim odamı dönemsel toparlama işlemine tabi tuttu. Notlarımı dosyaladım, klasöre yerleştirdim.
Çöpleri attım tam üç pet şişe çıktı odadn buldupumu saklamışım niyayse çöp oda olmuş odam:sinifsinif:

Sonra bir güzel kitapları indire indire yukardan aşağı sildim raflarımı masamızemuszemus

Ohh odamın bahar temizliği tamam bitek yerler kaldıkaydirigubbakcemile5
Salonun perdelerini da ütüliyip kışlıkları toplicam bugün dolap açılsn biraz hiç birşeyim yok gibi iki üç
body giyip duruyorum diğerleri elime geçemediği için olmazki böleeelmaz:
Zat bunu farkeden sevgili sözlüm bile dönüp dönüp aynı şeyi giyiyosun dedi bende hazır bahne yeni
bişiler istiyim dedim yemedi adam var olduğunu biliyorum dedi:sinifsinif:
Öff çok bilmiş erkekle uğraşmak zor:umursamaz:
Neyse işte günlüğüm tatailimin ilk günü bugün ve temizlikle başladık gene kendime iş çıkarmasam zati
ecde napcam ki
Hadi görüşürüz günlük buaralar sıkıntım yok Allahtan hep böyle devam eder inşallah:Saruboceq:

He birde dün, geçen sene benim ve annemin çok üzülmesine neden olan göz yaşlarımın
sebebi bir pisliğin ceza aldığını öğrendim 5 sene. keşke daha fazla olaydı ama bu bile içime su serpti.
Benm ömrümden ömür yedi mezuniyetime annem bile gelmedi onun yüzünden Allah kat ve katını ömür boyu çıkarsın ondan.
Allah' ın sevgili kuluymuşuz Allah kurtardı o pislikten bizi uzun bir sürede yok artık:lepi:

ışe böle byeeopuyorumnanaktan

günlük bebiş günaydın

dün hiç uyuyamadım ezan okunuyodu ben hala bi oyana bi buyana yatakta döndüm durdum

uyuyamamak gibi fena bişey yok ya

bugun sergi var ona gidecem

ya şu bilgisayarıma benden başkası girince sinir oluyorum yada giriyosunuz karıştırmayın

misafir geliyo anneleri küçücük 2 yaşındaki bebekleri yürüyün bilgisayar varmış tobe tobe nasıl sinirleniyorum ne anlar o çocuk yahu bozuyor ayarlarını bilen yok tabi yine kafasını karıştırmışlar zaten pek düzeni yok kilit koyacam açılmıyo bilgisayar diyecem ayıp olacak bu sefer sinirlendim bak yine

hadi iyi bak kendine bebişim görüşürz...

günlükcüm merhaba
ayrılıyom senden 1 aylığına bugün yolcuyum
herkesciklere selam olsun 1 ay kafamı dinleyip bomba gibin gelcem inşallah
gidiyim tatilimi yapıyım dimi
bütün kızlara selamımı ilet
hakkınızı helal edin malum yola çıkıyoruz
görüşmek üzere günlükcüm

ben geldım gunlukcummmm
canım sıkkın gunluk geldgımı her sey ust uste gelıo ıste . . .
bı ton sorun problem var bı de ustune sevgılım cıkıooooo
ayyyyyy yangın var dıye bagırıcam sonunda heee bunaldım walla yaaa
bır Allah ın kulu da benı anlasın
teyzeme canım sıkıldı gunluk cok zor durumdalar ve bız hıc bısey yapamıyoruz
bu nası bı dunya bu nası bı adalet gunluk ya

stajdayım Allah tan 1 hafta kaldı bu sıcakta her gun 6 da kalk gel kostur kostur
aksam 9 dan asagıda eve gıtme ve karsılıgı ne koca bı hiç :umursamaz:
yurdu ozledım okulu ozledım Sakarya yı ozledım be gunluk ne rahattık heee
ıstedıgım saatte yatıodum ıstedıgım saatte kalkı odum ıstedıgım yere gıdıodum
ıstersem hıc yatmıodum dıledıgım gıbı sıgara ıcebılıodum su yaz cabuk bıtse barı gunluk yaa seneye okul bıtıncte napcam ben bılmıorummm
gunluk sevgılımle gecen kavga ettık ya hıc bı nedne yok ortada kaile alınacak
hallettık sayılır ama ona karsı eskısı gıbı olamıyorum ıcımden gelmıo napım bıraz zamana ıhtıyacım var belkıde hayırlısı gunluk hayırlısıı . . . .

su staj bıtse annem memleketıne gıtse ben delı gıbı gezsem eglensem sonra annem gelse bız tatıle gıtsekkk offf gunluk offf
neyse gunluk herkeslere selam sole opuyorumnanaktanzemuszemus
malıbumu cok optugumu soleee zemuszemusopuyorumnanaktan

geçen sene 11 haziran 2008 de yani bunları yazmışım sana ben..krize girdim resmen ağlamaktan..:gitme:
o ışıklar yandı be canım ciğerim günlük..
kızıma hamile kaldım 1 yıl içinde.hergün iğne oldum onun için.delik deşik oldum.
düşük tehlikesi yaşadım..
bunun için işten ayrıldım..
kiradan çıkıp kendi evimize taşındım..
ve canımı kollarıma aldım..
ne büyüksün Allahım sen..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…