Kadınlar Kulübü Günlük

günnükkkkk Şeniz
ben geldimmmmmm zemuszemus
bugün yine evdeydm..sabah yürüyüş yaptım ama demin dondurma yedm :))))) opuyorumnanaktan
annem bugün bana konvers almıss :)) uzun zamandr istiodum sevndmm
sevgilimide cook özledm :asigim: zemuszemus senağlama
başka da bişey yok
öpüyorum tatlışımm Şeniz :eek:
asi pigrensesim nerde senağlama

:Saruboceq:oğlum bebeğim herşeyim
hastasenağlama
onun ateşi çıktıkça benim ciğerim yanıyo
o yemek yiyemedikçe benim boğazım ağrıyo
o ağladıkça ben kahroluyorum

allahım nolur çabuk iyileşsin yavrummafoldumben
çok küçük o daha 6 aylık bile değil

ondan al bana ver acıları yarabbim:Saruboceq:

nolur çabuk iyileş horoz şekerim

selam günlügüm
bugün cok güzel bisey oldu
minik prens dogdu sonunda
eltim hamileydi ve bu sabah5 te dogum yaptı
ayy ne kadar tatlı bi sıpa ya kücücük kıyamam ona ben
hosgeldin bebek dünyaya hosgeldin insallah cok mutlu olursun ve yüzün hep güler
bi ömür boyu

günlükcük burcums'u çok özledim ben hem de çok
dua et iyi bir iş bulsun..hemen dönsün siteye
ona bunu yaşatanlarıda allah bildiği gibi yapsın:eek:klava:

ben mi beni mi soruyorsun bn aynı günlük..sen bana aldırma bir gün iyi bir gün kötü
hayat geçip gidyor...kendimle ilgili kesin karara vardım,vicdanım müsade etmedi diğer türlü olmaya allah hayırlı yerden hayırlı kapılar açsın
biran öyle bir düşünceye kapıldığım için kendime bile kızdım,kendimden utandım günlük:eek:bukadar kolay olmamalı..iki günlük gelip geçiçi dünya için hiç gerek yoktu
doğru olanı yaptım ben kız günlükkaydirigubbakcemile5
içim,dışım herbirşeyim rahat :nazar:
şuan tek isteğim daha iyi şartlarda daha iyi,bu şekilde birşeyler yapmak:teselli:
sağlık olsun be günlük
bakarsın zengin bir koca bulurum,evimin kadını,çocuklarımın anası olurumsengözlerimebaksanabsengözlerimebaksanab
dua et zengin olsun ama günlük:dance:
kıs kıs gülüyorsun günlük sende biliyorsun beni..
ay bugun beni çok lafa tuttun kız günlüka.s
hadi öptüm pembiş yanaklarından..kal sağlıcakla:enbuyukkk:
iyi kalpli,akıllı günlük,cici günlük..ohh mis kokulu günlük:1hug:

merhaba günlüğüm
içimde yazacak o kadar çok şey varki
ama dökemiyorum kelimelere yapamıyorum
içimde birikti artık patlamaya hazır bir volkan gibi adeta
ah bi yazıp rahatlasam zaten anlatabileceğim kimse yok
kimsede kolay kolay beni anlamaz zaten
sen varsın sana yazıyorum azcıkta olsa rahatlıyorum canım çok sıkılıyor ne yapayım sıkıldım herşeyden çokkkk sıkıldımmmmm

selam günlüğüm,
sana pek iyi zamanlareımda uğramıyorum, düştüğüm zaman, üzüldğüm ağladığım zamanlar burda buluyorum kendimi.
yine midem bulandı ve sana kusmaya geldim :nazar:
bıktığımı hissediyorum, nefes almayı özledim, boğularak ilerliyorum hep.
kendimden de nefret ediyorum böylesine güvendiğim için, bu kadar emin sırtımı yasladığım için :sinifsinif:
inadına ayakta kalmalı, güçsüzlüğümü, acizliğimi göstermemeliyim.

biride umduğum gibi çıksın Rabbim nolur mafoldumben

Ben geldım gunluk
canım sıkkın sevgılımle cok kotu kavga ettık nazar degdı galıba
offffffffffffffffffff

malıbuma yazmak ıcın geldım yazmıcam bısey
ona cok selam sole cok opuorummm

mafoldumbenmafoldumbenmafoldumbenmafoldumbensenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlama

günlük bebişim!!!

bu ara baya bi kafanı şişerecem ben güzel haberler yazıcam beni bekle dedim ama olmadı be günlük malesef olmadı

işe giremedim hayallerim umudum 1,5 aya ertelendi bakalım ozaman olur inş.. diyorum ama bende umut kalmadı hiç bişey beklemiyorum

canım okadar sıkkınki bi türlü toparlayıp sana anlatamıyorum bile gözlerim doluyo hep uzun zamandır ağlamamıştım böyle psikojim bozulupta

kimseyi görmek istemiyorum ama yarın biçok kişiyi görcem mecburen soracaklar niye olmadı üzülme filan diyecekler sinirlerim iyice bozulacak off kimsenin yüzünü görmek istemiyorum

yakınlarım beni önemsemiyo günlük 2 yıldır bana bi iş ayarlayamadılar
tam bitane ayarlacaklardıki şartnamemidir nedir ona takıldım ve bu kesinleştirdi beni önemsemediklerini çünkü insan bilmezmi orda neler yazıyor bi çok kişiyi işe alanda onlar sonra bana kızıyolar niye sertifika almamışım ee ben bütün kış evde pinekledim bi söleseler bunlar gerekli hazır et sonra başın agrımasın yok sölemediler ee fırça yiyen kötü salak olan yine ben oldum

çok içim acıyo bebişim........
:gitme: mafoldumben mafoldumben mafoldumben

sabahın köründe sınav varmirmirmirmirhiiiç gidesim yok okulamirmirmirmiralıştım sabahlamaya burda,hiç uykum yok uyumadan gidicem sanırım:1rolleyes:patinin gelmesinede az kaldıhihoyyyt
cem gariboğlunu destekleyenler die bir site açılmış ve işin acı tarafı 300 üyesi varmış!!!!münevver ölmeyi haketti diyorlarmış..neden böyle sitelerin açılmasına izin veriyorlar?neden yasak yok!böyle merzekler olduğu sürece değil 300,30000üyesi olur:kızgın:yetkililer uyuyomu anlamıyorum:nazar:
sınavlar bir an önce bitsin günlük ya:gitme:artık mezun olıyım dimi:1closedeyes:diplomayı aldığım gün allah kısmet ederse kurban kestikten sonra resmini buraya koyucam:roflol:iletimede MEZUN yazıcam,öğrenci seçeneğinide mezun olduğum alanı işaretlicem:dilcikar:

Bu Bel Ağrısı Beni Öldürmezse İyi..
Kardeşler Mışıl Mışıl Uykuda..
Yer Onları Ablası.. Çok Seviyorum Günlük..
Ne Olursa Olsun Ailemi Çok Seviyorum..
Sence Fazla mı Abartıyorum Sevgimi? Yapmacık Mı Gelir Size Bilmiyorum..
İçimde Bir Yerlerde Fena Fırtınalar Kopmakta..Belkide İyi Düşünüp Karar Vermem Gereken Bir Dönem..
Rabbim Hakkımızda Hayırlısını Versin..

kalbim ağrıyor.. gözlerim ise uykuya yenilmemek adına savaşlar veriyor... nefes alamıyorum şuan.. konuşmalıyım.. bişeyler konuşmalıyım... güneş doğmalı diyorum içimden dışım her nekadar istemesede.. güneş doğmalı ve geçmeli günler.. günler mi.. ömrümden kaç gün daha istiyorsun ey sen acımasız hayat.. aşık olmuş hissediyorum kendimi.. kendimi hissetmiyorum.. kalbim ağrıyor.. sancılanıyorum.. geceleri uyumak mı.. haram nedir bilmez bu kalbim uyumayı haram ediyor bana... şimdi yağmur zamanı diyor kulaklarım.. bu sabah yağmur olmalı istanbul'da...mis kokan yastığıma bakıyor gözlerim.. göremiyorum.. karıncalanıyor her yanım.. duyduğuma inanmak için biraz zorluyorum kendimi .. sonra kalbim ağrıyor... acısı daha henüz geçmişti kalbimin.. kalbim ağrıyor... bedenim tiremeye başlıyor... nasıl olur diyor gözlerim aynadan bakan surata.. yağmur olmalı diyorum.. istanbulda yağmur olmalı... sonra bir sigara yakıyorum.. dumanını içime çekiyorum.. kalbim acıyor.. ağrıması geçti kalbimin galiba.. sızısı var şimdi acımakta kalbim.. damarlarım daralıyor.. kanımın damarlarımda gezdiğini hissediyorum... inanmak istemiyorum.. bilgisayar ekranına bakarken buluyorum inanmayan iki gözümü görüyorum yansımadan.. okuma yazmayı bilmek istemiyor gibiyim.. ama zorla okuyorum yazılanları.. monitör beyazlığında gibi hissediyorum suratımı.. ve telefona koşuyorum.. aslında ben koşuyorum..telefon elimde.. ne yapacağımı bilememenin acısındayım.. her an damarlarım patlıyabilir diyorum.. sakinleşmeliyim.. yağmur olmalı istanbulda.. kalbim ağrıyor yeniden... ve gök gürültüsü şakaklarımdan akan damlalar eşliğinde beynimde çakan şimşekler.. metalik bir ses işitiyorum mecburum diyen.. sadece metalik.. sadece ses.. o kadar uzaktan geliyorki o ses.. tanıyamıyorum.. yağmur sen misin diyorum.. yeryüzünden gökyüzüne kanlarım damlıyor tüm yerçekimi yasalarına inat...gerçekliğinde açıyorum aynada gözlerimi.. gelemiyorum diyor iki dudağın arasından çıkan o ses bana.. inanamıyorum.. birden planlarım aklıma geliyor.. aklıma sessizlik ve çığlık aynı anda.. sonra sonrasını bende bilemiyorum.. planlanmıştı diyor ses... kalbim ağrıyor.. hayır demek geliyor içimden.. kan kokusu alıyor burnum..ve bir çift diş dişliyor kalbimi acıyor kalbim.. ölmek istiyorum.. belki ölürsem gelir diyorum.. yağmur olmalı istanbulda... gel demek geliyor içimden.. birde bakıyorum dışımda da aynı ses.. içim dışıma eşlik etmekte... kalbim ağrıyor diyemiyorum.. dudaklarımı ısırıyorum.. kan tadını alıyorum.. sinirlerim düğümleniyor... çığlıklar atıyorum kurtar beni diye.. duymuyor kulakları.. yağmur yağıyor ağır ağır dışarıda.. kapanıyor telefon.. sessizlik... sessizlik.. ne yapmalıyım diyorum kendi kendime.. titriyorum telefonla beraber.. üzülme diyor bir kaç harfin oluşturduğu kelimeler ve kelimelerin oluşturduğu cümle dizileri.. kalbim acıyor... tenim hiç bu kadar hissizleşmemişti diyorum.. dışarıya bakıyorum gökyüzünden yeryüzüne sağanak bir şekilede yağmur var... yağmur olmalıydı diyorum istanbulda...
O ağlıyor ben ağlıyorum sahip çıkamadın bize diyorum 5 yıl bu dile kolay diyorum neden yaptın bunu bize diyorum AıLEM diyor ,nefes alırkken içim acıyor canım yanıyor. Benden nefret et bana küfret diyorsun ağlıyorsun ve ağlıyorum canım yanıyor canın yanıyor bunu biliyoruz ama sen daha fazlasını yapamıyorsun.. uyusam uyansam ve bu bir rüya olsa şaka olsa bu BUNUN ıÇıN NELERıMı VERMEZDıM BEN...Ayrılık, tut elimden, bırakma
Ben ilk defa çıkıyorum bu yolculuğa
Yol bilmem, iz bilmem korkuyorum
Bu yol çok karanlık önümü görmüyorum
Tut elimden ayrılık, bırakma
Gece çok soğuk, üşüyorum
Güneşim battı, artık içimi ısıtmıyor
Bu yolculuk nerede biter bilmiyorum
Bir meçhule doğru yürüyorum
Ömrüm dediğim ömrümü aldılar nefesim dedim nefessiz bıraktılar Yapayalnız yalnızlığa gidiyorum
Dayanağımı yitirdim, düşüyorum
Canımı evde bıraktım, ölüyorum
Ölüyorum ayrılık, ölüyorum
Bende sevdim zamanında
Hemde çılgınca sevdim
Sen de sevdin hemde delice
Savaşını verdin korkmadan

Engel tanımadan zamana yenildik
Karşı çıktılar tükendik
En sonunda pes ettik
Yazıklar olsun

Ne seni nede beni tanımadılar
Gözlerini kırpmadan aşka kıydılar
Sevda katili onlar
Ne seni ne de beni tanımadılar
Taş kesmiş kalplerinle bize kıydılar

Çok büyük oyun oynadılar bana bilmiyorlarmıydı 5 sene boyunca beni görmüyorlarmıydı tanımıyorlarmıydı? bir örtümüydü herşey sadece bir örtümüydü..kızmıyorum onlara çok fazla ben sana kızıyorum bumuydu sevgin bumuydu aşkın 5 yıl yaa 5 yıl dile kolay.. oyunmu oynadın yanii 5 yıl boyunca bu oyun nasıl oynanırki?? sen beni ailemi herkesi kandırdınmı yani?? ne suçum ne günahım vardı aldattımmı yalanmı söyledim dalgamı geçitim ailen hakkında kötü bişeymi dedim?? sevdim ben sadece senii sevdimm beee.. şimdi sabah namazlarıyla yatıyorum şimdi yemek yiyemiyorrum pazar gününden beri nefes alırken içim acıyor canım yanıyor arıyorsun ağlama diyorsun nasıl ağlamim ben nasıl rahat olim ben?? çok sevdim ben seni yaaa çok sevdim inandım değer verdim bağlandım ÖMRÜM DEDıM NEFESıM DEDıM BEN SANA.. başın ağrırken ben namazlarımda dua ettim senin için başının ağrısı geçsin die, kendimden çok ödün verdim çok değiştirdim beni yanılgılara uğrattın..şimdi belki yürürken sendeliyorum yemek yemiyorum ailem çok üzülüyo ablamlar her akşam dışarı çıkartıyo beni kafam dağılsın diye ve cuma günü şarköye gidiyorum yazlığa 1 hafta ordayım ailemle yeni bi bAşlangıç yapıcam RABBıM NE OLUR HERKES BENıM ıÇıN DUA ETSıNNN ATLATıM NE OLURRRR:Saruboceq:

Son düzenleyen: Moderatör:
günlük belinaya neoldu?
e hani ufuğun ailesi tanışmaya gelicekti?
istenmeyen gelinmi ilan etttiler seni belinay?

günnük nan bugün 3-4 sene sonra ilk defa etek giydim kendimi çıplak gibi hissediyorum benneyaptımki -tatlicadiarzu-

çok tuhafım bide altına topuklu terlik aman yarebbiiimmmm aştım kendimi kalibaaaa :nazar:
kıza benzedim nankaydirigubbakcemile3

belinaycım üzme kendini herşeyde vardır bi hayır
inşallah sevdiğin sevgisine sahip çıkarda ailesini ikna edebilir :teselli:

slm günlük uzun bir aradan sontra :)biliyormusun günlük dünyalar tatlısı bir kızım oldu onunla uğraşmaktan inanki seni ihmal ettim özür:)ama ne yapayım çok şirin:)ama artık seni ihmal etmiyeceğim.)

Sevgili Günlük
Şu hayattan ne beklediysem ne istediysem olmadı
Okulumu bitiremedim ilişkim berbat iş durumum belli değil üfff yaa
Başımı göğsüne koyup ağlayabileceğim kimsem yok benim.
Babamı özledim Babalar Günü geliyo içim acıyo
Keşke babam yanımda olsaydı herşeyin üstesinden gelirdim ben
Alışamadım yokluğuna yaa
Hiçbirşey teselli etmiyo beni
Ben hiç birşey istemiyorum sadece Babamı istiyorumsenağlamasenağlamasenağlama
Babacım çok ihtiyacım var sana senağlama
:çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:

sevgili gunluk cok mutluyum cokdelikafaduldendelikafaduldenalkisalkisalkiscok az kaldi turkiyeme kavusuyorum :):turkbayragiturkbayragiturkbayragi

Günlüğümmm, canım ben geldimmm...
Son 2 sınav kaldı, onları da hayırlısıyla atlatayım mezun oluyorummmmm kaydirigubbakcemile2
Allahım bu günleri gördüm, bu heyecanları tattım ya sana hamd olsun.

Halime bakmıyorum bi de iş görüşmelerinde koşturuyorum, yeter ama bu kadar kafamı dinliycem yaa biraz. Biri %99 olur zaten ama bi tane daha olsa fena olmaz, çünkü part time zemuszemus
ıkinciyi bulamasamda istediğim gibi keyfime bakarım kafamı dinlerim bu yıl, e zaten illaki olur bi şeyler, şu yazı bi geçiriyim...

Yarın sınav var, o da bitti mi son bi tane kalıyo, ohhhhhhhhh.......

Çok yoruldum çokkkkkk, bi tatili hak ettim di mi günlüğüm, canım günlüğüm benimmmmmm....

Hadi ben kaçtım, ders çalışmaya başlıyım yavaştannnnn

:eek:

Günlüğüm, pembişim...
Hayat çok garip, hem de çok...
Rabbim bize neler neler yaşatıyor.
Tam her şey yoluna girdi şükür diyorsun, sonra bir bakıyorsun her şey altüst oluyor.
Neden ben diyor, isyan ediyorsun. Haketmedim bunu diye ağlayıp sızlıyorsun.
Ama unutuyorsun ki her şeyde bir hayır vardır.
Rabbim ne verdiyse, muhakkak iyiliğimiz için vermiştir.
O bizi çok sever değil mi günlüğüm ?
Kötülüğümüzü istemez değil mi ?

Hatalar yaptık, hem de en büyüğünden en küçüğüne kadar tonlarca hata...
Herkes yüzünü döndü bize, o asla...
Kafam allak bullak be pembişim...
Doğru, iyi dediğim ne varsa, gördüm ki hepsi sahteymiş.
Gördüm ki hayat, aslında böyle bir şeymiş...

Banyomu yaptım,saçlarımı düzlettim..zemuszemus
Misler gibi koktum.opuyorumnanaktan
Alyayı hazırladım.Kendim hazırlandım..Ve kocamı bekliyorum..Yolda geliyor.kaydirigubbakcemile5
Yemeğimizi dışarıda yicez bu akşam şekerim.Sonrada bir yerlerde oturucaz yürücez filan..Şeniz
Öperim ve kaçarım günlük:eek:

X