Kadınlar Kulübü Günlük

Günlüğüm Mervem'e onu çok sevdiğimi söyle olur mu ?
O çok güçlü bir kız.
Ha bir de yaptıkları için onunla gurur duyduğumu da söyle.
Öperim pembişim opuyorumnanaktan

Sevgili günlük bugün evlilik yıldönümümüz...
Tam koca 4 seneyi doldurduk..
Geriye baktığım da acı günler, pişmanlıklar görüyorum mafoldumben
Dün akşam yine kavga ettik
Ben napıcam günlük
Tek başıma kuzucuğumla ayakta duramamaktan korkuyorum...
Kuzucuğumu benden alır, kaçırır diye korkuyorum...
Onu çok sevmiştim..şimdiyse içimde nefret var...

Oysa ne hayallerle çıkmıştım karşına
Ne hayallerle hayatımı birleştirdim, aklımda mutluluk vardı doyasıya
Hepsi yalanmış, kandırılmışım, aldatılmışım
Evlilik ne zor şeymiş tadınca anladım….

günaydın gunluk bugün senınle ılk gunum yenı buldum seni...

dün kötü bir gündü hayal kırıklığı umutsuzluk hep benımleydı ama kk dosluguyla atlattım hepsını...

saat 9:00 yenı bır gun umarım bugunum tahmın edemıycegım kadar güzel geçer...

günlükcüm günaydın...

bugün sabahtan çok yorgunum... nedenini anlamadım... aslında akşamdan yorgunum galiba... dün kankamla gittiğimiz kafede masada uyuyakaldım -tatlicadiarzu-

ama dinlenememişim... bugün de bebek sevmeye gideceğim... yarına kalır artık dinlenmek...

neyse öyle bir sesleneyim dedim sana ... yazmak için bile çok yorgunum galiba :bbo:

günlük!!!

mutluyum duydunmu evet yanlış duymadın mutluyum sana güzel haberler getirmeye başlayacam inşallah.........

ayy günlük dün biraz fazla gezmişim sanırım bide ayakkıbılarım yeniydi kaparcık olmuş ayaklarım...
bugun nasıl giyecem ben ayakkabı ya kursa gitmem gerek saat 6 da ozamana kadar bari biraz foslasaydı......

haftaya cumartesi sınavım var günlüküm inşallah hayırlıyla veririmde şu başıma bela olan şeyi sertifikam olur inşallah sonrada devamı gelirrr Allahın izniyle.....

yazacak başka bişeyimde yok bebişim yarın gelirim hee bide bugun kursta nasıl insanlar var merak ediyorum kurs başlayalı baya bi oldu ben bugun ilk defa gitcem bakarlar şimdi bön bön buda kim diye :kedi:

iyi bak kendine olurmu bebiş.....
opuyorumnanaktan

selam bebeekkkkkk
bu sabah gene gec kaldım kaydirigubbakcemile3 dıger kızlarda gec kalmıs patronda 8 de gelmıs acmıs tükkanı sonra herkesın gec geldıgını gorunce bırazcık bızımle konustu
ama bana pek bısey demedı sen stajersın dedı

neyse gunluk sevgılıme küsüm dün butun gun benı sınır ettı konusmıycam bugun onunla
o msj atana kadar atmıycam atınca da cvp atmıcamm yanı her sekılde ona msj atmıycam

ayy gunluk bugun haftanın son gunu son 1 haftam kaldı sukur beeezemuszemuszemuszemus
gunluk be saka maka mutluyum cok sukur he sıkıntılar var yok deıl ama buna da sukur be gunlugummmm
ya gunluk lokumumu cok ozledım yaaaaa yurttakı kızlarıda cok ozledımmm
meger ne kadar alısmısız bırbırımıze beee bayadır gormuyorum onları da ozledım yaaa su staj bıtsede gorussek yaa
ayy su staj bıtsede sevgılımlede daha cok gorussem gunluk yaaaa
dun benı bıraz delı ettı ama bısey demedım gene
beyefendı araba kullanıo dıe ne msj atıo ne bısey ısımız var valla
hadı dun yenı aldı arabasını ılk gun dedım amaa bı daha cemkırırımmm walla

hee bu arada gecen sevgılımle bulustuk gunluk bak ellerımızın resmını cektık Galatasaray bıleklıklerımızle ayy gunlukk yaa yerrrımmm onu benn yaaaa :asigimpuyorumnanaktanzemuszemus
opuyorumnanaktan:asigim:
:asigimpuyorumnanaktan

malıbuma cok slm sole gunluk cok opuyorum onu

Son düzenleme:
Kocaman Bir Boşluktayım..Ha Düştüm Ha Düşeceğim..
Kimse Tutmazsa Ellerimden Boğulup Gideceğim..
En Yakınımdaki Bile Sırtını Dönüp Gidebilirmiş Bunu Öğrendim Bugün..
Sessiz Sedasız Kalmak,Bağırmak İsterken Sesinin Çıkmaması Ne Kadar Acıymış..
İstemiyorum Kimseyi..Ben Tekte Yaşarım Bu Hayatı.! :çok üzgünüm:
Bu Kadar Acımasız Olmasalar.. Ne Olurdu Günlük :a015:

hayırdır niye üzgünsün anlatmak istermisin

um'a nız Mübarek, Dualarınız ve Ibadetleriniz Kabul olsun ıNŞAALLAH...
>
> Allahumme Salli Ala Muhammed'in Ve Âl-i Muhammed Ve Accil Ferecehum...
>
> Ey en büyük armağan Sahibi..!
> Ey sonsuz bağışlama Sahibi..!
> Ey sonsuz inşirah Veren..!
> Ey karşılıksız ihsan Eden..!
> Ey en büyük ihsan Sahibi..!
> Ey karşılıksız hibe Eden!..
> Ey Vehhâb..!
> Ey yoluna ram olduğum Allah'ım..!
>
> Sıkıntıları gideren yalnız Sensin Allah'ım..!
> Can Veren yalnız Sensin..!
> Yalnız Sensin şifa Veren..!
> Rızık Veren;
> Huzur Veren;
> Selamete Erdiren,
> Yalnız Sensin Rabb'im..!
> Sen hiç karşılık beklemeden Verensin Rabb'im;
> Rabb'im Sen ne Büyüksün..!
> Nimetinin;
> Rahmetinin;
> Af ve mağfiretinin;
> Rızkının, tamamını nasip eyle bize Rabb'im..!
> Tamamını ve devamını nasip eyle nimetlerinin..!
> Tek ve hakiki nimet Veren Allah Adından;
> Vehhâb olan Adından isterim her ne istersem..!
> Benim için hayr olanı nasip eyle Rabb'im..!
>
> -----
> SELAM VE DUA iLE

umudum Allah razı olsun senden ne guzl bır dua bu çıktısını aldım hergun okuyacam ınsallah Allah bır kez daha razı olsun senden ıyıkı tanımısım seni...

Canım çok sıkkın..
Zaten ne zaman iyisin ki dediğini duyar gibiyim...:sinifsinif:Ne yapayım ama herşey ters gidiyor bizim inadımıza..
Yasinin abisi ile yengesi ayrılmayı düşünüyorlarmış..
Dün beni aradı yengesi ailesini aramış gelin beni alın diye...
Bu arada abisi 5 aydır falan işsiz bende abin iş bulsun çalışsın dedim..
Bide yengesini suçluyordu sadece bende tek tarafı suçlama dedim ki demez olaydım başladık tartışmaya yok taraf tutuyormuşum..
Dünden beri daha yeni aradı beni..
Kendini onların sorunları için o kadar yıpratıyor ki evlenip kurtulacakmış kurtulmazsın o ailen diyorum anlatamıyorum...
Yengesi gitmiş babasının evine bilmiyorum artık ne olacak..
Kendimizi düşünemez olduk..
Aman ne halt etmeye evleniyorum bilmem... benneyaptımki
Bu arada amcamın kızı bugün evlendi nikahını kıydılar...
26 sında da düğünü var...
Allahım mutlu eder onları inşallah...

günlük çok bunaldım.
anam bu sıcakta aşcılar nasıl yemek pişiriyor peşpeşe..:bbo:
pek hamaratım bugün ben..zemuszemus
sende otur burda dedikodu yap..hıh..lmaz:

çok saygıdeğer güynük,

Nerden başlasam ki acep....
Çarşamba gecesinden başlıyorum dikkatle dinle....
Bitanecik evladım,kuşum ege cicikuşun yemini değiştirmek için kafesinin kapsını mandalla tutturup,bir güzel değiştirdim yemini...
Sonra gittim eşime çay koymaya,tam çayı verdim oturdum ki oda ne..
Benim fırlama evladım pır diye uçuverdi....
La kim açtı bunun kapısını,sen mi açtın dedim eşime...
Yok ben pc den kalkmadım bile dedi....
Sonra jeton düştü bende,yem koyarken açık unutmuşum meğerse...
Korktum,hava sıcak camlar açık..
Güneşlik,tül çekili ama bir rüzgar açıverse tülleri gidicek fırlama şovalye evladım....
nese eşim tülleri tuttu,bende ışıkları kapadım,eşimin kafasında yakalıyıverdim evlatcağızımı..
Sonra bir güzel azar attım...lmaz:
Ne çıkıyon kafesten,ben sana çık dedim mi,ya kaçıp gitsen...lmaz:
Sana ceza 1 hafta temizlemiycem altını,1 hafta salmıycam seni...lmaz:
Sanki anladı gariban öyle baktı gözlerime...
Tabii eşim durur mu kıs kıs gülüyor...
Ne oldu bea sen niye gülüyon dedim...
"Çocuk gibi ceza verip,azarlıyosun ona gülüyorum dedi...
Çocuk olsa yaramazlık yapsa naparsın kim bilir "dedi
napim o benim evladım,kuşta olsa evladım,hem sende ilgilensene azıcık çocuğunla dedim..kaydirigubbakcemile3
Benimki yarıldı gülmekten....kaydirigubbakcemile3
Deli değilim günlük,elbetteki o benim kuşum,ben onu çocuk gibi sahiplenmişim,kendim ne yersem onada veriyorum mesela...:1shok:
Ama aklımı felan oynatmadım,aşırı seviyorum onu....opuyorumnanaktan
Ne demişler, hayvan sevmeyen,insanda sevmez...
lmaz:

İçimde yine bir gariplik var güllük. Anlayamıyorum ne hissettiğimi ne düşünmem gerektiğini bilemiyorum. Öyle huzursuzum ki. Aslında huzurluyum gibi hissediyorum geziyoruz, tozuyoruz günler öyle de böyle de akıyor ama benim istediğim bu değil sanki. İçimdeki bu keşmekeş ne zaman geçecek dersin güllük?
Ben babamı çok özledim. Allahın cezası yere de gitmek içimden gelmiyor ki babacığımı göreyim. Kafamı buralardan uzaklaştırmaya öyle ihtiyacım var ki. Babam 5 gününü ayır bana seni bi yerlere götüreyim dedi ama Allah kahretsin ki zaman yok işte! Koca dönem boyunca kafamı başka şeylerle meşgul etmeyip de üzülüp zırlayacağıma biraz çalışsaydım yaz okuluna kalmak zorunda olmazdım. Ne çekiyorsam kendimden çekiyorum güllük. Adam bahane. Kimsenin de umuru değil... İnsan dolu etraf ama yalnızım yine. Saftirik kuzenim de aklıma sokmaya çalışıp duruyor zaten. O kafama girsin diye baktıkça ben rüyalarımda bambaşka alemlere gidiyorum. Çok güzel bi rüya gördüm. Hala bu rüyaya da güzel diyebiliyorsam benden de adam olmaz güllük. Ben buna mahkumum ve müstehâk bana!

Günlük az önce sinir katsayımı tavan yapaz zat geldi ikimizde gıcığız birbirimize ya görmemezlikten geldim inan anam ne hava ne tafra patronumun kaynısın diye sevmek zorundamıyım seni Çok üzgünüm çoook
Üstüne üstülük bunu iş yeri dahil patron yakın çevresi dahil hatta ablası dahil herkes biliyor oda biliyor da bilmemezliğe yatıyor yüzsüz şeyyÇok üzgünüm çoooklmaz:

Sarıböceğede söyle yok hamaratmiş yok bilmem neymiş:dilcikar: açım zati cokacimcoookgöstersin göndersin birşeylerde o güzel ellerinden yiyeyim :kedi:

Sevgili günlük öğlen yemekten önce sinir katsayımı 20 ye katlayan bir olay oldu işyerinde.

Haddini bilmez birine haddini bildirmem gerekti ama çok da canım sıkıldı. Aşağı muhasebeye indim bir evrak için, ordaki bir gerizekalı adam, "bu kadar güzel olmak zorundamısın" dedi bana eşşoğlusu:1shok::mymeka: şok oldum. Bir anda şalterler attı bende, "sana ne benim güzelliğimden bilmem kim bey, senin ne haddine bunu söylemek" dedim ve çektim gittim. Pisliğe bak ya, sen ne cüretle bana böyle söyleyebiliyorsun:mymeka:, sen kimsin, senle hukukumuz nedir. Kuzum hanım bugün çok şıksınız filan hadi bir yerde anlarım ama bu ne demek ya.:mymeka:

Ay sinirimi alamadım, başka napmam lazım bu pisliğeÇok üzgünüm çoook

pembiş sana hep mutsuz olduğumda geliyordum
ama şuanda çok sevinçliyim:lepi:
değişiklik yapayım dedim yanii..
kardeşim lise 3'te ve taktir belgesi almışş..yerimseniben
çok sevindim onun adına..inş.iyi bir üniversite kazanır da emeklerimiz boşa çıkmazbuyrunnnnnnnnn
dershaneye falan ben gönderiyorum..ondan biraz da bu heyecanım günlük..kaydirigubbakcemile3
bu arada annem yokken dün akşam soslu makarna ve de kızartma yaptım
babam çok beğendi...ellerine sağlık kızım dedi...:smiley-cool:
sence bu akşam ne pişireyim günlük?
pişirmekten çok ne pişireceğini düşünmek zor-tatlicadiarzu-
hadi şeker koması sen düşüne dur,birşey gelirse aklına özelden mesaj atarsınhihoyyyt
hadi öptüm bebişkoooooo:sm_cool:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…