Kadınlar Kulübü Günlük

gunlugum hayatimda cok sey yolunda cok sukur..
sadece sagligimi kaybettim az bucuk biraz..
yeniden doktora gidicem umarim kotu bisey cikmaz...
Babamin da testleri carsamba yapilcak umarim cok iyi cikar sonuclari..
mezun da oluyoruz yavas yavas, son resimlerime baktim da koca kiz olmusum yahu :)

hafta sonum harika geçmesine rağmen içimdeki bu sıkıntı ne :çok üzgünüm:
patlayacak gibiyim ağlayacak gibiyim mutsuzluk gelip gidiyo senağlama
çok sıkıldım ya :1no2:

iyi geceler günlük
karnım acıkmıstı gecenin bu saatinde kocaman bi tost yaptım ve afiyetle yedim.
bugün kafamı dagıttım biraz komsularla yedik ictik eglendik sonra kuaföre gittim güzel bi agda yaptırdım oooh ne güzel oldu bebek teni gibi :)))
bakalım yarın nasıl gececek....

patim gelsin artık ya:çok üzgünüm:alışmışım namussuzamapustan çıkmasına az kaldı hanım ağamın ama:roflol:

Yazacak çok fazla şey yok aslında ama içimi döküp gideyim yinede.
Mutluyum günlük,iyiyim,seviyorum seviliyorum,şımartılıyorum..
Sevgilim bir yandan,abim,babam,arkadaşlarım.. hepsi bir yandan şımartmaya devam ediyorlar.
Yatıyorum bol bol,arada yüzmeye gidiyoruz grupça,eğleniyoruz,dans ediyoruz... son zamanlardaki en iyi hallerim bunlar benim.
Henüz bir tatil planım yok,gideceğim birkaç yer belli olsada.
Tatilden önce Londra'ya gidiyorum,oradan geldikten sonra iyi bir tatil yapmayı düşünüyorum ama..
Arkadaşlarla kararlaştırdığımız birkaç tatil planı var,evde konuşulan güzel bir tatil muhabbeti var.
Böyle işte...
Herşey yolunda anlayacağın.
Eda özüne döndü,hatta fazlasıyla...

Günnüküüm
canım o kadar sıkkın ki içim daralıyo mafoldumben
bu akşam misafirlerim var çaya ama ben dün hiç bi hazırlık yapamadım
işten 18:30'da çıkıyorum hangi arada eve gidip mutfağımı banyomu temizleyip bi tatlı bide börek atıcam fırına bilmiyorum mafoldumben
dün akşam kuzenin mezuniyet töreni vardı diplomasını aldı törenler oldu falan derken gece yarısı eve geldik
ortalığı toparladım
kocişe de dedim bana yardım eder misin diye ama edemezmiş uykusu varmış midesi ağrıyomuş
salonda televizyonu açtı orada da uyudu
bide bana fırça atıyo gecenin bu saatinde gürültü yapma diye
onun yüzünden hiç bi işimi yapamadım
bi de üstüne dalaştık birazcıkk mafoldumben
çok oflayıp puflamışım madem öle yapmıcakmışım iş falan mafoldumben
içim sıkılıyoo insanlara gelme de diyemem ilk defa gelecekler
napıcam ben bu akşam bilmiyorum mafoldumben

Sevgili günlük,

Daha geçenlerde aşkım sevgilim canım sözlümün bana bir süprizi varmış diyordum ya
öyle çiçek böcek altın kolye pırlanta yüzük değil 5 adet adıma dikilmiş fidan hediye etti
bana. Bu da beni diğer şeylerden daha çok mutlu etti.
Burada link vermek hiç ama hiç huyum değildir ama herkesin bunu görmesi ve de katkıda
bulunup şu kuraklaşan topraklarımıza ağaç dikmesi için buradan konumun linkini
vereceğim.a.s
http://www.kadinlarkulubu.com/yardim-melekleri/286526-haydi-durmayalim-turkiye-yi-agaclandiralim.html

burayı tıklayıp detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Emin olun hiç zor birşey değil. Destekleriniz ülkemiz için önemlia.s

gunaydin!!!(umarim gunum aydin olur)

bugun eger dogarsa kizim olucak gunum bitti ama gelmeye niyeti yok gibi yine bunalima girdim sabah sabah...
doguracam ama kimse yok yanimda yalniz dogurucam galiba..bu yalnizlik canimi cok yakiyo senağlama herkes kendi derdinde bu gelin ne yapiyo diyen bir kaynanam gorumcem yok :1no2: zavalli annem telefon bekliyo hayirlisiyla dogursaydimda rahat etseydin anneeemmm senağlama uzulmek istemiyorum aslinda heyecanliyim cok hemde ilk bebisim nasil bisey cok merak ediyorum cokda korkuyorum kolay dogum olsun rabbim lutfen :Saruboceq:
gel artik prensesim lutfen bak seni 4 gozle bekliyorum anneanne bekliyo telefonda gelde guldur bizi...

yuce rabbim isteyen herkese ver cocuk heyecanini herkese tattir kucaklarimiza almayi nasib et...sanci animdada dusurmuycem bu duami insallah kabul olur :Saruboceq:

Allah hayirlisiyla saglikla sihhatle kucagina almayi nasip etsin insallah..Allah kolay dogumlar nasip eylesin insallah...sana ve bebek bekleyen butun herkese..Amin...benim henuz bir bebegim yok....benim icin ve benim gibi bebek sahibi olmak isteyen herkes icin dualarinizi eksik etmeyin...Rabbim hayirlisiyla tez zamanda bizede bu yuce duyguyu yasamayi nasip etsin saglikla hayirlisiyla insallah..

Canim..yalniz hissetmeni cok iyi anliyorum..zira ben yurt disindayim...benim ve benim gibi yurtdisinda olanlar icin de ayni durum soz konusu...Allah eslerimizi basimizdan eksik etmesin insallah Amin..

günlükk bebişim!!!

dün nasılda umutlu güzel şeyler yazmıştım sana dahada güzel haberlerle gelirim inş.. demiştim

ama malesef daha kötü haberle geldim

olmadı benim iş neden bilgisayar sertifikam yokmuş lisans mezunlarına bilgisayar sertifikası gerekmiyoki çünkü zaten bizler görüyoruz bir sene bilgisayar dersi off ya bi sertifikam yok diye olmadı

kimseye güvenmiyorum babana bile derlerya vallahi öle bu dünyada teksin ben bunu çok iyi anladım

çevremdekilere güvendiğim için şuan hala işsizim kendim bişeyler yapsam inan bana bişey olmuştum bile artık kimseden bişey beklemiyorum

şimdide kursa gidecem bakalım 1 ay sonra neler olacak o 1 ayda gelir sayılı gün nede olsa merakla bekliyorum daha neyi bahane edecekler bakalım

babamlada geçinemiyoruz canımı çok sıkıyo neyse

iyi bak kendine bi tek sensin benim canyoldaşım

selamın hello canikom günlük..
döndüm ben malesef diyorum her zamanki gibi..
alışamadım gitti bu eve bu şehre her bişeye..
güzel bir tatil oldu benim için büyük final öncesi..
düğünümüzü yaptık dostlar akrabalar bir araya geldik..
çok güzeldi özlemişim valla düğünü derneği..
şimdi son günlere girmenin stresi içindeyim..
hayatımın dönüm noktasına cok cok az kaldı ve benm bıtıremedgım bı dünya şey var daha..
off hiç bu kadar stresli olmamıstm hayatımda ben yeminle..
çok ümit bağladım diye çok kasıyorm kendimi..dogru degıl biliyorum ama..
ama işte hayırlısıyla olursa benım ıcın hayatımın dönümü olacak gibi..
ne diyeyim anacım hayırlısıylan bi nasip etse Mevlam..

Off günlüğüm of

Nerde benim huzurum Allahım onu bana ver nolur yalvarırım bana ver.

Bu anlık değişimler çok yordu bitirdi beni.mafoldumben

Tam ayağa kalkıyorum iyiyim diyorum ama tutunamıyorum.

Şu an o kadar üzgün hissediyorum ki tarifi yok. Hem sevmiyorum bu evi hemde burdan çıkmak istemiyorum hemde kaçıp gitmek istiyorum.

Neye üzüldüm hatırlamıyorum biliyon mu şu an hep aynı yere geldiğim için üzgünüm hep böyle ağladığım için üzgünüm Bi de çok ağrıyo her yerim ona üzülüyorum. Her yerim ağrıyo ya kollarım bacaklarım en çokta uyuşuk gibi titriyo avuçlarım yanıyo bi de mafoldumben

2 satır yazıya sığınıyorum bu en acizlik Allahım

slm günlük kociş bugün geldi ist.dan onu çok özlemişim gelesiyede ilk kavgamızı yaptık

sebebini sorma çünkü bende bilmiyorum ona ara sıra gelirler öylekaydirigubbakcemile3

bugün kursum yok sınav tarihide öne alınmış bu cuma sınava giricekmişiz artık benimde bi ing sertifikam olucakkkkhihoyyyt biran önce cuma gelsin

haftayada kuzenim geliyomuş onada çok sevindim evlendikten sonra ilk kez geliyo bide yanında bebişi geliyokaydirigubbakcemile3

günnüküm naber şakkıdı
bizde cok şükür hersey yolunda
babam bendeydi hafta sonuda hep beraber
döndük, kocişlen aram acıktı
biliyon her zaman kendini affettirmek için beni tekirdağ götürür opuyorumnanaktan
cok güzel haberler aldım
canım arkadasım cocukluk arkadasım hamişmiş :lepi:
yarında yurtdısından kuzenlerim geliyo :lepi:
varmı bizden mutlusu beeeeeeeeee :CüvCüv: zemuszemus

Günlük Galiba Geberiyorum..
Kızkardeşimle Geçirdim Tümgünü..
Artık Okullarda Kapanıyo Ayvayı Yedim Galiba Zannımca Kesin mafoldumben
Hatun 10 Yaşına Geldi Hala Kucağıma Atlıyo Yolda Filan Ya..Resmen Belim Saptı :1shok:
Neyse Katlanıcaz Yazlığa Gidene Kadar kafamçokkarıştı
Manita Beyi Gördü Kıskandı :dilcikar: Bula Bula Bunumu Buldun Dedi Kıskanç :mymeka:
Neyse Ben Gideyimde Bişeyler Hazırlayayım Bide Üstüme Acıktım Diye Atlamasın :roflol:

Merhaba günnük kardeş şakkıdı
Uzun bir aradan sonra kocaman merhaba şutarafagitti
Her zaman gelip sana yazamasamda,kafanı patlatamasamda arada gelip hal hatır sorayım diyorum sanadabuyrunnnnnnnnn malum onca kadının sıkıntısını dinlemek kolay olmasa gerek :1no2:
Sabah her zamanki gibi bizgin bir halde başladım güne maalesef-tatlicadiarzu-
Hemen kuaföre gidip saçımı başımı fönlettim,ojelerimi yenilettim,çok cici bir hatun oluverdim birden-tatlicadiarzu-
Sonra atladım arabaya İstanbul kazan ben kepçe gezdim oh be ne iyi geldi bee,uzun bir aradan sonra böyle hür bir şekilde sınır olmadan bastımda bastım gaza..Bas gaza aşkım bas gaza misali verdim gazı valla turkbayragi
Bir arada Formula1 pistine gidip hız yapıcam kafaya koydum hehehehe :jeyyar:
Vesselam bankadaki paramı çektim sonracıma alışveriş yaptım,çok güzel ciciler aldım kendüme:lepi:
Acayip kendümü kaybetmiş olmalıyımki azıcık dozunu kaçırdım sanırım :1ninca: eşcazıma daha hesap vermedim ama hesap verirken artıkın gönlünü ala ala hesaplaşırız,annadın artık sen oni :jeyyar:

Krizmi varmış hani nerde bee,her yer harıl harıl alışveriş yapan kokoşlarla doluydu vallah billah lülülülülülü
Neysem sonra yine dönüp dolaşacağım yer kürkçü dükkanı oldu kaydirigubbakcemile
Şimdilik anlatacaklarım bu kadar,hasretle heppinizin yanacıklarından öperim..
Sevgiyle kalın :asigim:

selam balım
yazmak zor anlatmak zor içimdeki duyguları iş bulamayarak 6 .ayımın içine gimiş bulunuyorum bunalımın içindeyim ve kimseye tek birşey anlatamıyorum:1no2:gerçekten yalnızım ne ailem ne dostlarım ne sevgilim hayat dumuş gibi her açıdan kimseyi istemiyorum anlayacağın kayboluyorum sanırımsenağlamabir işe yaramıyor hissediyorum kndimi esasında öyle değilim biliyorum ama kendimi buna çoktan inadırmısm bu ortada belki yarın yine yazarım daha bir umutlu ve mutlu olarak hoşçakal

Pembişim geçiyordum uğradım.
Aslında yazmak istediğim çok şey var sana.
Anlatacaklarım çok birikti...
Gel gör ki yazmaya üşeniyorum :roflol:
Sonra topluca içimi dökeceğim.

opuyorumnanaktan

kocacım iş için İstanbula gitmişti dün gece..
bu akşam orada kalacakmış.
dönmicekmiş mafoldumben

gece yanlız yatmayı sevmiyorum,
çok üşüyorum :çok üzgünüm:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…