Kadınlar Kulübü Günlük

Çok pis uykum var:) annem bana yarasa gibi oldun kızım delimisin sen diyor:) gece oturup sabah yatıyorum sonra tabii çook geç kalkıyorum bufün erkenciyim 1de zarlo zorla kalktım oha dediğini duyar gibiyim:roflol: tamam tamam bende zaten düzene sokucam uykumu:)
uyku sorunumdan başka bi problemim yok allahtan herşey yolunda rabbime şükürler olsun...
Belki yeni aşk yok yeni biri yok hayatımda ama olsun zaten şimdi olması çok kafamı katıştırır ve düzgün kararlar veremem. ama iyi arkadaşlarım oldu yeni insanlar tanıdım hepside çok tatlı kişiler çok iyiler onlarla konuşuyorum işte...sana bigün böyle kısmetse koşa koşa gelicemm heyy aşık oldum aşıkk diye :) şimdilik bu kadar :)

büyük güne kaldı on altı..kendimi sırat köprüsünde yürüyor gibi hissediyorum..
ya karşıya geçecem ohhh diyecem büyük bir rahatlıkla..ya da düşecem dipsiz uçurumlara..
sınav yeri kagıdım da geldi bugün..istediğim okullardan biri çıkmış çok şükür Allahıma..
dilerim sonucu da istediğim gibi olur..he ne dersin günlük?

denizi özledim..güneşlenmeyi..kumsalda curcuna seyretmeyi..havuza cup diye atlamayı..
aksamları sahilde ay ısıgında yürümeyi..of..off..
kendi capımda bi tatil planım var..esimin haberi yok tabi o baska..
e ben denizsiz yapamam ki..alışmısım her yaz tatile gitmeye..
neyse ben gideyim biraz daha kafayı yiyeyim anayasa ve kanunlarla.

Son düzenleme:
Selam vereyim dedim
Bende bişi yokmuş,Ümidimde yoktu zaten biliyosun.
Az kaldı korkularımı yeneyim yeniden gücüme kavuşuyum
Yeniden bu sefer isteklice deniyeceğim.

Bak, kuzulu yaşayacaklarıma bir örnek.

canım günlük ben annesiz kaldım dün akşam
annem bir kaç günlüğüne memlekete gitti..
yemekler bana bakıcak şimdiden düşünmeye başladım ne yemek yapsam diyemafoldumben
hem çalışmak hem de ev işi çok zormuş günlük bunu anladımCADIARZU
inş.kardeşim okula giderken bulaşık çıkarmamıştır..yoksa onu:eek:klava:
şaka maka pembişim dün gece annem giderken içim bir tuhaf oldu
deli miyim,neyim bende,sanki ağlamaklı oldumkafamçokkarıştı
oysaki hafta sonu dönicek..allah kimseyi anasız babasız bırakmasın günlükmafoldumben
şımarıklık belkide benimkisi ama ne bilim yaa of günlük...:gitme::gitme::gitme:
:gitme::gitme::gitme:

Benden garip dertli anam senden ayri olmaz yaram
ne sarilan ne seven var eller sen degil ki anam
ne arayan ne soran var caresizim halim yaman.
nerde bir yolcuyu görsem aklima silam geliyor
ben nezaman bir of çeksem hatrima anam geliyor
ben nezaman bir of çeksem imdada anam geliyor
kizim diyor gözüm diyor aglama sus kuzum diyor

ah günlük şu baş ağrısından bir türlü kurtulamadık. uykularımızda kaçıyor artık uyuyamıyoruz hiç. uyuyup uyanıp temizlik yapacaktık ama uyumak ne mümkün. çok acıyor karnım heryerimde ağrıyor hiç bi iş yapmadığım halde. bunlarda geçicek Allahın izni ile. sabırlı olucaz bebişlerimle.

günlük cok kötü yagmur yagıyo
evin ici kapkaranlıkk oldu
gökte gürlüyo....
cok korkarım ben gök gürültüsünden...
cocuklugumdan beri korkmusumdur hep..
tek basına oturuyorum evde icim daraldı
korkudanmıdır sıkıntıdanmıdır bilmiyorum ama
bogazımda bi dügüm var
aglıyorum....

slm buraları okadar özledimki
ahh ahhh internet kapalıydı giremedim bende uzun zamandırinternete girmiyorum numarası yaptım kocacığım senin yabancı dilin için çok iyi dedim ooo kapatmıyoruz oooohhhhhh:lepi: çok sıkılmıştım çok
şimdi iyiyim allaha şükür
bu arada bizim adam beni siir ediyor hayırlısı gülük sana söyleyeyim bizim evde fırtınalar çıkarsa hiç şaşırma öfkem sesizliğimde gizli............kötükedihüso

selam gunnuk cok az kaldi heyecan devam ediyor hazirliklar son hizdalaelaelaelaelae

safak 5:lepi:zemuszemus:Saruboceq:turkbayragidelikafaduldendelikafadulden

günlüğüm öyle mutluyum öyle gururluyum ki, benim büyük prensim bugun anasınıfından mezun oldu

sade bir karne töreni olacağını zannediyordum, aslında öğretmenleri sürpriz kısa bir program hazırlamış bize, öğretmenleri annelerine söylemeyin demiş

oğlum babacığım adlı şiir okurken kalbim yerinden çıkacak zannettim, her anını kameraya aldım, fotosunu çektim

oğlumla bir kez daha gurur duydum, diğer öğremnciler de o kadar tatlıydılar ki günlüğüm, hepsinin tek tek fotosunu çektim

bir de biliyor musun günlüğüm oğlum ve arkadaşlarını allah nasip ederse ben okutacağım, benim öğrencilerim olacak,

yarın da benim sıplarım kocaman abi abla oldular, mezun oluyorlar, onlara pasta hazırlattım, karne töreninde sürpriz yapacağım, onlarla da gurur duyuyorum günlüğüm, köy çocukları da olsalar, o kadar öğrenme isteği dolu ve başarılılar ki....

neyse lafı fazla uzatmayayaım, yarın görüşürüz günlüğüm...

içim bi tuhaf günnüküm
hala kırgınım
bi yandan eve gitmek istiyorum gidip sevgilimin boynuna sımsıkı sarılmayı
bi yandan da görmek bile istemiyorum
sevdiğim adamı özledim mafoldumben

sevgülü günlük

Bugün minik yavrumu ana okuluna yazdırdım.Ne çabuk büyüdüde anaokullarına başlıyacak bu veled ya.
ıyiki varsın canım oğlum benim.ınşallah okul hayatın çok başarılı ve sağlıklı geçer yavrum benim.Seni çok seviyorum kuzucuk ŞenizŞenizŞenizŞeniz

mafoldumben

Sevgili günlük;
Herşey çok güzel.kardeşim liseden mezun olacak yarın.umarım iyi bir üniversite kazanır.ÖSSye 2-3 gün kaldı.kardeşimin iyi bir meslek sahibi olmasını çokk istiyorum...daha dün çocuktu..ne çabuk büyüdü :) ... zaman çabuk geçiyor.neyse uzatmiyim.bye :))

Offff günnükçümmm offfff
Canım sıkılıyoo
Hergün aynı şeyleri yapmaktan sıkıldım.
Bugün ablacım bana hediye almışş canım yaa çok mutlu oldumopuyorumnanaktan
Halen birşeye karar vermiş değiliz sevgilimle bugün konuşalım dedi aman konuş konuş birşeye karar veremedikten sonra neye yarar.
Öyle yanii kalbimle mantığım arasında kaldımm
Hakkımda hayırlısı olsun
Eskisi kadar üzülmüyorum artık.
Sınavlarım bitti ben her ihtimale karşı büte çalışıyorum ne olur ne olmaz mirmirmirmir
Ablam yüksek lisansı bitiriyo ben halen yerimde sayıyorum yaa:nazar:
Neyse kaçıyım barii
Hade başş başş

ben de mutlu bir anneyim bugün...günlükçüğüm ...
oğlum ilköğretimden mezun oluyor...birazdan kep töreni yapılacak...heyecanla 19.30 u bekliyorum...
daha dün doğmuş gibi..
yarın da koca adam olacak...
dilerim ana babasına ve vatanına hayırlı bir evlat olur...:Saruboceq:

turkbayragi turkbayragi turkbayragi turkbayragi turkbayragi

günlüğüm öyle mutluyum öyle gururluyum ki, benim büyük prensim bugun anasınıfından mezun oldu

sade bir karne töreni olacağını zannediyordum, aslında öğretmenleri sürpriz kısa bir program hazırlamış bize, öğretmenleri annelerine söylemeyin demiş

oğlum babacığım adlı şiir okurken kalbim yerinden çıkacak zannettim, her anını kameraya aldım, fotosunu çektim

oğlumla bir kez daha gurur duydum, diğer öğremnciler de o kadar tatlıydılar ki günlüğüm, hepsinin tek tek fotosunu çektim

bir de biliyor musun günlüğüm oğlum ve arkadaşlarını allah nasip ederse ben okutacağım, benim öğrencilerim olacak,

yarın da benim sıplarım kocaman abi abla oldular, mezun oluyorlar, onlara pasta hazırlattım, karne töreninde sürpriz yapacağım, onlarla da gurur duyuyorum günlüğüm, köy çocukları da olsalar, o kadar öğrenme isteği dolu ve başarılılar ki....

neyse lafı fazla uzatmayayaım, yarın görüşürüz günlüğüm...

Günlükçüm bizdede heyecan dorukta
Oğluşum pazar günü sınava giriyor
Dilerim o ve tüm öğrenciler istedikleri bölümleri kazanır,mutlu olacakları işleri yaparlar.
Çokocuğumun yazısını okuyunca gözlerim doldu
Alıntı yapmadan duramadım
Böyle eğitimcilerin olduğunu bilmek birkez daha mutlu etti beni
Bu pırıl pırıl gençleri yetiştiren,böyle aydınlık eğitimcilere o kadar ihtiyacımız varki
Dilerim herkes görevinin hakkını vererek çalışır.
Şikayet etmeden,yılmadan sadece iş olarak görmeden
Çokocuğum oğluşunu tebrik ediyorum
Senide alnından öpüyorum,öğrencilerin için bu kadar sıcak ve samimi duygular beslediğin içinŞeniz

günnük opuyorumnanaktan
baş agrısından ölebilirimm mafoldumben
ben evde sıkıntıdan patlarken sanırım başıma vurdu :sinifsinif: coooooook ağrıoo mafoldumben

benim koca kafalı gelmio haftaya
daha sonra gelcekmiş
eşekk
hadi öptm tontişimmmmm Şeniz
asipigrensesimide cook öptmm Şeniz Şeniz

gunlukcum ben geldım...
ara verıyorum sana ama bazen yazcak dermanım olmuyo bazen yazcak bıseyım...
dunaksam arkadasımın kızının gosterısıne gttım cok gzueldı ya cok duygulandım...
gunduzde bı arkadas uzakta oturuyo annesınbe gelmıs..gttık bebek sevdık ellerımde mamasını yedı.ç.azy cok tatlıydı ya...ne guzel..allah annelerıne bagslasın...
bugunde arkadasım gelcektı gelmedı..komsularla oturduk balkonda cay ıoctık kahve ıctık serın serın oturduk..cok sıcak buralar ya allahtan balkon esıyo..durulcak gıbı degıl...
benı sorarsan ıyıyım bazen sacmalıyorum okadar...yıpratıyorum kendımı...aglıyorum hatta ..ama yazyagmurıu gıbı...gelıyo gecıyo...bazen bıu arkadasımın bana eskıyı hatrlatmasıyla yasadıklarım gelıyo gzoume...bana bu kadar acı yasatanlara kızıyorum..erekk olmayan erkklerı allaha havale edıyorum...bole ıste gunluk..sacmalamazsam ıyıyım...yolumda ılelıyorum...herkezı sevıyorum...saglıklıyım ..belagrılarım harıc....sımdı gdıyorum yıne gelırım opuyorumn

selam günlüğüm :kahve:
koca bi sıkıntı var üstümde anlatmam cicim yaaa :çok üzgünüm:
hani kötü bişeyin olduğu da yok :sm_confused:
her şey yolunda aslında, ama ne bilim tuhaf işteeee günlüğüm yaaa
sanki her an kötü bi haber alıcam gibi bi his var içimde anlayamadım gitti mafoldumben​

Yarın Sabah bu şehirden gidiyorum günlüğüm uzaklaşıyorum 1 haftalığına ve dönünce iş bakmaya başlicam...
Bugün hala yüzsüzlük yapıp aradı beni ve hala ailemle senin aranda kaldım diyo ailem yolumuzu tıkadı diyo iyice sinir etti beni ve dedimki annene iki çift lafıım var, sakın arama annemi kavga çıkar dedi korktu yaniiii.. bende çıksınnnn benim korrkum yada kaybedeceğim bişi yokki dedim aldım elime teli aradım evlerini merhaba ayşe teyze dedim merhaba dedi tanıdınmı dedim evet kızım dedi dedimki ayşe teyze sana ben bişi sorucam buyur sor dedi, hee dur bu arada bak nedicem dün gece ben msn de ufuğun dayısının kızıı esrayla konuştum olaalardan haberin yok galiba dedim final haftasındayım dünyayla bağlantımı kestim hayırdır dedi, anlattım bende olanları aaa dedi şok oldu ufuğu suçlu buldu dedimki giresunlulardan kız alınmazmış dedim inanmıyorum dedi zilli bana :eek:klava: neyse geçelim orayı ama esrayı aklında tut günlüğümm , ayşe teyze dedim ufuk bana dediki biz geniş aileymişiz biz rahatmışız ve giresunlulardan kız alınmazmış dedim yok kızım ben öle bişi demedim dedi,ayşe teyze geniş aileymişiz bu lafı nereye çekseniz gider dedim..yok kızım ben sizin bişeyinizi görmedimki haşa ağzım eğrilsin dedi

sonra dedimki ayşe teyze başım açık diye istemiyormuşssun dedim peki sen beni önceden görmedinmi evime neden geldiniz ozaman dedim kadın sustu peki ayşe teyze giresundan kız alınmazmış dedim öyle demişssiniz dedim yok ben öle bişi demedim onu esra dedi hala giresundan kız alınmaz dediydi dedi (esrada dün gece konuştuğum hiç bişiden haberi olmayan kız ) dediki kızım bendede açık var torunlarımda açık dedi, ayşe teyze ufukla konuşurken telefondan duydum ben senin neler dediklerini dedim kadın şok oldu kekeledi neyse kızım dedi , zaten bu saatten sonraben oğlunuzu istemiyorum dedim
kızım benim oğlumun evlilik yaşı gelmedi dedi kadın bana evlendiricek durumdada değiliz dedi ee peki neden geldiniz dedim bişi diyemedi.. neyse ayşe teyze allaha emanet ol hayırlı güünler dedim ,sonra ufuğu arim dedim ufuğun tel meşgul evi aradım evide meşgul
sonra ufuk aradı dedimki sizin aile gibi haysiyetsiz yalancı iki yüzlü biri daha görmedim dedim onu arıyorum onun üstüne diğerini arıyorum öbürünün üstüne atıyo bikerede arkasında durun be dedim hazmedemiceğiniz laf sölemiceksinizki hazmedemiceğiniz laflar duymicaksınız dedim şimdi taşlar yerine oturdu işte yiyin birbirinizi ben rahat bi şekilde tatilime gidebilirim sen annen ve esra hepinizile yüzleştim içim rahat sende erkeğim die ortada sakın gezme erkeklik önündeki belirtiyle olmuyo onuda haketmen lazım rabbim senin yeğenlerindede kuzenlerindede aynısını yaşatsın ve en büyük bedduam sana rabbimbir kız evlat nasip etsin senin gibi adiyle karşılaştırsın bu arada sakın olaki yolda beni görürsen yolunu değiştir eğer karşılaşırsak neresi olursa olsun hiç umrumda değil yüzüne tükürürüm, ben elbette mutlu olurum fakat sen biraz zor olursun
bu güvensizlik bu karaktersizlik heleki böle bi aile varken zor ben kız halimle ne savaşlar verdim ama sen kukla gibi yönetilip ellerinde kumandayla seni yönlendiriyorlar
başınızı secdeden kaldırmasınızda zemzem suyuyla yıkansanızda asla geçmez bu ayıbınız günahınız ahım sizle öbür dünyada iki elim yakanızda.. sen benim bu lafları duyduktan sonra okadar yalan dalavere olduktan sonra susup pısıp tamam ufuk diyip sessizce hayatından çıkmamı bekliyordun ama ben iz bırakmadan yapmam herkesle yüzleştim taşlarıı yerine oturturum öle giderim hafife almışssınız beni dedim..
Günlüğüm biliyomusuun bugün annesiylede konuşunca bi acaip oldum dedimki rabbim ben nasıl bi aileye düşmüşüm herkes topu birbirine atıyor .. dün gece babam yatsı namazından gelince babamla valiz yaptık dedimki baba bize gelicek kişileri bekleme gelmicekler dedim,hayıırdır dedi biz geniş aileymişiz başım açıkmış dedim ben sıkıntı çekesin die vermicem seni bu iş bitmiştir dedi, merak etme babacım ben kökten bitirdim döndüğümüzde hattımı değiştirelim olurmu türkcele geçim dedim taamam kızım dedi.. Böyle işte günlüğüm bir devir daha bitti 5 yıllık yaşanmışlık 5 yıllık o büyük aşk o tesadüfle başlayan bi aşk herşeyi yapan sürprizlerin duygusallığın adamı olan aşık olan erkek dediğimiz kişi ailenin önüne geçemedi kendisine güvenemedi sahip çıkamadı...
bana diyorki ailemlee konuşucam, dedimki konuşşsan ne olurki ben bu saatten sonra sana nasıl güvenim ufuk beni savunur ufuk cesurdur güvenirim sonuna kadar diyimki artık bvir bardak su içiceksin dedim ve teli kapadım...
GÜNLÜĞÜM ÖZEL MESAJLA YADA MSN ÜZERİNDEN YANIMDA OLAN REP VERİRKEN GÜZEL ŞEYLER YAZAN TÜM K.K BAYANLARINLA ÇOK AMA ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM DUALARINI EKSİK ETMESNLER BENDEN.. SÖZ VERİYORUM BUGÜN O TELEFON KONUŞMASINDAN SONRA TOPARLANDIM AMA YARIN GİDİP 1 HAFTA SONRA DÖNDÜKTEN SONRA DAHADA TOPARLANIŞ OLARAK GELİCEM..

ben seni 10 gün önce aradım bulamadım .demek burda idin eşim köyümüzün derneğine başkan oldu
bakalım nasıl olucak sorum lulukalrı arttı hakkımız da hayırlısı

X