Kadınlar Köyü

evet katlı kesim dalgaları daha güzel gösteriyor:KK34:

komşumuzun kızı var.saçları ince bukleler halinde o kadar güzel ki.sanki ince bigudiyle sarılmış gibi bayılıyorum:KK16:

o saclari bende cok seviyorum ama benimkiler o kadar ince bukleli degiller :KK31:

:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:tamam tamam seninkilerde çok hoş, banyodan sonra bir kurulama yeter :KK52::KK52:
oyle degil isteeeee :KK53:
Biz Twetyle adaşmışız bu arada..Demek bizim ismimizdekilerin saçları böyle oluyor :KK70:

Hayır efenim Holywood dalgası bikerem..:KK53:Uzadığı zaman,hepsi aynı boydaysa,katlı kesim değilse ve taranmışsa eski artistler gibi duruyor dalgası...Katlı kesimden şu an daha dalgalı sanırım...

evet bizim isimdekiler kivircikmi oluyor acaba gercekten :KK53:

yok estagfurullah,

ama boyle acik kisa sacli suslu puslu filann oyle iste:KK1::KK1:

azcık süslüyüm,tabii evin içinde.güzel giyindiğimi söylerler.gittiğim yerde makyajımı da yaparım.bugün günüm vardı.kuaföre gidip süslendim öyle gittim.tabii bayram bakımı da yaptırdım:KK24:

azcık süslüyüm,tabii evin içinde.güzel giyindiğimi söylerler.gittiğim yerde makyajımı da yaparım.bugün günüm vardı.kuaföre gidip süslendim öyle gittim.tabii bayram bakımı da yaptırdım:KK24:

yasin kacti ablacim ay facebookun vardi sanki senin resmin yokmu eklesem seni orda :KK9:

Surrender bende seni hep avatarındaki kadın gibi düşünüyorum hatta değiştirdiğinde yok olmadı eskisi geri gelsin demiştim.

yok canım kimseyle karıştırmadım:KK1::KK1:
narmık dışında diğerlerini görmedim hiç:KK23:

narmik maaşallah.genç kızlara taş çıkartıyor.kadesa da öyle.parkonu görmedim ama anlatımlarıyla o da mükemmel:KK1:

X