Kadınlar Köyü

Boyun nasıl diye sorsam ayıp olmaz umarım...:KK17:

Göbek de mekikle gider canım...

boyum 1.65 canım ,ben kendimi bildim bileli çöp gibi ipinceciktim kilo alamıyodum birkaç sene öncesine kadar 40-45 arası gidip geliyodum,ama o halimi hiç sevmezdim hep böyle baldırlı baldırlı falan olmak istemişimdir.:KK1:Şimdi iyiyim yani tam istediğim gibi olmaya başladım.Spor yaparım kendi çapımda ama göbek gitmiyor,sadece göbek de değil aslında,şişkinlik de oluyo galiba ,bazen öyle kötü görünmüyo ama bazen çok kötü bir görüntü oluyor ya.Neyse bugün eve gideyim de ağırlık çalışayım ne zamandır yapmıyorum tatil falan da girdi ya araya gerçi tatilde kapadokyaya gittim 3 gün boyunca günde 6 saat falan yürümüşümdür.

Merhaba... Narmik resmdekiler ikizlerin sanırım ay çok tatlılar ne güzel sarı sarılar :)
Merhaba....Evet ikizlerim onlar canım..Sarışın fıstıklarım benim :KK1: Babamız sarışın ben de çakma sarışınım...Koyu kumralım yani normalde...
boyum 1.65 canım ,ben kendimi bildim bileli çöp gibi ipinceciktim kilo alamıyodum birkaç sene öncesine kadar 40-45 arası gidip geliyodum,ama o halimi hiç sevmezdim hep böyle baldırlı baldırlı falan olmak istemişimdir.:KK1:Şimdi iyiyim yani tam istediğim gibi olmaya başladım.Spor yaparım kendi çapımda ama göbek gitmiyor,sadece göbek de değil aslında,şişkinlik de oluyo galiba ,bazen öyle kötü görünmüyo ama bazen çok kötü bir görüntü oluyor ya.Neyse bugün eve gideyim de ağırlık çalışayım ne zamandır yapmıyorum tatil falan da girdi ya araya gerçi tatilde kapadokyaya gittim 3 gün boyunca günde 6 saat falan yürümüşümdür.

Boyuna göre kilon gayet iyiymiş canım..Öyle çok zayıfmışsın gibi gelmedi bana...Sen nasıl kendini mutlu hissediyorsan o şekilde olursun inşallah :KK16:

Ben, genelde henüz çocuk doğurmamış hanımlara boy-kilo arasında 15 farkı çok yakıştırıyorum...:KK31:

Merhaba....Evet ikizlerim onlar canım..Sarışın fıstıklarım benim :KK1: Babamız sarışın ben de çakma sarışınım...Koyu kumralım yani normalde...

Boyuna göre kilon gayet iyiymiş canım..Öyle çok zayıfmışsın gibi gelmedi bana...Sen nasıl kendini mutlu hissediyorsan o şekilde olursun inşallah :KK16:

Ben, genelde henüz çocuk doğurmamış hanımlara boy-kilo arasında 15 farkı çok yakıştırıyorum...:KK31:

Duruşlarından yaramaza benziyorlar , yaramazlar mı :)

Bir tane bile insanı düşündürürken iki tane oldukça zor olsa gerek. Allah kolaylık versin canım...

Sağolasın canım..:KK16:

Verdiği manevi haz paha biçilmez...Hiç bir mevki,kariyer bir kadını bunun kadar mutlu edemez ...Bence....Allah bu sorumluluğu alabilecek, isteyen herkese nasib etsin inşallah...:)

Son düzenleyen: Moderatör:
Geliyor muuuuuuuuu :KK3:

Geldi.:KK17::KK17: Bu gece de burda,yarın da görüşeceğiz inşallah.:nazar:

Güzel olmuş canım :KK19:

Bu gün içim içime sığmıyor,eşime aşkım depreşti :KK69: :KK69:

Zıp zıp zıplar durumdayım...Enerjim taşıyor sanki..Sabah işe gittiğinden beri bir bahaneyle 5-6 kere aradım adamı...Sırf bir daha sesini duyayım diye....:KK31:

Maşallah yaa,ben de böyle olmak istiyorummm.:KK17::nazar::nazar::nazar:

2 Saatlik iş oldu 4 saat :2:
Ama gene de geldim :KK31:

107. sayfaya geçte olsa yetiştim :KK70::KK70: hayırlı olsun canım

Teşekkür radyologcum :KK3:
Hoşgeldin :emir_bebek:

Geldi.:KK17::KK17: Bu gece de burda,yarın da görüşeceğiz inşallah.:nazar:

Maşallah yaa,ben de böyle olmak istiyorummm.:KK17::nazar::nazar::nazar:

:KK19: Oy sonunda görüştünüz şükürler olsun...Sağlık durumu nasıl? İyi mi?

Çok şükür iyi cancağızım.:nazar: Çok şükür.:nazar:

Nasıl sevindim senin adına...
İçin rahatladı mı biraz?
Aylar sonra buluşmak çok heyecanlı oluyor. :KK52:
Zannedersin padişahla buluşacaksın öyle oluyordum ben de... :KK52:
Gerçi onlar da gönlümüzün padişahları. :KK1:

Nasıl sevindim senin adına...
İçin rahatladı mı biraz?
Aylar sonra buluşmak çok heyecanlı oluyor. :KK52:
Zannedersin padişahla buluşacaksın öyle oluyordum ben de... :KK52:
Gerçi onlar da gönlümüzün padişahları. :KK1:

Halimi görmen lazımdı koşa koşa ceylan gibi gittim yanına caddenin ortasında.:KK17::KK53::KK53:

Deli kız diyor.:KK1::KK1: Yemin ederim 32 diş gezdim bütün gün.:KK1:

Sanki ilk defa buluşuyormuş gibi oluyor.:KK17:

Halimi görmen lazımdı koşa koşa ceylan gibi gittim yanına caddenin ortasında.:KK17::KK53::KK53:

Deli kız diyor.:KK1::KK1: Yemin ederim 32 diş gezdim bütün gün.:KK1:

Sanki ilk defa buluşuyormuş gibi oluyor.:KK17:

Çeken bilir kuzummmm :KK19:
Anlıyorum seni nasıldır o duygu... :KK31:
Ben de aylarca hatta yıllarca beklediğimde o moddaydım.
Benim hasretliğim bitti. :KK34:
Sıra sizde inşallah. :nazar:
Allah kavuştursun, sonra da bir yastıkta kocatsın. :KK19:

Çeken bilir kuzummmm :KK19:
Anlıyorum seni nasıldır o duygu... :KK31:
Ben de aylarca hatta yıllarca beklediğimde o moddaydım.
Benim hasretliğim bitti. :KK34:
Sıra sizde inşallah. :nazar:
Allah kavuştursun, sonra da bir yastıkta kocatsın. :KK19:

Amin bebeğimmm amin.:nazar::nazar:

Kavuşmak için çalışmak lazım.:KK31: Bu yüzden dersaneye gidiyorum şimdi.:KK55:

Görüşürüz,Narmike selam söyle benden.:KK17::KK6::KK54:

Amin bebeğimmm amin.:nazar::nazar:

Kavuşmak için çalışmak lazım.:KK31: Bu yüzden dersaneye gidiyorum şimdi.:KK55:

Görüşürüz,Narmike selam söyle benden.:KK17::KK6::KK54:

Allah zihin açıklığı versin bugu bugum :KK34:
İyi dersler...
Görüşürüz, Aleyküm selam, başüstüne... :KK34: