Kadınlar, evli erkeklerden uzak durun

uzak durun!!, birde kadinlar erkekleri evden kacirmayin canlarim..

Sadece evli erkeklerden de değil, sevgilisi, nişanlısı olan erkeklerden de uzak durulmalı.

Ama artık filmler, diziler, reklamlar, herşey bu ilişkileri öyle normal gösteriyor ki.. Şimdi insanlar en yakınındakilerin bile gözünün içine baka baka aldatıyor. Bu durumda tek suçlu kadın da değil. Ama bir kadının başka bir kadına nasıl bu kadar kötülük yaptığına hayret ediyorsun işte..

bir filmde görmüştüm. kızın büyükbabası, torununun evli bir adamla duygusal ilişki yaşadığını anlıyordu ve kıza şunu demişti:
- evli erkeklerin hepsi karşısındaki kadına boşanacağını, az kaldığını der ama bu süre hep uzar ve hiçbir zaman gelmez.

hayatınızı yalan üzerine kurmayın. çevremize az bakarsak, bir sürü bekarın olduğunu görürüz. ve bu bekarlardan birinin ruh eşimiz olma ihtimali de bence hiç düşük değil.

iyi dururuz ...
evli erkekten uzak durun diyeceğinize adam gibi adam bulun eşiniz kızlardan uzak durur böylelikle korkmanızada gerek yok ..
benim eşim ortalıkta kız bulamıyor diye ççapkınlık yapmıyorsa o sadakati sadakat olarak saymıyorum ben

suç kesinlikle tek taraflı değildir. en az iki taraflıdır, hatta üç taraflı bile olabilir. burada senin sorguladığın nokta yanlış. kimse evlenirken eşinin nasıl biri olduğunu tam anlamıyla anlayamaz ve bu yaptığı seçimden dolayı da suçlanamaz. suçun hepsini bir tarafa yüklemek de aynı şekilde iyi değildir. biraz daha geniş bakmak lazım. adam neden aldattı? diğer kadın, yani üçüncü kişi, bu adamın evli olduğunu bile bile neden ona yaklaştı? ya da adam ona evli olduğunu demedi mi? belki de adam sonradan tatmin olamayan bir varlık haline geldi. eşiyle mutlu olduğu halde kendini uzak tutamıyor. ya da eşi iyi biri değildir, bilemeyiz ve bu şekilde birilerinden mutluluğu arıyordur vs. yani bir sürü senaryo çıkıyor.

bir adam karısını aldatıyorsa, bu kadın bu adamı seçip evlendiği için mi suçlu şimdi? o zaman adam tamamen suçsuz öyle mi? yanlış düşünüyorsun. en azından ben senin cümlenden bunu çıkardım.

Adam aldatiyorsa kadin affediyorsa kadin suçludur benim gözümde. .
ayrica kimin suclu oldugunun önemi yok ortada üzülen evli olan kadin oluyor.

Evli erkeklerden uzak durun ne demek. Bu su demek; ben benim adamın bana asık olmadığını farkındayım ama asksız yasıyorum işte anla biraz yuzsuzum. gider asık olur baskasına diye zaten korkuyorum Allah askına yanaşmayın :) bu gercegi bir kadın nasıl kendine yedirir. Ben arkadaslarıma vs hep bana gelirken isterseniz bikiniyle gelin sorun yok diyorum. O kadar kıskanılıyorsunız ki. Kendine güvenen guclu kadını kim kıskanmaz:) yada hangi erkek gıder baskasına asık olur. Aldatılan kadınlar hep adamıdiğer Kadınlardan kaçıranlar. Bırakın onlar korksun beni aldatır mı dıye. Evli adamla birlikte olana da saygım var. Evde ask bitmiş çünkü adam ne yapsın. Zorla yuva yıkılmasın diye o cocukları kullanan Kadınla mı yatsın. Kadınlar asık olmadıkları adamlarla ( kocalarıyla )yatmaya alışmışlar tabi adamlardan da bu samimiyetsizliği bekliyorlar. Beni aldatır diye korkan kadın etrafındaki Kadınlardan korkar uzak durun der. Aldatılmaktan korkan kadın adamın askının bittiğini zaten biliyordur ve bunu kabul ederek onla yaşıyordur. Kendinize güvenin.. Not: evli ve 2 cocuk annesiyim

erkeklerde evli kadınlardan genç kızlardan uzak dursun

Bunun kadını erkeği yok. Evli erkeğin başka bir kadınla, evli kadının başka bir erkekle işi olmaz.

evli erkeklerden uzak duruyoruzda,ya evli kadınlarda uzak duracakmı evli adamlardan?yapılan çalışmalar evli bir erkeğin yıne evli bır kadını tercıh ettiği yönünde,mehmer sungur aynı orada dıyor,ben ınanıyorum,bekarların hiç işi yok evli adamla vakit geçireck,eskıden evet bu tur tercıhler yaparmış bekar kadınlar,ama artık değil,paylaşmak istiyor hayatı,evli bir adamla paylaşamayacağına göre,ben bekarım bır sürü bekar arkadşaım var,evli ile çıkan yok,ee bu adamlar kımle aldatıyor,uzaylılarla değil,yıne evli kadınlarla,

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…