Kadınlar, evli erkeklerden uzak durun

Ben suçlu olduğumu düşünmüyorum, neden evinde mutlu olan bir erkek dışarıya açılsın ki, yaptıklarını savunmuyorum, ama tecrübelerimden dolayı, genelde evlerinde birşeylerin eksik oldugundan bahsediyorlar

ama sizinle de o eksiklik asla tamamlanmıyor olan varsa çocuklara oluyor.. Her aileye ikinci şans verilmeli kutsaldır aile.. belki siz araya girmeseniz düzelecek bir şeyler... Bu yüzden kusura bakmayın ama suçlusunuz. Yuva yıkanın yuvası olmaz.

Amaç yuva yıkmak değil hiç bir zaman, dedim ya bende boşanmış bir kadınım.. Ama zaman, hayat ve şartlar itiyor bazı şeylere herkesi..

Amaç yuva yıkmak değil hiç bir zaman, dedim ya bende boşanmış bir kadınım.. Ama zaman, hayat ve şartlar itiyor bazı şeylere herkesi..

amacınız o olmasa bile o yuva yıkılıyor.. Bir adam size bağlanmışken, siz araya girmişken o yuva nasıl ayakta dursun ? o yuvanın bir şansı varsa bile siz de olaya dahil olduğunuz için şans iyice azalıyor... suç yalnızca kadında değil tabi ki ama kadın da kendini tutmayı bilmeli, hem kendine hem de hemcinsine bu kötülüğü yapmamalı.

Yaşadıklarım bağlılık değil benim farklı bir durum, bağlanacak bir durum yok... (one nigth)

dembahar dedi:
Baştan çıkarma olayına ben karşıyım aslına bakarsanız, ben boşanmış bir bayanım.. Evli birçok erkekle de tanışmışlığım oldu, benim suçum olmamalı bu, biraz da erk ekler sadakati öğrenmeli..

tamam boşanmış olabilirsiniz ama evli olmayan bir erkekle görüşmeniz daha mantıklı ve güzel olmazmı illa günah olan bişey yapmak zorundamısınız vvıcdanınız rahat ediyomu böyle yaparak aynı duruma kendinizi koyun kocanız sızı aldatsa onu deli gibi severken naparsınız bunu düşünüp cvp yazın buraya ben sucsuzum diyemezsiniz

iyi akşamlar hanımlar,bende boşanmış biriyim.aslında sosyal arkadaşlık için evli yada bekar kriteri saçma bence.ben de ayrıldıktan sonra boşlukta olmanın verdiği eksikliği tamamlamak için görüştüklerim oldu.bilmem konu ile bağlantılı değil fakat hiç biri de evli değildi.evli iken evli biri ile görüşülmesi yanlış buna katılırım.

Ayartayım diye evli erkek peşinde koşan biri değilim yanlış anlaşıldım sanırım..

kimse evli erkeği peşinden koşturmak için çabalamaz.herkes kendinden eminse sorun yoktur bence.

Aynen nefret ediyorum böyle Kadınlardan ama onun için birini bırakan erken yarın başkası içinde kendini bırakacak haberleri yok nasıl güvenirlerki??

Bu aldatma olaylarında kadını suçlayan kişileri anlamıyorum... Önce erkekler bir kendine gelsin, evli olduklarını hatırlasınlar bence. Kendini bilen adam kimseye bakmaz eşinden başka. Evli erkekler, bekar kızlardan uzak durun gül gibi eşiniz varken.

Başlığın doğrusu şöyle olmalıydı: "Evli erkekler, diğer kadınlardan uzak durun".
Gerçi bunu da mı biz söyliycez, o kadarını kendileri de düşünebilirler heralde. Neticede evlilik, bir insana sadık olma sözü vermiş olmak demek.
Ama diğer kadınların ne yapacağı sadece o kadınları bağlar, ona kimse karışamaz. Neticede onlar hiç kimseye hiçbir şey için söz vermemiş, istediklerini yapmakta özgür kadınlar. Basit bir denklem.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…