Kadınlar, evli erkeklerden uzak durun

Aaaa lütfen biricik kocalara toz kondurmayın, napsın zavallıcıklar, hep kadınlar ayartıyo onları ah ah ah ne çektiler be yazıık...

Aaaa lütfen biricik kocalara toz kondurmayın, napsın zavallıcıklar, hep kadınlar ayartıyo onları ah ah ah ne çektiler be yazıık...

Yazıyı dikkatli okursanız görürsünüz erkeklerde de hatalar anlatılıyor, onların yaptığı yanlışlar.. Kadınlar uyarılıyor onlara kanmaması adına..

Yazıyı dikkatli okursanız görürsünüz erkeklerde de hatalar anlatılıyor, onların yaptığı yanlışlar.. Kadınlar uyarılıyor onlara kanmaması adına..

Ben yazıyı dikkatlice okudum merak etmeyin, yorumlara istinaden yazdım bunu, genel anlayış bu çünki.. maalesef böyle olaylarda kadınlar kandırılan değil kandıran taraf olarak görülüyor.

Ben yazıyı dikkatlice okudum merak etmeyin, yorumlara istinaden yazdım bunu, genel anlayış bu çünki.. maalesef böyle olaylarda kadınlar kandırılan değil kandıran taraf olarak görülüyor.
Eğer yorumlara istinaden yazıyorsanız yorumları alıntılayıp yapmalısınız bunu. Direkt başlık altına yazınca konuya cevap oluyor..
Forumları bilen kim olsa aynını düşünürdü. Ayrıca düşüncenizde haklısınız da.. Her iki tarafta da suç var bence. Sevgiler...

Bence her iki taraf da hatali hatta taraflar evli olmasa bile aldatmak bir hata ve cok gereksiz... herkes bu şekilde baksa sorun kalmazdi...

Hanım efendi amacınız nedir? Bi yorum yaptık burnumdan getirdiniz ha! Ben neyi nasıl yazacağımı sizden daha az bilmiyorumdur herhalde! Taktınız yahu sanki şifreli bişiy yazdık ALLAH ALLAAH!

Hanım efendi amacınız nedir? Bi yorum yaptık burnumdan getirdiniz ha! Ben neyi nasıl yazacağımı sizden daha az bilmiyorumdur herhalde! Taktınız yahu sanki şifreli bişiy yazdık ALLAH ALLAAH!

Bakın güzelce belirtmişim değil mi demişim size nasıl cevap yazılır konuya, Arkadaşlara yaptığınızı söylediğiniz yorumları alıntılamadığınız için konuya yapılmış sayılıyor yorum ve tepkili bir yorumdu konu sahibi olduğum için cevap verdim diye... Güzel güzel de düşüncenizi desteklemişim polemiğe ne gerek var ? Daha fazla uzatmak istemiyorum. Kusura bakmayın. Size başka yorum yapmak istemiyorum çünkü an-la-ta-mı-yo-rum yanlış anlaşılıyorum. Kalp kırmaya ne gerek var ?

bile isteye evli bir erkekle birlikte olmak bunu normal gormek hastalık bir hata yapıp sonrasında pişman olan kadınlar ayrı ama buu alıskanlık haline getirenler psikolojik tedavi gormeli..onun dısında erkekler bu konularda daha suclu birincisi cogu kadını kandırıyor evli oldugunu saklıyor veya aramız cok kotu bosanıcz yalanlarıyla oyalıyor..yanında karısı varken dahi bön bön bakan heriflere cakasım var

Konuya nasıl cevap yazılacağı hakkında şimdi birde ben size birşeyler "diyeyim". Yorumlara genel bir yorum yaptığım icin hepsini alıntılamam mümkün değil ama eger sadece sizin ilk mesajiniza yorum yapsaydım onu alıntılardım şimdiki gibi... ayrıca yorumumu tam olarak anlasaydınız, sizin düşüncenize muhalif bir düşüncede olmadığımı da bilir, yorumumu sorgulamaya gerek duymazdıniz zaten değil mi. Bende size yorum yapmak istemiyorum, ama çok bilmişlik tasliyorsunuz bana adeta, sizde anlatamama değil algılayamama sorunu var, buyrun ister yorum yapin ister yapmayın, beni bu gereksiz açıklamaları yapmak zorunda bırakan sizsiniz.Sevgiler!

Asıl beni açıklama yapmak zorunda bırakan sizsiniz... Çoklu alıntılama diye bir seçenek var. Ve... ben bilmiş değilim. Benim bilmediğim çok şey vardır hiç bir zaman çok bilgiliyim edasında olmadım. Konu eski haline girmiş, tekrar insanlar konu hakkında yorum yapıyor. Durmadan bana cevap verip, hakaret edip yorum yapmama sebep oluyorsunuz.
Ayrıca konu hakkında ikimizde muhalif değiliz bu neyin tartışması?

Evet konu fikır fıkır şu anda ve ben kaynatmaya calışıyorum o kadar insanın içinde... Size hakaret ettiysem bakın yorumların altında k.i.b. diye bir seçenek var gerçi siz benden iyi bilirsiniz ya! Sizinle daha fazla saçmalamak istemiyorum, bana yorum yapmayı kesip diğer yorumlarla ilgilenebilirsiniz anladinız mı acaba?

evet siz de diğerleri gibi direkt bana yorum yapmadığınızda neden olmasın..

evet siz de diğerleri gibi direkt bana yorum yapmadığınızda neden olmasın..

Gerçekten tuhaf birisiniz siz, buyrun efenim lastik gibi istediğiniz kadar uzatın konuyu.. Baştan beri size cevap vermemeliymişim aslında.. Ha birde bana yazmayı birakmayarak bir sürü(!) yorumu es geçmiş oluyorsunuz yazık.. Buyrun meydan sizin

Size en başta güzel güzel açıklama yaptım takılıp kaldınız. Yeter ama artık lütfen yeter...
Ayrıca hiç bir yorumu da es geçmiyorum. Bunu da size soramam. Başka işlerle uğraşın lütfen. Hoşçakalın. !

anlamıyorum zaten başka erkeklerin kökümü kazıldı ne die evli olanlarıbaştan cıkarmaya calışırlar çoluğu çocugu olanlara ne demeli yazık allah kimsenin başına böyle dert vermesin ha tabierkeklerde ne die yüz verirler onuda anlamam adam gibi adam olun aldatmak içinmi evlenionuz allah akıl fikir vicdan versinn

Baştan çıkarma olayına ben karşıyım aslına bakarsanız, ben boşanmış bir bayanım.. Evli birçok erkekle de tanışmışlığım oldu, benim suçum olmamalı bu, biraz da erkekler sadakati öğrenmeli...

Size de iş düşüyor karşı tarafa da... onun yapmaya çalıştığı şeye okey vererek sizde suçlu oluyorsunuz. Herkesin iradesi var sonuçta.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…