Anket Kadin Mı?bayan Mı?hangisi?

BAYAN MI,KADIN MI?HANGİSİNİ TERCİH EDERSİNİZ?

• Ankete Katılan
    228
Bize Hanım Kadın derler
Başörtü fular takarız
Yüksek topukla basar
Tek taş yüzük takarız

Bize Hanım Kadın derler
Hemen ağlar hemen güleriz
Takarız kolumuza zarif çanta kıyamet
bir tane canımız var o da Allaha emanet

(Şimdi uyduruvirdim o şarkıdan esinlenerek....)

:roflol::roflol:Bayıldım da 24 saat geçmeden gereğini yapamıyorum.Şeniz

Evet hanımefendiye katılıyorum..

karı denmesinde...jeyyarkadında olur yerinegöre bayanda hanımefendide.yanlız satıcı veya dolmuşçuların bayan bakarmısınız,alırmısınız demeleri hiç hoşuma gitmiyor.bilmem düzgün ifade ettimmi?:1hug:

:roflol::roflol::roflol:karı denmesin haklısın:))teşekkürler.

arkadaslar bır ıtırafff.... esımın yuzunden adımı unuttummm...bana hep kadın derr...ya 15 senedır ewlıyımmm daha ogretemedım.bu arada ıst dogdum unıwersıte terkım.:)aydınım kendımce .baskalarının yanında adımmm basbasa kalınca kadınnnn....kadın denmesın bızeee bayan densın mumkunseee...helede bana

Nasil yani canim yaaa??.Seni esin, kadin bana su getir falan diye mi cagiriyor????:uhm:

AAaaa simdi farkettim Lüleli seninle ayni cümleleri kurmusuz resmen.Demekki fikrimiz tiptip ayni.

kullanım şekline göre değişir bence:1closedeyes: "kdınlar bir çiçektir derken"hiçte kaba gelmiyo bana :asigim: ama "şu kadının yaptığına bak "ya da "kadın bana bak" gibi bir cümle kurulunca kaba geliyor,zaten kaba bir cümle:1closedeyes: bu bayan içinde geçerli bazen samimi bazen garip geliyo...ikiside duruma göre anlam taşıyor benim için yani

kadın denmesınden nefret ederım
bayan daha kıbar kulaga daha hos gelıyo bence
kimi bayıyoruz kii:roflol::roflol:
Senin özel durumun var sen haklısın:))
teşekkürler canım.
bayan denmesi en uygunu kadın diyince olmuyo

kadınız iştee kadınıııızjeyyar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…