Kadın İnfertilitesi Yüzünden Hamiş Kalamayan Bayanların Listesiiii

ben dede adet düzensizliği sorunum var sorma herkesin derdi türlü türlü allah hepimizin yardımcısı olsuna.s

4 yıl oldu sigara ve alkol kullanmıyorum sudenaz canım başka biriydi galiba k8 i kullanan evet tüplerdeki tıkanıklıkları açıyormuş ve yumurtlamayı sağlıyormuş

ben dede adet düzensizliği sorunum var sorma herkesin derdi türlü türlü allah hepimizin yardımcısı olsuna.s

canım hoşgeldin aramıza..

1.sayfadaki maddeleri cevaplandırırsan senide ekleriz listemize..ve birbirimizi böylece takip edebiliriz yerimseniben

4 yıl oldu sigara ve alkol kullanmıyorum sudenaz canım başka biriydi galiba k8 i kullanan evet tüplerdeki tıkanıklıkları açıyormuş ve yumurtlamayı sağlıyormuş

bu k8 olayını bende araştıracağım..yani benim tüplerde tıkalı..gerçi dr.açık olsa bile hiçbir işlevleri çalışmıyo dediya neyse...herşey Allah tan değilmi sonuçta denencek bişeyse deneriz...

biz neler denemedik bu iş için kaydirigubbakcemile5

merhaba arkadaşlar adet tarihim 15 haziran pco sorunum var 2 yumurta takibi geçirdim ve 1 aşılamam yarım kaldı 2 aydır da glifor die bi hap içiyorum bu ay gebelik belirtilerim çok fazla heyecanlanıyorum o yüzden ama yine hayal kırıklığı yaşamaktan da çok korkuyorum allahım biran önce kucaklarımızı doldurur inş.

canım ekledim senide..inşallah güzel haberler verirsin bizlere yerimseniben

belirtilerin neler canım? inşallah hamişliktendir..:CüvCüv: :CüvCüv:

bu arada kaç aydır bebiş için uğraşıyorsunuz? ve sigara alkol kullanıyomusun? listeye bunlarıda ekliyoruz..yerimseniben

canım 1,5 yıldır uğraşıyorum bu dertle..sigara ve alkol yok.belirtilerime gelince aslında sağlıklı bi kadında olan adet belirtilerine de benzior ben normal adet olmak nedir unutmuşum hap içmesem olmuyorum.sabahları bulantım var hem de çok şiddetli,gün içinde de sürekli mide yanması ve açlık hissi var sürekli bişey yemek istiyorum ve şişkinlik var karnımda ,gaz da var göğüs uçlarım acıor ilk kez bu kadar çok belirti yaşıorum o yüzden heyecan yapıorum ama hayal kırıklığına uğramaktan çok korkuyorum...

buarada sende durumlar ne canm yani sorununuz neydi?

canım bende 1,5 yılı geçti uğraşalı...benim iki tüpte tıkalı..tüp bebekten başka alternatifim yok...

belirtilerin gebelik belirtileri inşallah hamişsindir canım...

ama eğer ilaçsız adet olamıyosan fsh değerin yüksek olabilir...hormon değerlerine baktırıyormusun?

bu arada ilk sayfada ki listeden kayıtlı olanların sorunlarını takip edebilirsin...yerimseniben

tamam canm bakıorum listeye teşekkür ederim iyi dileklerin için yerimseniben

ooooooo elif ya yine boş burası kızlar bak kızıyorum ha topiği boş bırakmayın üzülüyoruz kimseyi göremeyincee senağlama klava: klava:

ooooooo elif ya yine boş burası kızlar bak kızıyorum ha topiği boş bırakmayın üzülüyoruz kimseyi göremeyincee senağlama klava: klava:

sorun değil bebişim opuyorumnanaktan

biderdi sorunu olan zaten yazar..ben ara ara kontrol ediyorum burayı sositososito

paylaşılmıyor hüzünn paylaşamam yolu yok bunun anlatamam sözü yok bunun çekilecek başa geldikce dertler hangi bahane avutur bılmem hangı gunahın bedeliii buuu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…