Kadın İnfertilitesi Yüzünden Hamiş Kalamayan Bayanların Listesiiii

evet cok moralım bozuk menogana başladık bugun iğne bu sonu nereye gıtcek hiç bılmıyorum allak bullak oldum :uhm:

canım ya bozma moralini....sırf iğneye başladınmı diye üzülüyon..bak ben 3 ay önce tüp bebek tedavisi için 20 günde 52 tane iğne vuruldum..

herşey bebiş için değilmi? katlanıcaz artık....hem stres bu işiin düşmanı...sakin ve rahat olmaya çalış a.s.

sudenazım benide eklermisin listen
3 yıllık evliyim,23 aydır bebiş istiyoruz,sigara alkol kullanmıyorum,endometriozis hastasıyım..geçtiğimiz ocak ayında tüplerim açıldı ve kist temizlendi,gecen ay aşılama oldum tutmadı,bu ay doğal yoldan beklemedeyim,adet tarihim 23 haziran..ammada usun yasdım ha:kedi:

sudenazım benide eklermisin listen
3 yıllık evliyim,23 aydır bebiş istiyoruz,sigara alkol kullanmıyorum,endometriozis hastasıyım..geçtiğimiz ocak ayında tüplerim açıldı ve kist temizlendi,gecen ay aşılama oldum tutmadı,bu ay doğal yoldan beklemedeyim,adet tarihim 23 haziran..ammada usun yasdım ha:kedi:

e kızlar nerdesiniz..bi ses veren yokmu yaf

ekledim canım senide yerimseniben..inşallah uğurlu gelir sana :Saruboceq:...

hiç ilaç kullanmıyomusun şuan..onu belirtmemişsin...CADIARZU

ekledim canım senide yerimseniben..inşallah uğurlu gelir sana :Saruboceq:...

hiç ilaç kullanmıyomusun şuan..onu belirtmemişsin...CADIARZU

yok canım ya..kullanmıyorum..doktor bişi vermedi gecen ay aşılama için kullandığım ilaçların bu ayda etkisi olur dedi doktorum..o yüzden bu ay ara verelim dedi..

düzelttim canım..inşallah bu hamiş kalırsın :Saruboceq::Saruboceq: a.s.

saol canım.bu ay hamile kalmam imkansız doğum kont.hapı kullanıyorum adetlerim düzelsin diye.bide kullanmasam bile troid hormonum yüksek normale binmesi lazım..mafoldumbenrabbim hepimize yaşatsın işallah..

saol canım.bu ay hamile kalmam imkansız doğum kont.hapı kullanıyorum adetlerim düzelsin diye.bide kullanmasam bile troid hormonum yüksek normale binmesi lazım..mafoldumbenrabbim hepimize yaşatsın işallah..

geçmiş olsun canım..hakkında hayırlısı inşallah..rabbim dualarımızı karşılıksız bırakmaz ..

slm arkadaşlar kımse yokmu yav bugun menognun 3. günü yarın ultrasona sonrda catlatma iğnesi vuruncam galiba inşallah işe yarar arkadaşlar dualarınıza ihtıyacım var ne olur dualarınıza benide alın bu ay cok umutluyum allahım hepimize nasip et ne olur

X