Kadın İnfertilitesi Yüzünden Hamiş Kalamayan Bayanların Listesiiii

slm kızlar....misafirlerimi gönderdim...hemen geldim :)

çalışmalar nasıl gidiyor bakim? aksatan varmı?

listemiz çok az işallah çoğalıp hemişler çıkacak.rabbim hepimize nasip eder işallah..hadi bakalım listenin ilk hamişi kim olacak.

listemiz çok az işallah çoğalıp hemişler çıkacak.rabbim hepimize nasip eder işallah..hadi bakalım listenin ilk hamişi kim olacak.

listenin az olmasının nedeni aslında bu bölüme çok nadir girilmesi...gebelik kısmına açsam eminim patlama yapar ama başlık itibariyle burada açmak zorunda kaldım...bu sorunu olan bayanlar genelde gebelik kısmında olduğundan burası rağbet görmüyor..

ama tabiki inşallah liste artar ve muhabbetlerimiz çoğalır..kaydirigubbakcemile5

işallah canım.hem liste uzar hemde hamişlerimiz olur bol bol..:CüvCüv: :ecrin_bebek:

topıgınız hayırlı olsun arkadslar ınsalalh erkek ınfertılıtesının pembe kosesı gıbı sızınde
lıstenız uzar gıder hamısler dolar tasar:CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv:

bu arada ben buraya erkek ınfertııtesı dıye gırmıstım anasayfadan
ısım cok benzeyınce

mrb adet tarihim 5 haziran 2.5 yıldır tedavideyim klomen yumurta takibi hsg şimdide menogona başlıycaz adet olursam inşallah olmam bu arada benımkı sebepsiz infertelite

mrb adet tarihim 5 haziran 2.5 yıldır tedavideyim klomen yumurta takibi hsg şimdide menogona başlıycaz adet olursam inşallah olmam bu arada benımkı sebepsiz infertelite

ekledim canım..ilk sayfada...inşallah uğurlu gelirde hamiş kalırsın...a.s.a.s.

evet canım benzemiyor aynısı denebilir sengözlerimebaksanab

fikir ordan gelme zaten a.s. a.s.

iyiyim canım..sen nasılsın?

bu hafta misafirlerim çoktu...ama sık sık baktım topice giren olursa ekliyorum kaydirigubbakcemile2

iyiym sağol bende giremiyorum baktığımdada kimse olmuyo yeni hamiş haberleri varmı diye geziniyorum ara sıra

21 haziran ,1 pozitif ve düşük, 3 negatif tüp bebek tüp bebek yüksek fsh kullandığım ilaçlar folbiol ve dhea hayıt suyu, sudenaz k8 organik su kullanıyorum demişsin bu sadece tüpleri açmak için mi başka faydaları da varmı

ekledim canım..inşallah bu çabaların en kısa zamanda mutlu sonla biter yerimseniben :Saruboceq: :Saruboceq:

canım kaç yıldır denemeler yapıyosunuz ve sigara-alkol kullanıyomusun? bunlar eksik listede yerimseniben

bu arada k8 organik su demişsin ..ben ilk defa duyuyorum bunu ..ben söylemedim karıştırdın galiba..ama merak ettim yaa..hakkaten tüplerimi açıyomuş CADIARZU

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…