Kadın İnfertilitesi Yüzünden Hamiş Kalamayan Bayanların Listesiiii

Sırayla cvp vereyim geç oluyor kusura bakma işimi yeni bitirdim anca oturabildim :)
1-son adet tarihim 20 mayıs bir sonraki çevrimim 12 haziran olması gerekiyor düzenli adet görüyorum rahimde yumurtalıklarda sorunum yok
2-evet azda olsa sigara kullanıyorum ancak alkolden nefret ederim
3-Nedeni bilinmeyen infertilite grubuna giriyor ancak kanda Antisperm Antikor (ASA) aranırsa farkedilebiliyor..Kısacası sperm allerjisi bağışıklık sistemim spermleri düşman gibi görüp etkisiz hale getiriyor ..İlk drum 4 yıl bir sürü işlemnden geçirdi beni 4 yıl sonra dr. değiştirdim 2. dr. ilk olarak bu testi istedi ...Yıllar sonra ciddi araştırmalarım sonucunda kendim buldum nedenini hipertiroid hastasıyım tireidlerim normalin üstünde çalıştığı için fazlaca antikor üretiyor bunada bitkisel bir kür buldum sabah öğle akşam bir tutam dereotu çiğneyip yutacağım tiroidi dengeliyormuş ama öncelikle şu incir kürünü bitirmem lazım zaman lazım sadece

Topiğiniz hayırlı uğurlu olsun kızlar. alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis İnşallah aranızdan bol bol hamişş çıkarırsınız. Allah bu yolda yardımcınız olsun. Önce göbüşlerinizi sonra da kucaklarınızı hayırlısıyla ve sağlıkla doldursun inşallah. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

Teşekkürler nevrosky rabbim sesini duysun inşall:Saruboceq:a.s.ah aminnnnnnnnnnnnnn

slm 1 haziran yumurtaların zayıf olması iğne yapıldı 12 ay klomen pregnyl sigara alkol kullanmıyorum ALLAH herkesin kucağına bebeğini nasip etsin inşallah

anlaşıldı canım...inşallah en kısa zamanda herşey yoluna girer

canım hoş geldinnnnn....

sağol bitanem..inşallah hepimize hayırlısı olur..

bebişine iyi bakkk..seni seviyoruz Şeniz

oh be topik dolmuş inşallah bol hamile haberleri alırız uğurlu gelsin hepimize

inşallah kızlar inşallah burası hayırlı gelecek birer hamiş olacagız Allahtan umut kesilmez.

Al bendende o kadar canım bendede sağlı sollu sıcak soğuk nodüller var allah acil şifalar versin canım

canım ben sıcakmı soğukmu bilmiyorum ama sağ ve solda olmak üzere birisi 3,5mm diğeri 5mmlik.ilaç kullanıyorum.23 ne usg çekilecek nodüller ne durumda diye..doktor bu değerlerle hamile kalamazsın dedi.normale binmesi gerekliymiş.bide olsa bile düşer dedi.allah yardımcımız olsun.rabbim isteyen herkese bebişler nasip etsin.

duru canım ya yazdıklarını okudum çok üzüldüm allah sana sabırlar ve acil şifalar versin inşallah tez zamanda meleğine kavuşursun bitanem unutma bizler hep yanındayız

duru canım ya yazdıklarını okudum çok üzüldüm allah sana sabırlar ve acil şifalar versin inşallah tez zamanda meleğine kavuşursun bitanem unutma bizler hep yanındayız
Veda allah razı olsun canım sizlerin varlığı gücüme güç katıyor allah ne muradınız varsa versin canım :Saruboceq:

Benim sağdakiler soğuk soldakiler sıcak canım henüz herhangi bir ilaç kullanmıyorum bunun için 6 aydır sadece takipteyim nedeni ise nodüllerin gelişimi hakkında bilgi sahibi olup doğru tedaviyi uygulayabilmek için.6 ay önceki değerlerim çok bozuktu aşırı gergin aşırı düşünceli drum norologa gitmemi önerdi norologumda bana efexor ve tolvon adında iki anti depresan verdi ..geçen ayki konturolümde değerler normale dönüşüyor gibi tahlil sonuçlarına göre sanırım guatr insanı depresif yapıyor ..15 gün sonra yeniden gidicem bakalım nolcak benim nodüllerim henüz mercimek boyutunda..dediğin gibi canım allah yar ve yardımcımız olsun :Saruboceq:
duru troidmi antikor oluşturuyormuş spermlere karşı doğrumu anladım..
kadın doğumcuma göre tiroid engel değil,ama nörologuma göre kesinlikle engel çünkü hipofiz normal çalışmıyor biliyorsunuzki hipofiz vücudun her alanında çok önemli canım ne yazıkki yıllar tecrübe sahibi yapıyor insanı bunları dahada gençken araştırmak isterdim cahillikmi nedir bilmiyorum artık araştırmaktan başımı kaldırmıyorum nerdeyse a.s

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…