Kaderde manita için konu açmak da varmış.

Ben de kore dizileri ve bollywoodın sıkı takipçisiyim. Hayrani oldugum kadin erkek farketmez bi cok insan var. Gong yoo yu da cok severim, hatta suan telefonumdaki tüm ekranlar gong yoo ve basrol arkadasina ait. ama sosyal medyalarda bununla ilgili paylaşımları abartmak ve sözlüyü bu hesaplara eklememek saçmalık ve cocukca. Özellikle de hayatında biri varsa bu konularda daha olgun olmalisin diye düşünüyorum.

Ama belki de sözlünün tavrının bununla alakasi bile yoktur?

Sanırım sorun sosyal medya ile alakalı.
Umursanmadığını mı düşündü acaba? Yada senin bilmediğin birşey oldu ve sen ondan msj beklerken oda senin onu merak edip aramanı bekledi. vs vs.

Sözlünden pek fazla bahsetmediğin için pek de yorum tutturmak zor.
Acaba annesini fln arayıp sıkıntısının ne olduğunu mu sorsan?

Ya valla oyle bir anlatmissiniz ki sanki nispet yapiyormusum gibi ona. Bakin benim 10 yildir boyle hayranlik durumlarim var. Benim duzenim hep boyleydi zaten. O da bunu biliyordu. Hayran oldugum kisini bilmiyordu ama boyle bir hayranligim takibim oldugunu biliyordu. Muhabetini bile ediyoruz arada. Filmler izletiyorum. Tabii ozellikle su kisiye hayranim demiyorum. Ne bileyim ergenligime sahit olmasini istemiyorum. Ara mesajlari okursaniz instagrami zaten aktif kullanmadigini, takip istegini kabul etmedogimi belki de fark bile etmedigini yazdim. Facebookda normal takiliyoruz iste. Mesajlasmalar, sarki gondermeler, gonderi begenmeler falan. Daha ne yapabilirim? Bence normal bir face ikilisiyiz.
Ayrilmayi dusunmuyorum <3 o beni birakmadigi surece

Yorumunuz icin tesekkurler

sevgililer gününü onemsemiyordunuz
ama hayran oldugunuz kişiyle ilgili sevgililer gününde paylaşım yapıyorsunuz
çelişki ??
bakirkoy gibi bir ifade kullanmadım
ama bunun bir adım ötesi hayallerde hayran oldugunuz kişiyle yaşam kurma
ayrıca insanlar sevgilerini verdikleri önemle gösterirler
sizin cool luk olarak adlandırdığıniz durum ilişkinin gerektirdiği şekilde sevmeme durumu
bu da ilişkiyi sağlıksız yapar

Hım bence siz bu ilişki konusunda biraz daha düşünün.
Fangirl olayına bir şey demeyeceğim ama pek önemsemiyor gibisiniz,duygularınızı iyi ölçüp tartın.
Ayrıca ben sizi anlıyorum insanlar sosyal medyayı gittikleri kafelerde fotoğraf çekip paylaşmak için kullanmıyor sadece,beğendiğiniz/hayran olduğunuz insanların fotoğraflarına,paylaşımlarına bakabilmek,beğenebilmek için de kullanıyorlar.Yani herkes bir değil.

valla ben 7 yıllık evliyim senin gibi kore jönü hayranlığım var hatta tlf ekran resmi şu an o instagramdan takip ederken filan oyy ne tatlı yaawww filan bile derim, eşim senin yazdığın gibi sadece geçici olduğunu bildiği için hoşlanmasa da kızmıyor çünkü dizi hayranlığı başka dizi izlesen onun başrolüne bayılırsın vs diyor

Allah gonlume gore verdi, aktif kullanmiyor çok sukur. demişssin cnm dusunsene kendının yerıne onu koy bence sende rahatsız olurdun bunu soyledıgıne gore.

acıkcası bende sosyal medya aktıf kullanan bırıyle yapamazdım ama bende aktıf kullanmıyorum pek. yanı kendım ne yapıyorsam karsımdanda onu beklerdım.

Sorun sevgilini onemsemeyip o adama övgülerde bulunman. Onu eklememen. Ne bileyim bana çok anormal geldi sevgiline yaklaşımın.

Tanrım! Beni anlayan bir cekik sever ^
Ya ben onu yirim <3. <3
Bu ara goblin'i 2. Kez izliyorum gaza geldim bi i love you yazdim diye manyak oldum -.-
Ya cidden face de instagram da sadece begeniyorum, bir sey yazmiyorum. Sadece twitter da bu sekilde retweet yapiyorum. Belki de tanidiklarim da yaptigindan bana pek anormal gelmiyor.
Yaninda hic bahsetmiyorum, cok yakisikli demiyorum, yani insan egosu kaldiramaz diye sansimi zorlamiyorum inanin.
Ben baska bir sey bulamadigim icin aklima ancak bu ihtimal geldiginden en son

Bakim ne kadar da yanlis anlamaya musaitsiniz
Ben sevgililer gununde diil 13 subatta paylastim o resmi
Normal bir resimdi sevgililer gunu temali degil
Hatta konumda sevgililer gunu temasi hic islenmedi ki, ben sadece tarih belirtmek icin soyledim o tarihi, gun saydim yani.
Ya sosyal medya o kadar hayati bir sey mi cidden ya? Ogrendigim iyi oldu.

Duygumarimi iyi olcup tartma olayini degerlendirecegim, tesekkurler yapici elestiriniz icin

Sorun sevgilini onemsemeyip o adama övgülerde bulunman. Onu eklememen. Ne bileyim bana çok anormal geldi sevgiline yaklaşımın.
Ya sosyal medyadan sozlumun fotografini paylasip masallah benim erkegime
Boyuna posuna nazar degmesin
Agzini yerim ben bunun
Yigidim falan desem sorunsuz mu olacaktim
Ben tercih etmiyorum iliskimi sosyal medyada yasamayi. Burada da gelip size ovmuyorum diye sevmiyor mu oluyorum anlamadim?

o birinin fanı olsa öyle paylasımlar yapsa ne yaparsın . sosyal medya sana göre feminen herkes kulllanabilir. sözlün haklı zamanında bende seviyordum senin gibi olmasada o tarz kişileri. vede esim rahatsız olacagından adım gibi eminim. acık acık konus anlat derdini. ama cok zor bulursun bunu kaldıravak adamı

Açıkça söylemem gerekirse ben evlenmeden önce bu deliliğimi azalttim. Biraktin mi diye sorarsan birakilmiyor gercekten burdaki bazi arkadaslara tuhaf gelebilir belki bu durum ama Turk dizilerinin yapış yapışligindan sonra Kore dizileri insana cok masum geliyor. Deli bir Super Junior hayraniydim. Fan sayfalari resimler Korea-Fans da deli gibi çalışmalar falan filan. So ji sub ve genclerden Kim Woo Bin hayraniydim. Hatta 15 bini gecik sayfam vardi.. Ne oldu sozlenince kendimde aşırı kiskanc biri oldugum icin bu durumu azalttim hatta baya azalttim. Eşime bu fanlığı hissettirmeden diziler filmler indirmeye basladim.. Cok hosuna gitti. Simdi oturup beraber izliyoruz.

25 yaşında sözlendiğim kadının/erkeğin ergen gibi sosyal medyada ünlülere menşın atmasını ya da böylesine hayranlıkla yazılar yazmasını bende istemezdim sanırım. Hayran olunabilir, takip edebilirsin. Ne bileyim fotoğraf beğenirsin filan ama sosyal medyada arkadaşlarla bu konu hakkında sürekli konuşup, bunu çılgınca dile getirmek normal değil.
Sorun seninle ilgili olmasa bile sen bu huyunu bir gözden geçir :)

Aboov insanlar uzaylı görmüşe dönmüş.
Ben kendimi anlatsam ortalık karışacak demek.
Ben dizilerden ziyade müziğiyle ilgiliyim Kore'nin. Ama Gong Yoo favori aktörüm.
Bu olaylar 16 yaşında veya ergen olmakla ilgili değil.
İlişkim olmadığı için bir yorum yapamayacağım ama sözlünüzü kaybetmek istemiyorsanız, onu daha çok önemsediğinizi gösterin bence

benim anlamadığım nokta sevgilinizin bu fanlık olayını bilip bilmediği ki bilmiyor gibi geldi neden saklıyorsunuz ki ? evlenince sorun olur mu demişsiniz gizli gizli mi takip edeceksiniz..
sosyal medya amacına uygun kullanıldığında cinsiyetçi bir mecraa değilir..
son olarak bu adam sizi sevmiyor..benimle ilgili, sonra anlatırım palavralarını yemeyin..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…