Kaderde manita için konu açmak da varmış.

Önce buna cevap vereyim Gong Yoo <3. <3

Fan gruplarina dahil degilim ama fan sayfalarini takip ediyorum. Beraber dizi izledigimiz arkadaslarla mantionlasiyoruz. Yani gunde toplamda 1 saatim gecmiyordur ama tek bunun icin kullaniyorum sosyal medyayi. Daha nisanlanmadim soz yaptik sadece. Nisan icin erken oldugunu dusundugumden erteledim zaten :)

Nisanli degiliz oncelikle
Konu ona duydugum ask olmadigi icin bundan pek bahsetmedim acikcasi
Boyle fangirl olduguma bakma ben doverek uyuz ederek sevenlerdenim ayrica :KK66:

Peki, öyle olsun :)

Tweet hesabim gizli, 5 10 kisi var zaten takiplestigimiz onlari da taniyorum zaten
Fake hesap acip takip edecek kadar issiz bir insan degil ama takipleselim dese takip ederdim zaten. Ama dedigim gibi twitter kullanmiyor ve instagram olayini da hiç acmadi. Ben daha cok icimdeki ergene sahit olmasini istemiyorum :KK70:

E fazla ozel bir katalog cekimi icin yayinlanan fotosunu i love you diye retweet etmis olabilirim, belki de bir kac foto :ıslık:
Sorum sorun bu olabilir mi?
Baska bir sey gelmiyor aklima cunku

Ibo kalp ben :KK70:
Yok degil, ben nicikme uyumlu olsun diye sey etmistim...

Iste diyorum ya hayatin zorluklarina karsi benim de terapim bu
Baska turlu kafam dagilmiyor.
Hastalik olduguna kanaat getitirsem tedavi olurum söz :rapci:

ona siz kanaat getirmezsiniz zaten
psikolog veya doktor belirler bunu
Stalker olarak geçiyor bu durumlar
ayrıca beğendiğiniz kişi bize göre çok farklı irksal fiziki özelliklere sahip ölümü için birlikte oldugunuz kişinin aklında o adamı beğenen beni beğenmez gibi düşünceler yer etmeye başlamıştır
ayrıca bu yaşta bir kadının böyle paylaşımlar yapması olağan dışı ve onun ailesinden bunlara şahit olan varsa onu sinirlendirecek konuşmalar geçmiş olabilir aralarında
Bence bunun yaş sınırı en fazla saglikli insanda universite başlama yasidir
üniversitede en yakın arkadaşım Türk pop sanatçılarından birinin faniydi hatta fan grubunun yönetimindeydi ikinci sınıfa geçtiğimizde bıraktı mantıksız olduğunu anladı çünkü

Şuan sorunun bu oldugunu bile söylemedi değil mi yanlış anlamadım?
Siz kuruyorsunuz da olabilir,fanı olduğunuz için değil cooluz dediğin ilişkiden sıkılmış olabilir.

Aynen sorunun bu oldugu kesin degil.
Ben yengec burcuyum da, biraz fazla kurarim hep kafamda. Bu seferlik sizi de beynimin icine davet ettim :)

BirKulunuCokSevdim BirKulunuCokSevdim ay çok tatlısın da aklıma tek soru geliyor, sen bu sözlün olan adama aşık mısın kuzum?? :) bak seviyor musun demedim aşık?

Bu soruya su an net bir cevap veremiyorum
Cunku su an cok sinirliyim ona!

Artık instagram veya twitter neyse o hesapları 16 yaşındaki diğer fanlara devredip hayatın gerçeklerine yani ilişkinize ve geleceğinize dönmenizi tavsiye ediyorum.

Konunun ne kadarini okudunuz ya da anladiniz bilemiyorum ama
Ben zaten bol bol hayatin gercekleri ile yuzlesiyorum
Ailevi sıkıntılar, hastaliklar, işsizlik, sorumluluklar...
Zeten bunlardan kacmak icin 1 saat kafami dinlemek icin kullaniyorum sosyal medyayi.

Canda ercetinin gamsiz hayat sarkisi geldi aklima;
Çokmu dertsiz duruyorum uzaktan bakınca
Çokmu kalender sandınız dert anlatmayınca

Yorumunuz icin tesekkur ederim

Son düzenleme:
Gong yoo kim ? I Çok cahilim keşke bilsem:KK70:ömrünün hiç bir döneminde birinin fanı,hayranı olmamış biri olarak bu durumunuz çok sağlıksız geldi.
Bilmem kimin fanı hayranıyım lafını duyunca aklıma seni seviyorum deyip sahneye don sütyen fırlatan tipler geliyor.
I love you gong yoo:KK31:

Peki, öyle olsun :)

Kızmaa üzülürümmm :KK70:
Ben de lisedeyken sırama rafet el roman şarkıları yazardım :KK53:
Orta okuldaydım sanırım o zamanlar Burak kut
benimle oynama patlamıştı :KK48:
Konunu okuyunca nedense o şarkı geldi aklıma
açtım dinliyorum :-)
Şuan dinlerken bile içim kıpır kıpır oluyor :skandal:

Bence ilişkinizin bu duruma gelmesinin sizin hayranlığınızla alakası yok. ınstagramda ve twitter da çok belli ediyorum diyorsun oralardan da eklemedim diyorsun ama zaten bilse bile bunun için trip atmaz bu kadar. Sanirim sizin ilişkiniz kopuk bir ilişki biraz, cool diyosun ya , aranızda iyi bir iletişim olduğunu sanmıyorum. Bir de uza şehirlerdeymişsiniz . Bence siz nişanlınızı gerçekten seviyorsanız, ilişkide biraz daha iletişimli ve biraz daha sıcak olmaya çalışın yoksa kaybedeceksiniz gibi duruyor

bende
ayrıca beğendiğiniz kişi bize göre çok farklı irksal fiziki özelliklere sahip ölümü için birlikte oldugunuz kişinin aklında o adamı beğenen beni beğenmez gibi düşünceler yer etmeye başlamıştır
ayrıca bu yaşta bir kadının böyle paylaşımlar yapması olağan dışı ve onun ailesinden bunlara şahit olan varsa onu sinirlendirecek konuşmalar geçmiş olabilir aralarında
üniversitede en yakın arkadaşım Türk pop sanatçılarından birinin faniydi hatta fan grubunun yönetimindeydi ikinci sınıfa geçtiğimizde bıraktı mantıksız olduğunu anladı çünkü
bende tam bunu diyecektim
akrabaları falan görüp sinirlendirmiş olabilir
yani çok komik duruyor olgun insanlarda
adam haklı..

Bence tedavi olmalısın resmen kendi sözlunu onemsemiyorsun. Evlenseniz nasıl olacak acaba? Çok hastalıklı bir durum kesinlikle, ben de diyorum bu fanlar Ünlülerin parayla tuttuğu kişiler mi çünkü normal bir şey degil ama değilmis cok sasirdim.
Ne diyeyim Allah şifa versin.

Kızmaa üzülürümmm :KK70:
Ben de lisedeyken sırama rafet el roman şarkıları yazardım :KK53:
Orta okuldaydım sanırım o zamanlar Burak kut
benimle oynama patlamıştı :KK48:
Konunu okuyunca nedense o şarkı geldi aklıma
açtım dinliyorum :-)
Şuan dinlerken bile içim kıpır kıpır oluyor :skandal:
Aha Burak Kutu görünce dayanamadım :KK48:
Benim çocukluk aşkımdı ozmanlar 5,6 yaşında falanım, herkese Burak Kutla evlenicem diyordum.:KK36:
Annem de vazgeçirmek için anca oğluyla evlenebilirsin senden büyük demişti. Ben de heryerde Burak Kutun oğluyla evlenicem demeye başlamıştım :KK70:
Hala oğlu yok ama bildiğim kadarıyla :KK70:

Aha Burak Kutu görünce dayanamadım :KK48:
Benim çocukluk aşkımdı ozmanlar 5,6 yaşında falanım, herkese Burak Kutla evlenicem diyordum.:KK36:
Annem de vazgeçirmek için anca oğluyla evlenebilirsin senden büyük demişti. Ben de heryerde Burak Kutun oğluyla evlenicem demeye başlamıştım :KK70:
Hala oğlu yok ama bildiğim kadarıyla :KK70:

:KK70: var yaaa oğlu, henüz küçük ama :KK53:

Çok enteresansınız. Hayran olduğunuz erkek ünlülerin ınstagram açması face üyesi olması sizin için çok normal ve gayet zevkle istekle takip ediyorsunuz ama sözlü olduğunuz ciddi anlamda hayatınızda olan kişi için bir erkeğin face açması bana garip geliyor diyorsunuz? ve takip etme paylaşımları nedir diye merak etme gereği bile duymuyorsunuz?

Ayrıca sevgililer gününden bir gün önce de o ünlüye baya baya hayranlık dolu şeyler yazıyorsunuz ve sevgiliniz görmesin diye onu eklemiyorsunuz ya da o hayran olduğunuz kişiler tarafından hayatınızda biri olduğunun bilinmesini istemiyorsunuz bu çok net!! ve sözlünüz çok haklı onlara gösterdiğiniz ilgiyi hayatınızdaki kişiye göstermiyor merak etmiyor o sözleri ona söylemiyorsunuz. Maalesef siz bu insanı sevmiyorsunuz bence ayrılın.

Benim bu alanda bir fansite kurdugum ya da yonettigim falan yok. Insanlar eski sevgililerini, onlarin sevgililerini ve eski sevgililerinin eski sevgilerini stalklarken ben sadece hayrani oldugum unluyu takip ediyorum, begeniyorum ve bunu arkadaslarimla paylasiyorum.

Arkadaslar ben kendisine bu kisiden hiç bahsetmedim, kiyaslamadim, hatta fangirl oldugumdan bile bihaber olabililir. Facede fotograflarink begenince önüne geliyorsa ancak o sekilde görmüştür. Istagramdan da fotovraflarini paylasmiyorum. Ayni sekilde begeniyorum sadece. Sadece twitterda retweet ederek paylasimim oluyor. Kardesi ekli miydi hatirlamiyorum ama oyleyse bile bunu ispiyonlayacak tiyniyette bir insan degil. Kaldi ki ortada ispiyonlanacak bir durum da yok bence.

Bence tedavi olmalısın resmen kendi sözlunu onemsemiyorsun. Evlenseniz nasıl olacak acaba? Çok hastalıklı bir durum kesinlikle, ben de diyorum bu fanlar Ünlülerin parayla tuttuğu kişiler mi çünkü normal bir şey degil ama değilmis cok sasirdim.
Ne diyeyim Allah şifa versin.

Arkadasim ben bunlari anlattim
Ben bunlari pet siseyle anlatyim
Ben bunlari kursun kalemle anlattim
Ben bunlari pinpon topu ile anlattim :KK70:

Ara mesajlari okursaniz hayranlik boyutumun zannettiginiz kadar tehlikeli bir seviyede olmadigini gorursunuz. Sozlumun de sosyal medyayi zaten pek fazla kullanmadigini da.

Ben dusunuyorum dusunuyorum aklima baska sey gelmiyor. En son bu geldi aklima diye konu actim hemen bakirkoye yatirdiniz beni yav :deli:

Ama gong yoo da çok tatlı ya :) ben de beğendiğim aktörleri takip ederim filmlerini özel bir ilgiyle ve zevkle izlerim. Yani sadece adamı izlemek bile büyük bir keyif olabiliyor. Eskiden çok daha fazla zaman geçirirdim beğendiğim ünlülerle ilgilenerek takip ederek. Çok sıkı bir song il gook hayraniydim 6 7 yıl öncesine kadar. Ama bu beğenme işini sosyal medyadan fotoğraflarına "ölürüm sana, yerim seni, aşkım, çok yakışıklı vs" gibi ifadelerle belirtmedim hiç. Hatta şu an nisanliyim
Hiçbir ünlüye olan hayranligimi begenimi nisanlimin yanında belli etmem. Bir keresinde Film izlerken "adam da cidden yakışıklı" yorumum üzerine benim nişanlı "off kadına bak cok da güzel, sen hariç bütün kadınlar çok güzel" gibi bir tepki verince anladım durumu ve bir daha açıkça belli etmedim hiç hayranligimi. Düşününce onun da başka kadınları ünlü de olsa begenmesi sinir bozucu oluyor. Birinin fanı olsa ve çok daha fazla abartılı sevgi ifadeleri kullansa bizim ilişkimiz çok uzun surmezdi. O da kaldıramazdi bunu ben de.

Hayranlığını biraz yontmaya çalış istersen ve eğer mesele cidden buysa onun gözünden bakmayı dene. Sen ona coffee prens izle bak göreceksin ne tatlı adam diyemezsin, sen sadece tatlı vs bulsan da. Senin adamı cinsel yönden çekici bulduğunu düşünüyor olma ihtimali yüksek ve buna kimse katlanamaz. Gerçi ben hiç öyle olacağını dusunmuyorum, arkadaşlarım da bana "koreliler köpek yiyor gerçekten öpebilir misin onu" gibi şeyler söylüyorlardı. Çok komik gelmişti bana hiç aklıma gelmeyen biseydi ama hayranlık erkekler tarafından cinsel arzu gibi görülüyor galiba.

X