Saç Uzatma Yöntemleri juan juan saç bakım sampuanı kullanan varmı 1 ayda 6.5 cm diyo lutfen yardımmm ...:(

Şampuanın yaratıcısı Juan Dolares, ama üretim Maltepe mi? ki made in Usa yazarken sitesinde. Sizce bu işte bir tuhaflık ve aldatmaca yok mu:/

sitesini arayıp sordum, ambalajı Türkiyede yapılıyor sadece dendi. İthal ürünlere Türkçe etiket zorunlu da üretici olarak yazılmaz heralde.Eki Görüntüle 999792

Son düzenleme:
enteleyı bır ara bende kullanmıstım gercekten uzatıyor ama çok fena kokuyor. sen nasıl uyguladın enteleyı?

canım ben saclarımı o zaman ıkı gunde bır yıkadım, her yıkama gununde spora gıdıyordum, spora gırmeden once entele otu-sırkeden olusan kaynatarak hazırladıgımı sacıma fıs fıs yapıp basıma sapka takıp spor yapıyordum sacta 2 saat beklemıs oluyordu, sonrasında yıkıyordum. 2 gun sonra yıkayacagım zaman bu kez de mecıt efendı yag surup bekletıp yıkıyordum, anlayacagın sırayla ıkısını yaptım ve haftada 2 kez falan da bıoxcın serum uyguladım, saclarım cok cansız ve ınce tellı, sebebı de aslında seboreık dermatıt var saclarımda, o yuzden duzelme olmuyor ama bu denedıklerım ıse yaramıstı, saclarım o zaman cok guzellestı, yalnız entele dıye aktarlarda baska ot verebılıyorlar, cok guvenerek almak lazım.

kızlar selam bende dayanamayıp aldım biraz önce ulaştı elime çünkü röfle yüzünden saçlarımı bir türlü uzatamadaım o yüzden aldım belki uzar diye bakalım kullanayım yazarım size inşallah kandırılmıyoruzdur:2::26:

uretım yerı Amerika ise amerika yazmak zorunda, kandırmaca var. bakın watsons urunlerıne hepsınde ıngıltere yazar. ambalajı satın almıyoruz urun ıcerıgını satın alıyoruz. boyle bısey olamaz.

otacı bakım yağıda çok güzel tavsiye ederim, tüm saç tiplerine göre olanı kullanıyorum. Uzatma konusunda ekstra bir etkisi olmasada, yumuşak ve parlak yaptığı kesin ve kepek problemimi ortadan kaldırdı.

uretım yerı Amerika ise amerika yazmak zorunda, kandırmaca var. bakın watsons urunlerıne hepsınde ıngıltere yazar. ambalajı satın almıyoruz urun ıcerıgını satın alıyoruz. boyle bısey olamaz.

kesinlikle haklısınız, sizin konu başlarınızdaki yorumlarınızda çok açıklayıcıydı, böyle birşey olamaz. Üretici firma! konusunda muamma değil drek kandırmaca var.

15. İTHAL EŞYASININ MENŞEİNİN DOĞRU BİLDİRİLMESİ

Tercihli tarife uygulamalarının ve ticaret politikası önlemlerinin büyük bir kısmı eşyanın menşeine bağlıdır. Bundan dolayı eşyanın menşeinin doğru beyan edilmesi gerekir.
16. SAHTE MENŞELİ EŞYA

İthal edilecek eşya üzerinde ya da iç / dış ambalajında üretildiği ülkeden başka bir ülkede üretildiğini gösterir veya böyle bir izlenim doğuran isim ya da simgeler taşıyor ise söz konusu eşya sahte menşeli eşya olduğundan ithaline izin verilmez.
Türk menşeli eşyada kullanılmak üzere ve bunların başka ülke menşeli olduğunu gösterecek veya böyle bir izlenim uyandıracak nitelikte, üzerleri yabancı dilde yazılı veya basılı her türlü boş zarf, şerit, etiket, damga ve benzeri eşyanın da ithaline izin verilmemektedi

Son düzenleme:

enteleyı bır ara bende kullanmıstım gercekten uzatıyor ama çok fena kokuyor. sen nasıl uyguladın enteleyı?

katılıyorum size.. sırf kokusu yüzünden düzenli kullanamıyordum ve bu yüzden uzatıp uzatamadığına da emin olamadım yalnız saçları besleyip parlattığını söyleyebilirim

Şampuanım 15 güne biter kullananlar biraz daha yorum yapsa ona göre sipariş edicem hemde 4lüsü setinden. Tek tek alınca pahalıya denk geliyo. Şimdi etiketinde maltepe yazması bi kaç tane internet sitesi olması bide üstüne benim telefonlarımıda açmıyolar daha öncede yazmıştım kuşkuya düşürdü beni. Ama normalde hiç uzamayan saçlarımın 15 gündeki halinide koydum bi yandan alasım var bi yandan kandırılıyomuyuz diye düşünmeye başladım kızlar

ben yanıltılmışta olsak o kısmına takılmıyorum önemli olan uzatacakmı.. Bilirsiniz ki pazarlama teknikleri var ikna etmek için yalanlara başvuruyorlar her nekadar yanlış ta olsa .. Benim için önemli olan sağlıklı ve uzama yı hızlandırıcı sorun..

6.5 cm çok uzun geliyo bana ama 15 günde en azından 3 cm uzattığını gözümle gördüm yani bu ayın kalan 15 gününde nolcak bilmiyorum resim eklemeye devam ederim tabii ama bence gerçekten uzama sorunu olanlar almalı hızlandırdığı doğru :/ en kötü avuncağımız yer tamamen bitkisel bi ürün kullanmamız kokusunun çok güzel olduğu ve parlak yaptığı sanırım.

evet canım ben de ithalat ihracat uzmanıyım, Amerikada uretılseydı Amerika diye yazılırdı. Eger ki sadece ambalajı Türkiye diyorlarsa, direk kandırmaca var, emin olabiliriz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…