Saç Uzatma Yöntemleri juan juan saç bakım sampuanı kullanan varmı 1 ayda 6.5 cm diyo lutfen yardımmm ...:(

ozaman uzatıyor 15gunde 4cme yakın uzamıssa bence cok cok iyi bir sonuç. sen farkedebıldın mi uzamasını? bide 15 günde 10. kullanım nasıl oluyo ay 2 günde 1 mı kullandın

valla normalde cidden 1 cm uzar saçım uzattığına inandım evet saçımı toplarken farkediyorum uzadığını benim baya kısa olduğu için görünürde pek belli olmuyo ama nişanlım uzadığını söylüyo :) bazen her gün duş aldım bazen 2 günde bir aldım ondan öyle oldu ama saçımın uçları biraz kırılmaya başladı inşallah şampuanla bi alakası yoktur düzleştirici kullanmıyorum ama neden böyle oldu anlamadım

Kızlar soru sordum ama kımse cevap vermedi gören ve alan varsa yanıtlayabilir miiiiii????? Kaç günde elinize ulaştı ve hangi kargo şirketi yle geldiiiiii lütfen verrmısınız persembe den beri bekliyorum

cuma sipariş etmiştim salı günü geldi benim sürat kargoydu sanırım tam hatırlamıyorum

Hadi ya:s kırılması sampuandanmi oldu sizce benim sacim çık yipranmis kırık sampuan daha kotu yaparmiki:s

Kizlar ben cuma günü Juan Juan resmi sitesi.comla görüştüm ürünü daha iki buçuk haftadir satiyoruz dedi kadin nasil bu kadar cabuk çok memnunum diyebiliyor insanlar anlamadim ayrıca araştırmalar im sonunda juanjuanturkiye.com resmi sitesiymis öğrendim diyen olmuş nasil öğrenmiş çok ilginç biz kivraniyoz burada diğerleri hakkında çok fikrim yok demiş bi de madem arastirdin az çok bilgisi olması gerekir aramizda saticilar var kanmayalim

haklılık payın yuksek sanırım. ben alırsam yza dogru alıcam o zamna kadar zaten gercek olup olmadıgı anlasılır. ben sampuana okadar para veren bırı deglım sahsen oyuzden agırdan alıyorum hatta normal sampuanlarımı bıle kuzenımın tavsıyesı uzerıne ucuz sampuan kullanmaya basladım bır ara hacı şakır kullandım ucuz olanda petrol mıktarıda azmış. onunda gerceklık payı var

Hadi ya:s kırılması sampuandanmi oldu sizce benim sacim çık yipranmis kırık sampuan daha kotu yaparmiki:s

bilmiyorum ama 2 yıkamaya anlaşılır diye düşünüyorum devam ederse bırakıcam uzayan kırılcak ne anlamı kalır o kadar para vermenin yada saç uzatmasının inşallah onla bi alakası yoktur adet günüm yaklaşıyor o zamanlarda daha hassas oluyo saçım kaşım vs belki o yüzdendir

bende 13 şubatta aldım yaklaşık 3 hafta. benden önce forumda aldım diyenler vardı 1 hafta öncesinde bende yorumlara dayanarak aldım. ayrıca ben juanjuanresmisitesi.comdan aldım orjinali dediğiniz gibi resmi sitesi oymuş araştırdım yazmışlar. nasıl öğrendiğinide anlamadım ben sahte ürün mü aldım onuda anlamadım

Aa daha yenimi basladiniz? Ozaman biraz kullanın,belki sampuandan kaynakli degildir. ben sampuani yarın siparis vericem, icine tatli badem yağı ve cam tereb.yagi katicam.😊
Acaba bu sampuanin icine dogum kontrol hapi koysak daha kesin sonuc alamazmiyiz?

hayır 12. yıkamam ama 2 yıkamaya kırılma anlaşılır dedim :) çünkü birden oldu bende anlamadım belki adet olcağım içindir. ben aktardan aldığım sarımsak şampuanına doğum kontrol kırıp hint yağı ve tatlı badem yağı koymuştum 1er kapak. buna koymayı valla hiç akıl etmedim bi heyecanla kullanmaya başladığım için bence koyalım :) çam terabentini çok koymayın ama dengesini çok bozuyomuş saçın ayrıca aktarım yağlanmada kullanılır çam terabentin demişti yağ dengesini düzeltiyomuş saç uzatmada etkisi yokmuş ne kadar doğru bilmiyorum :/

selam bana 3 gün sonra gelmişti.surat kargoyla gelmişti her ile aynı kargoylamı gönderiyorlar bilemiyorum.

Tesekkürler canım bugun ulsşabıldım onlarada pazartesi gelcek dedi inşallah gelir evde de olmuyor um calısıyorum artık nasıl yapıcaz bakalım aras kargo dedı bakalım istanbul dan izmire gelmesi de bunkadar sürme z ki çok sıkıntılı:))

bende kullanıyorum canım pişman olmıcaksın inş. sonuçta herkesin saç yapısına göre değişio gerçi bu şampuan tüm saç tiplerine uygunmuş umarım yararını sende görürsün :)
canim cok sagol.urun geldi kullaniyorum.decam edip etmeme konusunda kararsizim.saclarim sari ve ince telli dokulme ve sanki kirilmar oluyor.sampuanlamj ilgili algilayamadim.hem maddi gem manevi uzulnek iistemem.iyjce arasturmadan alnayin derim

kızlar bende denedim hafta sonu 1 kere kullandım tabi daha ama saçımıgerçekten yumuşattı ki ben şampuandan sonra krem maske açıcı spreyler hepsini bir arada kullanırdım ve saçım ancak açılırdı ama sadece şampuanı kullandım saçımı taraken çok zorlanmadım ve sonrasında saçım yumuşaktı ilerleyen zamanlarda uzatıp uzatmamasıyla ilgili olanları yazarım

canım entele denilen otu nasıl kullandın

İnşallah hepimiz iyi sonuç alırız bende fotoğrafları 15 gün sonra paylaşıcam teşekkürler hoşçakal :)

Bugün kullanmaya başlayayacağım bakalım ne olacak. Fakat ellerimi yıkadım kupkuru oldu ellerim. Kutularda sorgu numarası var girdim olmuyor. Başka siteden girdim. Ürün ya sahte yada numarayı yanlış giriyorsunuz dedi. Eğer sahteyse hakkımı paramı helal etmiyorum.

Kızlar ben bugün ikinci kez yıkadm almamın tek sebebi uzatmak. Hiç dökülmeyen saçım döküldü ve en önemlisi saçım kazık gibi oluyo krem kullanmazdm açmak için mecburen tararken uçlarına sürmek zorunda kaldm saç kıpırdamıyo o kadar yani düşünün. Kremle bile zor açtım. Bilmiyorm moralim bozuldu bu duruma :/

canım entele denilen otu nasıl kullandın

Malzemeler:
- 10 gram Entele Otu
- 2 su bardağı Elma Sirkesi
- 2 su bardağı Su

küçük bir tencereye 2 bardak su, 2 bardak elma sirkesi ve enteleyi koyup, bu suyun yarısı buharlaşana kadar (yaklaşık 15-20dk) kaynatıyoruz. kaynattığınız bu kabı daha sonra başka amaçla kesinlikle kullanmamalısınız!

Soğuduğunda entele bitkisini içinden ayırıp, suyu fısfıslı bir şişeye aktarıp haftada 2 defa saç diplerimize sıkıp masaj yaparak yedirip saçımızı sadece bu bakım için kullanacağımız bir havlu ile sarıp 2-4 saat bekletiyoruz ve şampuanlıyoruz.

daha farklı bır uzatma yolu henuz deneyımleyemedıgımden sanırım yıne bunu deneyecegım. bu juanlar falan pek normal degıl, umut tacırlıgı :)

Valla cnm senin bu yazdıklarına çok şaşırdm aynı şampuanı mı kullanıyoruz acaba tmm saç kuruyunca güzelde ıslakken facia bende tam tersi oldu. krem kullanmayan ben yumuşacık saçlarımı kremle zor açtım bildiğin ıslakken kazık gibi.

Sanki gün geçtikçe satış sayfalari artmiş, kızlar simdi hangi sitesinden güvenip alım karar veremedim, bı bilgisi olan varsa acil yardım edebilirmi? Bir an once bugün siparis vermek istiyorum, çünkü yorumları okudukça vaz gecicem, ama denemesemde catlarim😃

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…