Saç Uzatma Yöntemleri juan juan saç bakım sampuanı kullanan varmı 1 ayda 6.5 cm diyo lutfen yardımmm ...:(

canım ben farklı siteden aldım resmi site yazıyo ondada 3 farklı site var resmi diyen numaralarıda hep farklı valla anlamadım hangisi gerçek site :)

ben araştırıp bulmuştum canım resmi sitesini. www.juanjuanturkiye.com türkiye distribütörüymüş şampuanın. diğerleri hakkında pek bir fikrim yok :)

canım uzattımı ne gıbı farklar var oncekı halıyle acıklayabılırmısın

canım fark var mı desen evet var hakkını yememek lazım. ama dediği gbi 6.5 cm falan değil 3 veya 4 diye bilirim. tabi benm bir bebeğim olduğu için her gün saçlarımı yıkayamadım fırsatını bulduğum an 2 gün de bir desem. ama işe yarıyor onu diye bilirim.

Arkadaşlar ben dün sipariş verdim bugün kargoyla geldi. üzerinde üretici firma maltepe diyor. Made in U.S.A.falan değil ama merak ettim kullanıcam. Bir hafta içinde nasıl olduğunu yazacağım. Dolandırıcı da olabilirler intenet üzerinde yabancı sitelerde bu şekilde bir şampuan çıkmıyor. O yüzden ben yandım siz yanmayın bir süre almayın derim.

Arkadaşlar selam

bende sipariş vermiştim pazartesi günü bugün ulaştı elime. saçlarımı düzleştirici ve boya ile baya yıprattığımdan uzaması durmuştu. bakalım bende işe yararsa herkeste yarar bence :)

Kızlar bende juanjuanresmisitesi.comdan aldım bakın resimlerini çektim kullanan herkesin aynı mı karşılaştırsın yazsın lütfen? üretici firma olarak bendede maltepe istanbul yazıyo anlamadım bişey..?

Eklentiler

• $jhnkjhn.jpg
    23,7 KB · Görüntüleme: 85
  • $20140226_144352.jpg
    26,7 KB · Görüntüleme: 64
  • $hjh.jpg
    25,6 KB · Görüntüleme: 71
Arkadaslar ben de bugun gordum reklamini bi girip kullanici yorumlarina bakmak istedim. Saclarim kisa degil uzun gibi ama inceldi saclarim eskiden daha gurdu tabi duzlstiricibmasa falan yapiyorum ondan da olablir. Elektirkleniyor bazen de. Uzuyor gibi a uclari kirik oldugu icin ince ince oluyor ve uzadigi belli olmuyor bu sampuani almali miyim? Bide hemen yaglanma yapar mi falan kullananlar bi yardimci olsun? Saclari gurlestriyor mu sac tellerini kalinlastriyor mu?

kızlar aranıza yeni katıldım ben de saç mağduruyum cok uzun saclarımı kestirdim daha doğrusu kuaför mahvetti diceğim şu ki bu juan juan hangi siteden alacaz juan juanTÜRKİYE.COMDA 6.5 cm uzama falan demiyo ama juanjuanresmisite.comda diyor şaşırdımm..yardımm uzadı diyenler hangi siteden aldılar acaba??

Kızlar bende juanjuanresmisitesi.comdan aldım bakın resimlerini çektim kullanan herkesin aynı mı karşılaştırsın yazsın lütfen? üretici firma olarak bendede maltepe istanbul yazıyo anlamadım bişey..?

canım aynısı şampuanın bendekide. bu arada bizim aldığımız site aynı diğer arkadaşların orjinal dediği sitedeki telefon numarası aynı. yani bu şirket anladığım kadarıyla 2 tane site yapmışlar. ve boş yere insanları kuşkuya düşürüyolar. telefon numaraları aynı çünkü. üretici firma maltepe dağıtıcı firma çatalca yazıyo. banada faturasıyla geldi. 59 tl bide kargo yalan olmasın 67 tl ödedim diye hatırlıyorum.

resim koymaya çalıştım ama becerebildim mi bilmiyorum

canım benim aldığımda juanjuanresmisitesi.com iki siteninde telefon numarası aynı zaten ikimizde aynı siteden almışız yani ama şirket bi saçmalık yapıp 2 farklı site açmış iletişim bilgileri aynı olan bu arada 2 haftada ne kadar uzadı saçın? benim 4 cm oldu inanmıyorum hala ama nasıl olduğunuda anlamadım. hayatımda ilk kez net siparişinde kandırılmadığımı düşünüyorum alışkın değilim :)

Büyük vaatler ve ilk kez duyduğum bir marka olduğu için şirket adı adresi göremedim. Organik sertifikalı urunlerime devam etmeyi düşünüyorum. Evet hızlı uzamıyor ama Röleli saçlarım kırıksız çatalsız ışıl ışıl yumuşacık :)) risk alamadım

Evet cnm bende farkettim şampuanın arkasındaki numara juanjuantürkiye.comda yazılı olan numara. AMA bizim aldığımız sitede yani juanjuanresmisitesi.comda 0212 998 90 80 yazıyo sağ üst köşesinde yani karışık bi durum söz konusu:)

selam ben aldım gercekten dolgun görülüyor benimde saclarım inçe teli canlı gösteriyor sizde nasıl olur bilmiyorum benim saclarım normalde erken yağlanırdı ama bunu kulanınca öyle hemen yağlanmadı.aksine gec yağlandı.dedimya sizn sacınızda nasıl olur bilemem ben çok memnun oldum ama kıremi kulanınca dökme yaptı ben kıremsiz kulanıyorum daha iyi geldi

yorumlara soyle bi baktım da memnun olanların cogu bir ay içinde uye olmus ve fotograf paylasan bırının 3 fotografından birinde sac rengı degısık. ayrıca subat ayında kısa kollu tısortlu fotograf mı cekılmıs cogu reklam amaclı uyelık arkadaslar, ınanmayın...

öncelikle merhaba golden konuyu ben actım merak ettıgım ve almaya param olmadıgı ıcın alan arkadaslardan bılgı alma amacıyla ctım burda benım fotolarım var ben mersınde yasıyorum subat mart pek degısmıyo burda hava sıcakoluyo ayrıca dıkkat edersenız fotomu evın ıcerısınde cektım yanı soba yanıyo tısort cızgılı daha ıyı bellı olur dıye cektım sırf arkadasların ıcı rahat olsun dıye acıklama yapma geregı duydum benım ne karım olacak kı reklam yapayım allahaskınıza hatta su an ıkıncı yıkamamı yaptım kuruyunca foto koycam yıne

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…