Saç Uzatma Yöntemleri juan juan saç bakım sampuanı kullanan varmı 1 ayda 6.5 cm diyo lutfen yardımmm ...:(

Elime geldiğinde kullanmaya başlayacağım. 1 ay sonra ne kadar uzadığını bildireceğim. Bence öyle mi böylem mi diye düşünmeyelim. Sonuca odaklanalım. Bence herkes benim gibi kullansın ve 1 ay sonunda sonucu yazsın. Bu bilgi herseyden mühim. Senin ise 15 günde 3 cm uzadıysa bu mükemmel bir sonuç. Çünkü normal uzama 1 ayda 1 cm dir. Yani sen sanki 3 aylık uzatmıştınız gibi. 1 ayın sonunda 6 cmi bulur Hoşçakal.

İnşallah hepimiz iyi sonuç alırız bende fotoğrafları 15 gün sonra paylaşıcam teşekkürler hoşçakal :)

şuanda acayip takipteyim ya lütfen birileri resim koymaya devam etsin ben saçıma zarar vermesinden korkuyorum pirince giderken evdeki bulgurdan olmayalım

Arkadaslar bende sırf bu sampuan icin üye oldum, bugün resmi site sayfasindaki numarayla iletişime geçip bı kaç soru sordum, telefondaki bayan sacin bı ayda en az 4 en fazla 6 santim uzadigini söyledi, ya sampuani bı kaç haftadan beri kullanan herkes resim atıcam bilgilendiricem demiş, ama hani doğru duzgun birsey yazan yok gercekten ise yariyomu? Bilgi verirseniz sevinirim?

valla kardeşim bende sabırsızlıkla bekliyorum acaba diyorum bu kişiler reklam amaçlımı gelip burda iki kelam edip kayboldular Benim saçım çok dökülüyordu bende zeydin yağ ile yumurtanın sarısını karıştırıp haftada 2-3 kez kafama sürüp bir saat bekletiyorum dökülmesi durdu biraz uzamasınada yardımcı oluyor ama ne yazıkki saçım boyadan çok yıpranmıştı ayda belki 1 santim uzuyorr

Aynen cnm benim sacimda boyadan cok kotu oldu ve cok Az uzuyo ya arkadaslar bu arada tesadufen baska sampuan gordum internette, horse tail shampoo dr laurranne, acaba onu kullanan hic varmi?

bu forumda veya nette başka yerlerde ne gördüysem yaptım bakım olarak.
en fazla zorlamayla 4 cm anca uzadı saçım.
şimdi böyle bir konuda 6,5 cm uzama garantisi açıkçası beni bu hale soktu.
nasıl olabilir aklım almıyor. kaldıki uzmanlar bile ayda 3 cm uzama olur derken:44:.....

hadi bakalım kullananlar düzenli fotoğraf koysunlar ona göre bende alırım zaten bi ona para vermedim

Kızlar konuyla alakası yok ama bu glesirinli su nasıl yapılıyodu ölcü olarak ne kadar glesirin ne kadar su konulacak? Bılen varsa yazsın lutfen?

bande haftada bir yayınlayacağım bakalım görelim

ilk yıkamamda ki paylaştığım resimde saçlarım topğlu olduğundan uzadığı anlaşılmaz diyen arkadaşlara açık halini ekliyorum yani 2. yıkamam oluyor bu her cumartesi resim paylaşacağım inş. bakalım uzuyormuymuş beraber göreceğiz:44:

arkadaşlar iyi akşamlar ben reklamlarını görüp araştırmadan hemen sipariş verdim.çünkü yaptığım hiç bir bakımdan istediğim sonucu alamadım.siparişim perşembe günü geldi kargo dahil 67 tl ödedim.benim şampuanımda da Maltepe yazıyor üretici firma.bugün yıkadım saçlarımı ilk gün inanmazsınız ama saçlarımı kurutur kurutmaz ablam ne dese saçların çok dolgun görünüyor.yumuşak da yaptı şimdilik tabi argan yağı sürdüm ve saç kremi de var saçlarım da.tabi hemen sonuç beklemek saçma olur.ayda 6 cm abartılı bir sonuç olur ama 2 cm uzatsa yeter bana.yine zaman geçtikçe saçlarımın durumunu paylaşırım arkadaşlar...

Kızlar soru sordum ama kımse cevap vermedi gören ve alan varsa yanıtlayabilir miiiiii????? Kaç günde elinize ulaştı ve hangi kargo şirketi yle geldiiiiii lütfen verrmısınız persembe den beri bekliyorum

Kizlar keske ftgraf cekseymisim unv ogrencisiyim biz kizlar olarak bizim grup sac konusunda cok merakliyiz bi arkadasimizn saci cok kisa surede uzamisti m ettik ve arastrdik juan juan kullandgni ogrendik tabi hemen siparis verdik acikcasi cok umut yoktu zaten benm sacim uzun ama daha gurlessin ve uzasn istedim neyse aldm ilk yikamamda tabi sac islakken kazık gbi kuruyunca annem sacin ne guzel parlıyor dedi neyse ben iste iki haftayi geçiyor kullaniyorm iki gune bir yikayarak sacimi sonuc gercekten uzadi herkes farkeeti benim isimi yaradi açıkcasi ben kullanin derim

Kızlar soru sordum ama kımse cevap vermedi gören ve alan varsa yanıtlayabilir miiiiii????? Kaç günde elinize ulaştı ve hangi kargo şirketi yle geldiiiiii lütfen verrmısınız persembe den beri bekliyorum

selam bana 3 gün sonra gelmişti.surat kargoyla gelmişti her ile aynı kargoylamı gönderiyorlar bilemiyorum.

katılıyorum size.. sırf kokusu yüzünden düzenli kullanamıyordum ve bu yüzden uzatıp uzatamadığına da emin olamadım yalnız saçları besleyip parlattığını söyleyebilirim

kesinlikle uzatıyor ben 1 ay kullandım 4cm e yakın uzatmıstı ama sadece bır kere kullandım bırde sirkeden dolayı parlak durdugunu dusunuyorum

Kızlar konuyla alakası yok ama bu glesirinli su nasıl yapılıyodu ölcü olarak ne kadar glesirin ne kadar su konulacak? Bılen varsa yazsın lutfen?

o ne işe yarıyoooo bende maden suyuna gliserin ve bebe yagı koyup uclarına sıkıyorum kırıklarım ıcın bu ne içn ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…