Saç Uzatma Yöntemleri juan juan saç bakım sampuanı kullanan varmı 1 ayda 6.5 cm diyo lutfen yardımmm ...:(

benimde saçlarım dolgun görünüyo baya benim saçlarımda normalde geç yağlanırdı şampuanlar 1 buçuk günde yağlanmaya başladı her gün yıkamak zorunda kalıyorum ama uzattığı için sesim çıkmıyo valla

Kızlar aynı konuyu tekrar tekrar okumaktan gına geldi:) bir karar verip alamadım😃 birde şunu merak ediyorum farklı farklı sitelerden alan arkadaşlar arasında hiç uzama olmayan var mı? Varsa hangi siteyse Ordan almayalım..
Ayrıca resmi site hangisi bir anlasam karar vermem kolay olacak.. Herkes farklı yerden almış telefon numaralarıda hiç aynı olan yok hep farklı! Bir yardım please😃
Saçları uzatan arkadaşlar aynı siteden mi almış onuda anlamadım😃😃😃

merhaba,

kadınlar kulubu reytingi yüksek bi site, insanlar sitelerde isim duyurmak için maaslı eleman calıstırıyorlar, tabi ki siz boyle olmayabılırsınız ayrıca ben farketmemısım sız fotolarda kıymadan oncekı halım yazmıssınız bense sampuandan sonrakı halım dıye belırttınız sandım ama asıl bır kac web sıtesı vererek yorum yazan ve cok memnun kaldıklarını soyleyen arkadaslar var samımı olduklarını dusunmuyorum, cunku her sac ornegın bele kadar uzayamaz, cunku her sacın ıcte bı kapasıtesı olur, bellı bı yerde uzama durur. bu sampuanı 3 ay kullandıgınızda 18 cm mı uzayacak? cok ıhtımal vermıyorum, eger boyle bısey varsa ne mutlu bıze ve gercek yorumlar gorebılırsek cok memnun oluruz ama ne yazık kı reklam amaclı uyelık ve yorum sıkca rastlanan bır durum. bır anda heyecanlanıp hevese kapılıp almamaları ıcın arkadaslara uyarıda bulunuyorum, ıyıce arastırsınlar ondan sonra karar versınler...

bu sampuan sacı erken yaglandırdıgı ıcın uzatıyor olabılır mı ??

arkadaslar bu yontem sacı uzatır mı bılmıyorum ama ben yıllarca ınce tellı saclara sahıptım sadece bır yontem ben de ıs yaradı onu yazayım, hayatımda ılk defa saclarım oyle parlak ve uzun oldu, hem hızlı uzadı hem cok saglıklı oldu. mecitefendi karısık bakım yagı almıstım, entele bıtkısı sırkelı tarıfı ve bıoxcını donusumlu kullandım. gercekten cok faydalı oldu zahmetlı oldugundan ugrasamıyorum ama tekrardan baslayacagım

yaklaşık 1 haftadır hergün bu şampuanın yorumlarını okuyorum. saçlarım için harcadığım para boyumu aştı:2: banyo şampuan mezarlığı oldu hatta artık sabun bile kullanmaya başladım. bu şampuan işe yarayacaksa mutlaka almak isterm. ama artık boşa para harcamak istemiyorum . biraz daha sabredip uzun vadede sonuçlarını okumak istiyorum. kullanan arkadaşlar lütfen yorumlarınızdan bizleri mahrum etmeyin

bence doğru değil victoria secret mankenleri herkes tarafından beğenildiği için onların adı kullanılıyor ayrıca hiçbirisinin saçlarıda öyle uzun değil ne var ki victoria secret mankenlerinin saçında ne özelliği var yani?

arkadaşlar kullanıpta faydasını gören öncesi ve sonrası şeklinde saçının fotosunu atabilecek kimse yok mu az para değil yani iyice emin olalım

Kızlar juan juanı bende bugun spriş ettim.görüştüğüm bayan pazartesi gününe kadar gelir dedı. Alan arkadaslar size kaç günde geldi. Ve hangi kargo sirketiyle geliyo ürün ? Evde olmadığım için inşallah hafta sonuna gelir

Konu açıldığından beri sıkı takipteyim fakat bi türlü cesaret edip alamadım.Her gün düzenli şekilde yorumları okuyorum :) Şuan bioblas kullandığım için cok acelem yok olumlu yorumlarınızı beklemekteyim :)

ya arkadaşlar nolur net bi bilgi verin gerçekten girenler sahte kişiler mi yoksa şampuan gerçekten dendiği gibi iyi mi ?

bende saçımın inceliğinden memnun değilim sitesinde saç telini kalınlaştırdığı yazıyor ....almak istiyorum ama fiyat çok fazla ne koyuyolar içine altın mı koyuyorlar anlamadım

bu sampuan sacı erken yaglandırdıgı ıcın uzatıyor olabılır mı ??

bilmiyorum yaptıkları site çok açıklayıcı bi site olmamış. ayrıca cevap vermişken yazayım kullanan arkadaşlar yorum yazarsa çok iyi olcak en başından beri yazıyorum saçlarım çok fazlasıyla kısa olduğu için ben anlamıyorum uzayıp uzamadığını ama dipboyam 4 cm kadar geldi. yorumlarda yok yeni üye oldu saç uzatıyo reklam amaçlı falan yazılmış. ilk yorumumdada belirtmiştim sadece şampuanı sormak için üye olmuştum. az para değil çünkü. reklam amacımda yok. şampuan geldiği gün saçlarımı boyadım ve fotoğraf çekildim ilk kullandığımda. ama yüzden çekildim siteye üye olcağımı falan bilmiyodum tabii şimdi eğer shop programında yüzümü kapatabilirsem ekliycem. birazdanda dipboyamın belli olduğu birde tam saçımın fotoğrafını tekrar çekicem ben anlamıyorum belki siz anlarsınız :)

sabırsızlıkla bekliyoruz :)

sabırsızlıkla bekliyoruz :)

13 şubatta başlamışım şampuana o zaman saçımı boyayıp sampuanı ılk kez kullanmıstım. saçımı ıslakken duştan sonra çektiğim için şimdi yine ıslakken çekiyorum duştan çıkınca. siteye koymak için çekilmediğim için boydan değil yüzden şimdi yine aynı şekilde durarak çekilmeye çalıştım. o zaman telefonumdan 2 fotoğrafı birleştirip tarih atmışım. şimdi tek tek ekliyorum. dip boyamıda ekledim. özellikle yanağıma düşen saçlarımdaki farktan uzadığını anladım sonunda resim karşılaştırınca :))

Vallaha ben inanmıyorum 6.5 cm uzattigina safi yalan ben hc hair care complex yagini kullaniyorum acaip uzatti sacimi cok memnunum cokkk

enteleyı bır ara bende kullanmıstım gercekten uzatıyor ama çok fena kokuyor. sen nasıl uyguladın enteleyı?

15 günde dibin gelmiş uzamışta 2 santim falan buda ayda 4 cm eder. sen hergun mu uyguladın saclarına ?

merhaba,
bende bu ürünü pazartesi sipariş ettim dün elime ulaştı ... fazla araştırmadan sipariş etmiştim innovanın sitesinden almışım faturasız geldi ama orjinal gibi duruyo yine de tam emin olamadım..siz sipariş verirken mutlaka resmi sitesinden verin.. dün akşam işten eve gider gitmez ilk seans olarak yıkadım. ben gün aşırı değil hergün yıkayacağım. evet ıslakken çok sert oldu kuruyunca parlak kolay şekil alan yumusacık saçlarım oldu, yalnız ben kremini de aldım durulanmayan krem seklinde çok az miktarda kullandım "herhangi bir kullanma talimatını bulamadığımdan" saçımı ıslak haliyle bağlayıp fotoğrafını cektim bunu haftada bir yapıp paylaşacağım. sonucu sabırsızlıkla bekliyorum hep beraber göreceğiz...
" bu siteye sırf bu konuya dahil olabilmek için üye oldum ":18: :18: :18:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…