JaBoTa'lı Muhabbetler :)

canışlarrr şimcik benim bir arkadaşım var 13 yıllık lise, üni vs..

sonra biz bununla bi dönem kavga ettik. ama hep o haklı aramaz sormaz canı isterse kanka olursun istemezse aramaz sormaz ama görünce can ciğer. bende sinir oluyorum bu tavırlara kötü gününde arar iyi gününde aklına gelmeyiz. biz bununla yine konuşmuyorduk. babası vefat etti ocak ayında bende küslük olmaz diye gittim tabi benimde boşanma zamnımdı tam. cenazesine gittim sonradan evine gittim hizmet ettim misafirlerine fln. söylenmez ama sevdiğimden yani onu demk istiyorum. baasına da Allat rahmey versin. neyse bunun bu akşam kınası yarında düğünü var. ben boşanırken zor zamanlarımdı benmde birine ihtiyacım vardı belki ama buu gelicem gelicem bilmem ne dedi gelemdi ama düğünü için mail attı aradı msj attı fln. davetiye getircem müsaitmisin dedi ama gelmedi yine. bende kesin kararlıydım gitmiycem bu düğüne diye.
ama dün akşam ev arkadaşım bişi söyledi üzüldüm. babası öldükten snra cenaze işlemleri için nüfud kayıt örneği vermemişler mahkeme kararıyla engellenmiş. diğer zamanlarda da teyzesi adliyede çalıştığından o veriyormuş hep. meğerse bu kız evlatlıkmış. gerçek ailesi kazasında ölmüş bu aile evlat edinmiş ama görseniz şimdiki annesinin kopyası tıpkı. neyse işte bunu öğrenince çok üzüldüm vicdan yaptım akşam gitmeli miyim?

bence gitmelisin. bırak o utansın canım:KK16:

canışlarrr şimcik benim bir arkadaşım var 13 yıllık lise, üni vs..

sonra biz bununla bi dönem kavga ettik. ama hep o haklı aramaz sormaz canı isterse kanka olursun istemezse aramaz sormaz ama görünce can ciğer. bende sinir oluyorum bu tavırlara kötü gününde arar iyi gününde aklına gelmeyiz. biz bununla yine konuşmuyorduk. babası vefat etti ocak ayında bende küslük olmaz diye gittim tabi benimde boşanma zamnımdı tam. cenazesine gittim sonradan evine gittim hizmet ettim misafirlerine fln. söylenmez ama sevdiğimden yani onu demk istiyorum. baasına da Allat rahmey versin. neyse bunun bu akşam kınası yarında düğünü var. ben boşanırken zor zamanlarımdı benmde birine ihtiyacım vardı belki ama buu gelicem gelicem bilmem ne dedi gelemdi ama düğünü için mail attı aradı msj attı fln. davetiye getircem müsaitmisin dedi ama gelmedi yine. bende kesin kararlıydım gitmiycem bu düğüne diye.
ama dün akşam ev arkadaşım bişi söyledi üzüldüm. babası öldükten snra cenaze işlemleri için nüfud kayıt örneği vermemişler mahkeme kararıyla engellenmiş. diğer zamanlarda da teyzesi adliyede çalıştığından o veriyormuş hep. meğerse bu kız evlatlıkmış. gerçek ailesi kazasında ölmüş bu aile evlat edinmiş ama görseniz şimdiki annesinin kopyası tıpkı. neyse işte bunu öğrenince çok üzüldüm vicdan yaptım akşam gitmeli miyim?

piyocum günaydın,
bu tarz insanlardan bende hiç hoşlanmam iyi günde herkesin herkesin yanında olur ama şuda var cenaze düğün gibi durumlarda çok ciddi bir olay yoksa gidilmeli diye düşünüyorum.
Bu arkadaş senin düğününe gelmişmiydi piyocum ?

kayır bitanem lokosit iltihap idarardaoluo o :))))

benımki trombosit ilik fazla üretiyo :KK14::KK14::KK14::KK14:

lokosit kandada olur canım yani kandaki herhangi bir enfeksiyon yükseldiğindede lokosit yükselir vucudun herhengi bi yerinde iltihap varsa yani

parametrelerin adını karıştıyorum ama plt neden yüksek peki sende miyomdan dolayımı ?

hiç hazzetmem o tip insanlardan, ama problemi varmış, peki kendi biliyomuymuş evlatlık olduğunu, yani o yüzdenmi acaba psikolojik rahatsız gibi hallerei ( yani alt yapısında psiklojik tramvası olanlara bence böyle bencil olur) , gidip sadece hayrılı olsun diyebilrsin belki , hem tavrını göstermiş olursun hemd earkadaşlık vazifeni yerine getirmiş olursun:26:
canım bilmiyormuş. cenazede halası buna dış kapının mandlısın sen karışma falan demiş. anneside baktı halaları söyleyecek onlardan önce söylemiş.

çok karışık bir durum ama bence eğer gitmeyi gerçekten istemiyorsan ona acıdığın için gitmenin bir anlamı varmı?
yada sırf ona bu durumdan dolayı acıdıığın için gidersen bile diyologunuz yine bi noktada tıkancak kanımca

canım acıma değil ama üzüldüm. şu anda onun yaşadığı psikolojiyi bilemem anlayamam. belki bizim ailelerimiz olduğu için benimle görüşmek istemeyebilir. yada ben aradığımda ağlıyodur belki ondan cevap verememiş olabilir birsürü bahane uyduruyorum. ama ne olursa olsun bi gitsem iyi olacak gibi düşünüyorum..

canım bilmiyormuş. cenazede halası buna dış kapının mandlısın sen karışma falan demiş. anneside baktı halaları söyleyecek onlardan önce söylemiş.

canım acıma değil ama üzüldüm. şu anda onun yaşadığı psikolojiyi bilemem anlayamam. belki bizim ailelerimiz olduğu için benimle görüşmek istemeyebilir. yada ben aradığımda ağlıyodur belki ondan cevap verememiş olabilir birsürü bahane uyduruyorum. ama ne olursa olsun bi gitsem iyi olacak gibi düşünüyorum..

ozaman gitmelisin ki
gitmek senden bir şeyler götürmez aksine kazandırır :KK34:

hayrolsun inşallah:26::26::26::KK19:

panik atakdan birtanemm :KK14::KK14::KK14:

lokosit kandada olur canım yani kandaki herhangi bir enfeksiyon yükseldiğindede lokosit yükselir vucudun herhengi bi yerinde iltihap varsa yani

parametrelerin adını karıştıyorum ama plt neden yüksek peki sende miyomdan dolayımı ?

evet canım myondan sebeb kanama çok aşırı demir hapı içiyorum oda fazla kan üretimi yapıo tamamen demir eksikliğinden işte offf oyyy ahhhh :KK14::KK14::KK14:

sen git meleğim git takısını tak çık...Allah bilsin...

uff gerçekten çok kötü bir durum, bence git canım. sen insanıllığını yapmış ol, belki arkadaşında bilerek davranmamıştır sana öyle . yanında olursan o da hatasını farkeder. zaten çok yaralanmış şimdi. desteğe en çok ihtiyacı oludğı zaman. insanlar vefayı çok hatrılmaıyolar ama vefasızlığı asla unutmuyolar:KK50:

Günaydın kızlar
Selam Piyonist, kişisel olarak bir sorun yoksa gelmedi gitmedi etmedi meselelerini bir kenara koyup gidebilirsin kına ve düğününe
Bazı insanlar geç olgunlaşır
Belki de artık anlar ve kendi de adım atar, herşey kapanır
Evlilik te insana çok şey öğreten bir kurum, bundan sonra belki düzelir
Kolay şeyler yaşamadığından belki de bocalamıştır

Benzer durumlar sayılır, benimde bi arkadaşım vardı geçen kına düğün diye bahsettiğim onundu işte.
Ben gittim, pişman değilim

özel bi problem yok canım hep küçük ve saçma şeyler. ama sorun gerçekten onun olgunlaşmamış olması.hatalarını dinlemeyip konuşmayı kavga boyutuna çekmesi falan.
ve ben boşandıktan sonra kendimce karar almıştım artık başkaları için değil kendim için bişey yapacaktım. yania rtık sırf onlar üzülmesin diye gideceğime istemiyorsam ona katlanmak zorunda olmayacaktım. etrafımdaki insanları elemeye karar vermiştim. bu anda mantığıma ter düşüyor ama gitmemeye de vicdanım el vermiyor. aynı yatakta yattık, aynı tastan çorba içtik, paramız yoktu bölüştük, ailemiz, sevgilimiz, herşeyimizi bildik yani hep.. 2011e kadar böyleydi sonra biraz ayrıldık işte..

evet canım myondan sebeb kanama çok aşırı demir hapı içiyorum oda fazla kan üretimi yapıo tamamen demir eksikliğinden işte offf oyyy ahhhh :KK14::KK14::KK14:

kız anam niye bu kadar çürüksün sen bu ney
herif seni hormu kullandı nedir :KK20::KK20::KK20::KK20: :KK9::KK9::KK9::KK9:
şöyle bi 90.000 bakımına girmelisin, triger kayışın falan değişmeli :KK9::KK9:

tekne kazıntımısın anam sen son çocukmusun yani ?

geçmş olsun canım, her iki rahatsılığın içinde:KK19:

son çocuk benim:KK14:(bu gerçek )

Son düzenleme:

yok beeee ne horu 2 sene evli kaldım zaten kızıma ahamile kaldım herşey bitti cocuk6 aylıkdı boşandık zaten
hatsalıkda sağlıkda Allahtan be gülüm.
komşu dr gitmiş cigerlerim agrıo die kadında 12 tna hastalık çıkmış dün şoka girdim yaşı 28 daha ..

özel bi problem yok canım hep küçük ve saçma şeyler. ama sorun gerçekten onun olgunlaşmamış olması.hatalarını dinlemeyip konuşmayı kavga boyutuna çekmesi falan.
ve ben boşandıktan sonra kendimce karar almıştım artık başkaları için değil kendim için bişey yapacaktım. yania rtık sırf onlar üzülmesin diye gideceğime istemiyorsam ona katlanmak zorunda olmayacaktım. etrafımdaki insanları elemeye karar vermiştim. bu anda mantığıma ter düşüyor ama gitmemeye de vicdanım el vermiyor. aynı yatakta yattık, aynı tastan çorba içtik, paramız yoktu bölüştük, ailemiz, sevgilimiz, herşeyimizi bildik yani hep.. 2011e kadar böyleydi sonra biraz ayrıldık işte..

Bence sen son bir kere daha üstüne düşeni yap ve git düğününe
Sonrası onun tavırlarına kalır..

Oldu oldu , olmuyorsa zorlamazsın artık

saol cadum benımm Alahım dermansız dert vermesin bunlarıda aşacağım inşallah...
myom lar için kont gitmem lazım acil
:KK14::KK14::KK14::KK14:

ben seni evli sanıyorudm canım, şaşırdım, sıkıntı herşeyin başı,hele kadın hastalıklarının %90 ı sıkıntı stres

son çocuk benim:KK14:(bu gerçek )
bende son çocuğum
son çocuklar daha çürük oluyormuş büyüklerine göre spermler ve yumurta ebeveynler daha yaşlıyken geldiği için öyle oluyormuş bazı araştırmalar bunu destekliyormuş kesin olmasada

yok beeee ne horu 2 sene evli kaldım zaten kızıma ahamile kaldım herşey bitti cocuk6 aylıkdı boşandık zaten
hatsalıkda sağlıkda Allahtan be gülüm.
komşu dr gitmiş cigerlerim agrıo die kadında 12 tna hastalık çıkmış dün şoka girdim yaşı 28 daha ..

öylemi bunu bilmiyordum canım
espirik olsun yüzün biraz gülsün diye yazmıştım onları zaten
çok geçmiş olsun inş. atlatırsın hepsini :KK16::KK16::KK16:

Bence sen son bir kere daha üstüne düşeni yap ve git düğününe
Sonrası onun tavırlarına kalır..

Oldu oldu , olmuyorsa zorlamazsın artık

haklısın çekirge
düğüne cenazeye hastalığa yapılan ziyaretler insanlık görevimiz,
sevmediğim kişiler ıolsa bile katılmaya çalışırım bu sebeple.

X